Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare la futaciosi si buna minunatei titulare. Am avut norocul sa vizitez si eu aceasta minunata faptura si nu va pot spune ca notele si cuvintele sunt de prisos. Este o femeie in toate calitatile si defectele ei. Minunaaaataaa, care stie sa faca un barbat sa plece extaziat de la ea. Partea mai putin buna este ca provoaca dependenta si cu greu ma abtin sa nu-mi doresc sa o vad zilnic. Nu am asa buget sa o pot intretine😉. Succes si mult respect Raisa😘😘

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, CROCODILU86 a spus:

Salutare la futaciosi si buna minunatei titulare. Am avut norocul sa vizitez si eu aceasta minunata faptura si nu va pot spune ca notele si cuvintele sunt de prisos. Este o femeie in toate calitatile si defectele ei. Minunaaaataaa, care stie sa faca un barbat sa plece extaziat de la ea. Partea mai putin buna este ca provoaca dependenta si cu greu ma abtin sa nu-mi doresc sa o vad zilnic. Nu am asa buget sa o pot intretine😉. Succes si mult respect Raisa😘😘

Mulțumesc !

Mulți mulți pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

A doua oprire, după ce am mai terminat din treabă, Raisa.

Onp 10. Știe să se joace cu ea.

Np 9. Are o pizda buna.

Locația 6. Cred că pe lângă dusul ăla de îl blestemi, mai este și coleguta, care inca nu am vizitat-o, dar sa mor eu de nu m-am speriat.

Gfe 9. Data viitoare pentru că este căldură, o sticla de apa cu pahare ar fi ok. Spun și eu așa, pentru că obosim și se cer minerale pentru refacere.

De revenit, când ne pupam programul.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...