Sari la conținut

Pareri. Ati fost careva la ea?


Postări Recomandate

Am fost eu colegu în noiembrie. 

Poze false sau ma rog, f. reușite.

Aduce puțin, blonda, înaltă. 

Cucoana e Drăguța pana dai banii(150 lei ne). E plictisita rău, pusa pe fast fuck. Nu te lasă să pui mana pe tatze, aia nu aia nu, hai baga repede. 

Am primit în loc de prosop o fata de perna, pe bune. Ca erau toate la uscat. 

Avea o colega bruneta, era mai buna ca ea. Cică fac și amândouă. Asta poate era interesant. 

În concluzie nu prea se merita. Fast fuck și servicii proaste

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 6 minute, Vasile223 a spus:

Unele profile sunt false. Am nevoie de niste recenzii. Ok

Vasile, uite cum sta treaba!

eu nu prea am treaba cu BM, si daca am, e pt faptul ca unele fete au vizitat si SM, inainte de BM.. sau invers.

iti pot sugera unele lucruri, asta ca sa fi mai indemanatec, cu forumul.

te temi de profile fake?..asta pt ca nu sti sa faci deosebirea intre ele...ideea e, ca daca deschizi topice pe banda rulanta, nu te ajuta cu nimic. colegii tai, ma indoiesc ca or merge ei la fwtwt, la ele, si ti-or recenza, ca sa prinzi curaj.

 

ia-ti coaiele la tine si purcede la prima diva care-ti da fantezii..toti am trecut prin experiente si foarte bune, si execrabile. nu va rade nimeni de patania ta, stai linistit.

apoi ii deschizi frumos topic (nu inainte de a fi sigur ca nu are..butonasul de cautare nu frige!)

ex: "vasilica" 07xxxx

nu te descurci cu notatul? no prob!

scrie cum te-ai simtit, ce a fost ok, si ce nu! asa iti poti ajuta concitadinii, la fel cum si tu te poti ajuta de recenziile lor! asa-i frumos!

vei evita un talmes-balmes  unde toate fetele ar avea titlu.."pareri? a fost cineva?, " etc... pentru ca nu esti singur pe forum/bm..asta daca nu vrei sa-ti zapacesti colegii de cap.  

deci... spor la gagici...

Link spre comentariu

Vasile, ia aminte la bunul. Sfat ca ne ai zăpăcit cu atâtea toping uri noi. 

Colegul ți a dat toate îndrumările. 

Te rog nu mai deschide topice ca disperați ca nu se sacrifica nimeni pt tine sa fura pe bani și sa ți zică gratis cum a fost.  Sunt niste reguli de bun simt aici.. Mai fute și tu și zi ne cum a fost ca de experientele noastre ai tot citit

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...