Sari la conținut

Zeyaaa 0‪790839469 💎💎💎


Zeyaaa

Postări Recomandate

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 4 minute, mihaicostin8 a spus:

Si de unde plm ai vazut, ma, tu, ca e frumoasa?

 

Corpul este ce trebuie, dacă la față nu este ce trebuie există soluții. O pui capră, ii pui o pernă pe față :)

Link spre comentariu
La 03.02.2021 la 21:55, Zeyaaa a spus:

 

Salutare! 

Săptămâna aceasta am fost și eu pe la posesoarea topicului. 

Este mult mai slaba decât în poze, spunea ca pozele sunt din vara. 

Atitudinea a fost ok pe toată perioada vizitei, amabila și răbdătoare. 

ON: 8,5 se simte puțin aparatul dentar, are o tehnica mișto, fără CIM(nu accepta) 

NP: 9 se pricepe. Am schimbat mai multe poziții, se implică, am finalizat în lady în top. 

Aspect: 8 e slăbuț, dar e bine proporționat. 

Scor: am decartat 300 ron pt 2 numere. 

Recomand! 

Spor la futut! 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 43 minute, just me je a spus:

Salutare! 

Săptămâna aceasta am fost și eu pe la posesoarea topicului. 

Este mult mai slaba decât în poze, spunea ca pozele sunt din vara. 

Atitudinea a fost ok pe toată perioada vizitei, amabila și răbdătoare. 

ON: 8,5 se simte puțin aparatul dentar, are o tehnica mișto, fără CIM(nu accepta) 

NP: 9 se pricepe. Am schimbat mai multe poziții, se implică, am finalizat în lady în top. 

Aspect: 8 e slăbuț, dar e bine proporționat. 

Scor: am decartat 300 ron pt 2 numere. 

Recomand! 

Spor la futut! 

 

Multumesc pentru recenzie

Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello,

I would like to briefly report on my visit to Zeya today.  

Zeya is a very pretty woman in her late twenties. She has a sexy slim body, beautiful natural breasts and a really great ass.  She has black hair, a pretty face, nice brown eyes and beautiful full lips.  Her lips, ass, and breasts seem real.

The location (Institut Area Calea Bucuresti) is convenient, parking situation good. The apartment is a one room apartment, nice furnitures and clean. 

Action: Zeya sucks the dick deep, persistently and with a lot of spit. She also takes care of the balls, occasionally she used her hands, but I found this very pleasant and appropriate.  

Zeya has a very tight and, in my opinion, very muscular cunt.  It is really fun to spend time with Zeya!  

To me Zeya seemed very open minded and friendly, at the end she pushed a little bit tagt there was bo more time. After the act she was a little bit reserved, maybe cold. Maybe the next guest was already waiting, maybe it has another reason. 

300RON for 1h, the whole happening took 50min d2d. 

I will visit Zeya again!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 10.02.2021 la 18:19, matatakakiba a spus:

Hello,

I would like to briefly report on my visit to Zeya today.  

Zeya is a very pretty woman in her late twenties. She has a sexy slim body, beautiful natural breasts and a really great ass.  She has black hair, a pretty face, nice brown eyes and beautiful full lips.  Her lips, ass, and breasts seem real.

The location (Institut Area Calea Bucuresti) is convenient, parking situation good. The apartment is a one room apartment, nice furnitures and clean. 

Action: Zeya sucks the dick deep, persistently and with a lot of spit. She also takes care of the balls, occasionally she used her hands, but I found this very pleasant and appropriate.  

Zeya has a very tight and, in my opinion, very muscular cunt.  It is really fun to spend time with Zeya!  

To me Zeya seemed very open minded and friendly, at the end she pushed a little bit tagt there was bo more time. After the act she was a little bit reserved, maybe cold. Maybe the next guest was already waiting, maybe it has another reason. 

300RON for 1h, the whole happening took 50min d2d. 

I will visit Zeya again!

Thanks for your visit 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 8 minute, cosminiordi a spus:

Buna! Sunt interesat de tine. observ ca ai niste recenzii minunate si esti tare frumoasa. imi doresc sa ne cunoastem. astept telefonul tau privat 0723.342.810

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

No coment!!!

  • Haha 4
Link spre comentariu
11 hours ago, cosminiordi said:

Buna! Sunt interesat de tine. observ ca ai niste recenzii minunate si esti tare frumoasa. imi doresc sa ne cunoastem. astept telefonul tau privat 0723.342.810

Ti-ai facut cont special pentru postarea asta? Toate fetele sa apeleze la tine ca n-ai credit, asa e?

  • Like 1
  • Haha 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726705146
  • Oras:Craiova
  • Telefon: 0726705146
  • Oras:Craiova
Acum 12 ore, cosminiordi a spus:

Buna! Sunt interesat de tine. observ ca ai niste recenzii minunate si esti tare frumoasa. imi doresc sa ne cunoastem. astept telefonul tau privat 0723.342.810

Nu cred așa ceva !

Lăsați dracu băutura !!!

🤦🤦🤦🤦

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...