Sari la conținut

-jonny- CUM POATE DA LUMEA DE TINE


mihnea_sb

Postări Recomandate

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Sorry...eu abea ce am ajuns acasa de vreo ora...e destul de tarziu, nici nu vrea sa deranjez, ori sa creez probleme. 

Oricum, ca sa fiu eu mai sigur de anumite chestii, o sa imi fac o adresa de yahoo/gmail sau ceva, si vorbim acolo...se face relativ foarte usor. 

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

😅 E puțin mai urat cu timpul, nu garantez nimic nimănui. Da, cu 0m-ul pe forum e mai ușor...eventual când mai intru asa din când în când la o sesiune de "aruncat un ochi" pe forum, eventual și răspund la un pm. Gen fac doua lucruri într-un loc. Dar sa mai verific și un email... (în plus fata de cel personal și cel de la munca)... Deja e timp în plus care se blochează si eu încerc sa îmi eliberez din el :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
23 hours ago, -jonny- said:

😅 E puțin mai urat cu timpul, nu garantez nimic nimănui. Da, cu 0m-ul pe forum e mai ușor...eventual când mai intru asa din când în când la o sesiune de "aruncat un ochi" pe forum, eventual și răspund la un pm. Gen fac doua lucruri într-un loc. Dar sa mai verific și un email... (în plus fata de cel personal și cel de la munca)... Deja e timp în plus care se blochează si eu încerc sa îmi eliberez din el :)) 

Mai bine iti deschizi o agentie...

"Jonny SEX Consulting SRL" 😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...