Sari la conținut

Monika total 0734345594


Vizitator daniel031285

Postări Recomandate

  • Oras:Unde pot și eu
  • Oras:Unde pot și eu

Salutari frați futaciosi! Fiind preocupat cu alte activități, altele decât fututul, astăzi am găsit anunțul de mai sus! Sunat dameza, îmi confirma cele spuse de colegul Daniel, dar ca și locație, este pe exercițiu în blocul P20! 

Locație 

Apartament cu 3 camere spațioase, dar este un cuib de viespi. Intrând în apartament am observat, o iapa mare și blonda de1. 75,alta mai învarsta, bruneta, cam grasa și uratica și dameza din topic. Camera este spațioasa, fără acces la baie, pat mare, spațiu călduros, ținând cont ca este frig afara

Fotografiile sunt reale, cu un tatuaj pe mana stângă, slim, tâte mici cam 1,68, sociabila. 

Ofera oral cum vrea clientul, docila la normal, nu se umezește natural, lipsa lubrifiant. Oferă și anal, dar poate data viitoare! Este strâmtă, nu comentează la poziții. Contra const CiM. 

Se recomanda Monica și este din București. Eu as reveni. Spune ca ramane pana marți. 

Note 

Daneza 8 sa zicem, prea slaba, dar se mulează bine pe pula 

Locație 7,lipsa aceea baie, risc sa te întâlnești cu un confrate, lucru pe care mi-sa întâmplat și mie, cred ca a venit la iapa aia blondă. 

Gfe, sa zicem 6

Oral 7, o suge pana se întărește și apoi normal. Îl face cum vrea clientul 

Anal, poate data viitoare 

Halat 100 lei 

De revenit da, pentru un anal, dar sa vin cu lubrifiant, sa dau cât pot de tare, fără sa ma usture pula. I-am recomandat sa aibă la indemna și pentu normalul pe care îl face protejat! Spor la futut 

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Va salut colegii . tocmai mi s a dat o teapa de catre aceasta cucoana sa va explic .am vb aseara cu ea sa mi zica locatia si preturile inca o data si a ramas ca o sun si vin azi zis si facut la ora 12 o sun raspunde zice ca in 20 25 min e gata sa ajung . ok ajung la si 20 o sun raspunde o colega pe motiv ca titulara e ocupata dar ca pot sa urc s o astept zic ok fie urc la ea ce sa vezi era colega blonda (bunicica iapa mare pe tocuri) si un domn la usa (cred client) pleca discretie 0 si vine si duduia si zice ca daca vreau sa mai astept ca mai are o finalizare cu unu sau sa intru cu o colega zic ca nu pot sa stau ca mai am si alte treburi si ca nu e frumos ce face am zis pa si am plecat 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...