Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Acum 1 minut, marcusaureli a spus:

Si uite asa, acum suntem noi "invidioși " pe 🐻 și pe 🦄 pentru ca sunt sub pătură cu tine 🙈😘

Nici o problema iti fac loc si tie!😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 17 minute, Raisa30 a spus:

Faza cu placutul ...chiar imi place ...mica mea fantezie!😘

Atenție mare fata are potențial, se pare ca intuiția nu m a lăsat.😅😅

Link spre comentariu

Azi am cunoscut.o pe Raisa,zona Caraiman. Înalta cam1,70,vreo 65 kg,bronzata ca o tiganca.Vorbareata m.a servit cu un suc ,am trecut pe la dus si ne.am apucat de treaba. Am sărutat.o pe corp și apoi mi.a zis sa ma întind pe spate. A început să se joace cu juniorul,lins ,supt,atentă la oo.Nu am lăsat.o prea mult ca ma termina. A pus caciulita si am inceput cu misionar, apoi i.am ridicat cracii cei lungi  pt.a o putea penetra mai bine.Cand am avut erectie mi.a zis ca am zdranga mare.Ca fizic e potrivit de bună,sânii potrivit de mari si o păsărica nemaipomenita,ca a unei pustoaice de liceu.Nici nu zici că face sport zilnic. În pauză am vorbit ca 2 amici și apoi ne.am cuplat iarăsi,de această dată am executat poz.caprita si apoi întinsă pe burta in pat.Avea fesele moi ca o pernă.

O notă gen 9

Halat 250oră 

De revenit DA  

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Acum 3 minute, bnl2020 a spus:

Azi am cunoscut.o pe Raisa,zona Caraiman. Înalta cam1,70,vreo 65 kg,bronzata ca o tiganca.Vorbareata m.a servit cu un suc ,am trecut pe la dus si ne.am apucat de treaba. Am sărutat.o pe corp și apoi mi.a zis sa ma întind pe spate. A început să se joace cu juniorul,lins ,supt,atentă la oo.Nu am lăsat.o prea mult ca ma termina. A pus caciulita si am inceput cu misionar, apoi i.am ridicat cracii cei lungi  pt.a o putea penetra mai bine.Cand am avut erectie mi.a zis ca am zdranga mare.Ca fizic e potrivit de bună,sânii potrivit de mari si o păsărica nemaipomenita,ca a unei pustoaice de liceu.Nici nu zici că face sport zilnic. În pauză am vorbit ca 2 amici și apoi ne.am cuplat iarăsi,de această dată am executat poz.caprita si apoi întinsă pe burta in pat.Avea fesele moi ca o pernă.

O notă gen 9

Halat 250oră 

De revenit DA  

Hei !😀😀😘😘 Bronzata ca o tiganca😂😂

Acum pe bune 'chiar ai zdranga mare'🤦🤦Sa fi fericit si multumit de asta!Sti ce am vb noi!🤦😂😘

Multumesc pt vizita cat si pt recenzie!Sa ne revedem cu bine!

Ps Data viitoare stau sus!😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 12 minute, Raisa30 a spus:

@babanul82 ce zici culoarea asta te incalzeste?!🙊🙈

Screenshot_20210302_232852.jpg

Heii..ce este asta...iar începi cu provocările?..Da..data viitoare asa sa ma astepti si pregătită ptr o nebunie...🤦‍♂️doamne nu poate ajunge omul linistit acasa si te vede pe tine in toata splendoarea ta...pa azi nu vorbesc cu tine...te caut de maine incolo sa te vad pe viu...pana atunci fa.ma sa imi fie dor de tine🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 12 minute, Raisa30 a spus:

@babanul82 ce zici culoarea asta te incalzeste?!🙊🙈

Pe mine da. De fapt ți am zis cum te am văzut ca îmi place mult cum te ai schimbat adică cum te ai bronzat, cum ți ai vopsit și tuns parul. Nu ca înainte arătai tău dar acum ești wow. Și ai niște craci!!!!!! Cred ca nu rezist 24 de ore și iarăși întru între ei. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Chiar acum, babanul82 a spus:

Heii..ce este asta...iar începi cu provocările?..Da..data viitoare asa sa ma astepti si pregătită ptr o nebunie...🤦‍♂️doamne nu poate ajunge omul linistit acasa si te vede pe tine in toata splendoarea ta...pa azi nu vorbesc cu tine...te caut de maine incolo sa te vad pe viu...pana atunci fa.ma sa imi fie dor de tine🤣🤣🤣

Asa am sa fac!

Si stiu ca iti este deja dor de mine!🙈😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Acum 1 minut, ariovist a spus:

Pe mine da. De fapt ți am zis cum te am văzut ca îmi place mult cum te ai schimbat adică cum te ai bronzat, cum ți ai vopsit și tuns parul. Nu ca înainte arătai tău dar acum ești wow. Și ai niște craci!!!!!! Cred ca nu rezist 24 de ore și iarăși întru între ei. 

Hmmn ...Multumesc mult !Esti un scump! Deabea astept sa ne revedem!😘😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 2 minute, dyerseve a spus:

Eu v-am avertizat 🤣🤣

Eu iti recomand ca tu sa " furi" cat mai putin curent si sa iti vezi de treaba ta..aici vorbim de fete pe la care am fost...nu ca tine ..mergi..vezi despre ce este vorba si apoi sa vorbesti...am încheiat orice conversatie cu tine...la revedere

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, babanul82 a spus:

Eu iti recomand ca tu sa " furi" cat mai putin curent si sa iti vezi de treaba ta..aici vorbim de fete pe la care am fost...nu ca tine ..mergi..vezi despre ce este vorba si apoi sa vorbesti...am încheiat orice conversatie cu tine...la revedere

Strici tot farmecul..puteai sa dai un mesaj în privat sa nu strici topicul ei..fur curent ca tu îl faci.daca nu am fost asta nu înseamnă că nu pot sa spun nimic aici..te rog frumos nu strica topicul fetei..ai ceva cu mine da mesaj în privat.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Chiar acum, Raisa30 a spus:

Nu ma suparati !Trec la actiune cu un video?!🤣🤣

Vreti sa nu msi dormiti?!😆😆

Vreti sa nu mai dormiti?!***

Sunt un pic"chioara"

 

Link spre comentariu

Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 4 minute, Raisa30 a spus:

Deci nimeni, nu?😘😘

😊sunt in Bucuresti,te trezesc eu si daca vrei te iau si la Ploiesti...asa o punem de una " mica" asa de dimineata🤣🤣...ce zici?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...