Sari la conținut

0755515018 masaj de relaxare+extra


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
51 minutes ago, laurc89 said:

Am fost, e buna fata, sanii mari, aspect fizic placut, 100 lei am dat pt o golire, oral, normal. Ca atitudine nu as recomanda decat pt trofeu, nu se implica, sta țeapănă, nu se implica deloc

Cred că ,confunzi.Tipa e tanaruta ,undeva pe la 23 de ani ,necoapta .Sâni ,fund medii.Masajul este foarte slab spre groaznic,plimba mâinile pe corp haotic.Finalizarea ?Nu știu ,nu am întrebat ,nu m a atras și nu datorită fizicului ci a atitudini, este rece .Nu are masa de masaj , stai întins pe pat și ea langa pat .Locatia Sovata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 minut, andreiutzu11 a spus:

Cred că ,confunzi.Tipa e tanaruta ,undeva pe la 23 de ani ,necoapta .Sâni ,fund medii.Masajul este foarte slab spre groaznic,plimba mâinile pe corp haotic.Finalizarea ?Nu știu ,nu am întrebat ,nu m a atras și nu datorită fizicului ci a atitudini, este rece .Nu are masa de masaj , stai întins pe pat și ea langa pat .Locatia Sovata.

Da, sczue, asa este, am confunda, retrag cele spuse 

Link spre comentariu
1 hour ago, andreiutzu11 said:

Cred că ,confunzi.Tipa e tanaruta ,undeva pe la 23 de ani ,necoapta .Sâni ,fund medii.Masajul este foarte slab spre groaznic,plimba mâinile pe corp haotic.Finalizarea ?Nu știu ,nu am întrebat ,nu m a atras și nu datorită fizicului ci a atitudini, este rece .Nu are masa de masaj , stai întins pe pat și ea langa pat .Locatia Sovata.

Ce tarife are? 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 14.01.2021 la 9:30, laurc89 a spus:

Da, sczue, asa este, am confunda, retrag cele spuse 

Este vorba de Carla, cea despre care spuneai pe un alt topic ca face si normal si oral.

Amundi, la detalii speciale se refera la finalizare manuala. Cum zicea si Andreiutzu, nu are nimic de a face cu masajul. Nu stie nimic despre masaj iar la final iti face o laba. 

Pacat ca nu se specializeaza ori pe masaj ori pe sex, pentru ca arata foarte bine fata. 

Bani aruncati aiurea

 

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Și dacă va ceda ,tot nu cred că v a merita ,e miserupista fata ,masaj nu se pricepe deloc fata ,deși susține că este tehnician maseur cică!!Mă umfla râsul când îmi spunea că face recuperare pt sportivi și ea plimba efectiv mâinile pe mine când la picioare când la spate haotic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...