Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
4 minutes ago, salmanasar said:

Raisa,noi ne cunoaștem de mult timp,ști cât te apreciez și te respect așa că sper să nu te superi daca am altă părere.Eu cred că trebuia să îi spui verde în față că nu îl mai primești.Este dreptul tău și nimeni nu are ce comenta.Eu cred că lucrurile clare sunt cele mai bune chiar daca uneori pot să doară.

Buna ,bună!

Odată ce nu i-am confirmat programarea era clar pt el ca nu o sa il primesc! I-am spus de 2 de ori ca nu am cum sta blocată cu el in telefon ,dar defapt el nu a inteles ,pt scria si tot scria ....

Link spre comentariu
Acum 14 minute, Raisa05 a spus:

Buna ,bună!

Odată ce nu i-am confirmat programarea era clar pt el ca nu o sa il primesc! I-am spus de 2 de ori ca nu am cum sta blocată cu el in telefon ,dar defapt el nu a inteles ,pt scria si tot scria ....

Nu știu ce să zic,dar situațiile echivoce mie nu îmi plac niciodată.Eu cel puțin când am ceva de spus , spun clar că sa nu mai existe niciun dubiu și nici cale de întors.Viata mi a arătat că așa este mai bine,mai ales în astfel de situații în care este implicat sexul.Cand hormoni urcă la cap ,unii bărbați gândesc doar cu capul din pantaloni și ăsta este unul dintre riscurile meseriei voastre.Mai ales a celor care o fac bine și sunt frumoase ca tine.Eu zic că ar trebui să fii mai tranșantă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Disponibila  de la orele 9:00 pana la orele 17:00.

Servicii și preturi :

☑️150 - 1 fin/25-30 min /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

300- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare.) 

✴️Servicii extra ✴️

✔️ Finalizare orala - 50 lei 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

 

🔸Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba ♥️😍

🔸Locația prefer sa nu o spun aici, și ii rog și pe cei ce vor veni sa nu detaliieze locația. 

🔸Lucrez pe programări iar aceste trebuiesc confirmare cu circa 1h înainte. 

🔸 Dacă nu pot răspunde la apel, va rog sa îmi lăsați un mesaj ( prin sms sau WhatsApp) va rog sa adăugați și pana la ce ora va pot răspunde. Nu doresc sa creez situați neplăcute. Neconfirmarea programării cu 1h înainte duce la anularea sa, întârzierile mai mari sau egale cu 15 min duce la anularea programări. 

received_1119228505408612.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Raisa05 a spus:

Disponibila  de la orele 9:00 pana la orele 17:00.

Servicii și preturi :

☑️150 - 1 fin/25-30 min /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

300- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare.) 

✴️Servicii extra ✴️

✔️ Finalizare orala - 50 lei 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

 

🔸Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba ♥️😍

🔸Locația prefer sa nu o spun aici, și ii rog și pe cei ce vor veni sa nu detaliieze locația. 

🔸Lucrez pe programări iar aceste trebuiesc confirmare cu circa 1h înainte. 

🔸 Dacă nu pot răspunde la apel, va rog sa îmi lăsați un mesaj ( prin sms sau WhatsApp) va rog sa adăugați și pana la ce ora va pot răspunde. Nu doresc sa creez situați neplăcute. Neconfirmarea programării cu 1h înainte duce la anularea sa, întârzierile mai mari sau egale cu 15 min duce la anularea programări. 

received_1119228505408612.jpeg

ce pizdusa frumoasa , o sa vin la tine curand

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 14.01.2023 la 19:33, Raisa05 a spus:

received_1202742827272529.jpeg

received_954087142641599.jpeg

received_2413884342111112.jpeg

received_615407300587319.jpeg

received_684985813081333.jpeg

received_1202742827272529.jpeg

received_545448820966456.jpeg

received_1339321506829429.jpeg

😲😲 Rupe tastatura flăcăul. M-am tot certat sâmbătă cu nevasta că stau toată ziua și scriu pe WhatsApp (ptr serviciu),nu știu cum să îi arăt mesajul ăsta să înțeleagă ce înseamnă să fii profesionist pe tastatura..😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
37 minutes ago, dragos798 said:

😲😲 Rupe tastatura flăcăul. M-am tot certat sâmbătă cu nevasta că stau toată ziua și scriu pe WhatsApp (ptr serviciu),nu știu cum să îi arăt mesajul ăsta să înțeleagă ce înseamnă să fii profesionist pe tastatura..😂😂

Nu ,nu ...ca s-ar putea după sa ii dai dr gandit :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

Salutare!

Având ceva de rezolvat prin Ploiești am luat la  răsfoit topicul cu pricina.

Programare făcută cu o zi înainte, respectată...

Locația: bulevardul Republicii, puțin la înălțime :heart: ,cameră curată baie ok, prosop uscat 

Început cu sărutări pe corp fără grabă după care a trecut la oral cum stabilisem la început lent cu salivă amestecat cu deep puțin hand job plus atentă la "cojones"

NP schimbat 2 poziții , finalizarea pe sânii ăia frumoși    :jerko                            Pentru mine de revenit, pro client fără pic de grabă , m-am simțit bine in prezența ei.

150 tragerea 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
5 hours ago, zomby72 said:

Salutare!

Având ceva de rezolvat prin Ploiești am luat la  răsfoit topicul cu pricina.

Programare făcută cu o zi înainte, respectată...

Locația: bulevardul Republicii, puțin la înălțime :heart: ,cameră curată baie ok, prosop uscat 

Început cu sărutări pe corp fără grabă după care a trecut la oral cum stabilisem la început lent cu salivă amestecat cu deep puțin hand job plus atentă la "cojones"

NP schimbat 2 poziții , finalizarea pe sânii ăia frumoși    :jerko                            Pentru mine de revenit, pro client fără pic de grabă , m-am simțit bine in prezența ei.

150 tragerea 

 

Multumesc pt vizita,cat si pt recenzie!!

Te pupacesc !!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Disponibila Maine,mercurial  de la orele 9:00 pana la orele 17:00.

Servicii și preturi :

☑️150 - 1 fin/25-30 min /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

300- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare.) 

✴️Servicii extra ✴️

✔️ Finalizare orala - 50 lei 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

 

🔸Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba ♥️😍

🔸Locația prefer sa nu o spun aici, și ii rog și pe cei ce vor veni sa nu detaliieze locația. 

🔸Lucrez pe programări iar aceste trebuiesc confirmare cu circa 1h înainte. 

🔸 Dacă nu pot răspunde la apel, va rog sa îmi lăsați un mesaj ( prin sms sau WhatsApp) va rog sa adăugați și pana la ce ora va pot răspunde. Nu doresc sa creez situați neplăcute. Neconfirmarea programării cu 1h înainte duce la anularea sa, întârzierile mai mari sau egale cu 15 min duce la anularea programări. 

received_860821728535921.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Salutare

Facut programare la domnisoara fiind capturat de pozele puse de ea. Na, am zis ca daca tot o lauda lumea sa merg si eu.

Surpriza mare, ajuns la fata locului constat ca nu are nici o asemanare cu fata din poza. Teapa mare si timp pierdut, am refuzat si am plecat. Domnisoara tatuata din cap pana in picioare pe tot corpul , clar nu este cea din poza.

Asa ca nu inteleg de ce o tot laudati atat?

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
2 minutes ago, mariusm104 said:

Salutare

Facut programare la domnisoara fiind capturat de pozele puse de ea. Na, am zis ca daca tot o lauda lumea sa merg si eu.

Surpriza mare, ajuns la fata locului constat ca nu are nici o asemanare cu fata din poza. Teapa mare si timp pierdut, am refuzat si am plecat. Domnisoara tatuata din cap pana in picioare pe tot corpul , clar nu este cea din poza.

Asa ca nu inteleg de ce o tot laudati atat?

Hello ...uita te in poze...Că sunt scoase tatuajele ...se vede clar 🤣🤣🤣

Erai speriat de bombe tata ...🤣🤣🤣 

Stiu destul de clar cine esti ...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 56 minute, mariusm104 a spus:

Salutare

Facut programare la domnisoara fiind capturat de pozele puse de ea. Na, am zis ca daca tot o lauda lumea sa merg si eu.

Surpriza mare, ajuns la fata locului constat ca nu are nici o asemanare cu fata din poza. Teapa mare si timp pierdut, am refuzat si am plecat. Domnisoara tatuata din cap pana in picioare pe tot corpul , clar nu este cea din poza.

Asa ca nu inteleg de ce o tot laudati atat?

O suge bine, e pe love...cel puțin asa era,cand am vizitat-o în vară...comportament frumos...fk...etc 🤷‍♂️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 15.01.2023 la 20:25, Raisa05 a spus:

Buna ,bună!

Odată ce nu i-am confirmat programarea era clar pt el ca nu o sa il primesc! I-am spus de 2 de ori ca nu am cum sta blocată cu el in telefon ,dar defapt el nu a inteles ,pt scria si tot scria ....

S au schimbat vremurile...prostii au ajuns exemple de urmat...si toate panaramele...se comporta de parca ar fi dive...

Pe de o parte ai pretentia ca sa ti fie confirmate rezervarile...cine nu confirma...n are bun simt si e pa.Dar tu...cind incurci rezervarile si pui lumea pe drumuri...vai...ce amuzant...ai gresit...doar esti o mare diva

Nu inteleg...ce pula mea am facut...am dat mesaje unei PROSTITUATE...nu virginei din Ploiesti....o prostituata care are nesimtirea de a nu spune un refuz....mai simplu sa se plimbe fraierii pe strada degeaba....noi trebuie sa avem bun simt....

Si gata cu polemica...faptul e consumat...ptr mine e simplu sa iau o cartela noua....sa fac o programare..si sa i dau un scuipat in ochi...dar..prea mult deranj si timp pierdut

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 20 minute, dau_limbi33 a spus:

S au schimbat vremurile...prostii au ajuns exemple de urmat...si toate panaramele...se comporta de parca ar fi dive...

Pe de o parte ai pretentia ca sa ti fie confirmate rezervarile...cine nu confirma...n are bun simt si e pa.Dar tu...cind incurci rezervarile si pui lumea pe drumuri...vai...ce amuzant...ai gresit...doar esti o mare diva

Nu inteleg...ce pula mea am facut...am dat mesaje unei PROSTITUATE...nu virginei din Ploiesti....o prostituata care are nesimtirea de a nu spune un refuz....mai simplu sa se plimbe fraierii pe strada degeaba....noi trebuie sa avem bun simt....

Si gata cu polemica...faptul e consumat...ptr mine e simplu sa iau o cartela noua....sa fac o programare..si sa i dau un scuipat in ochi...dar..prea mult deranj si timp pierdut

OBSEDATULE

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
21 minutes ago, dau_limbi33 said:

S au schimbat vremurile...prostii au ajuns exemple de urmat...si toate panaramele...se comporta de parca ar fi dive...

Pe de o parte ai pretentia ca sa ti fie confirmate rezervarile...cine nu confirma...n are bun simt si e pa.Dar tu...cind incurci rezervarile si pui lumea pe drumuri...vai...ce amuzant...ai gresit...doar esti o mare diva

Nu inteleg...ce pula mea am facut...am dat mesaje unei PROSTITUATE...nu virginei din Ploiesti....o prostituata care are nesimtirea de a nu spune un refuz....mai simplu sa se plimbe fraierii pe strada degeaba....noi trebuie sa avem bun simt....

Si gata cu polemica...faptul e consumat...ptr mine e simplu sa iau o cartela noua....sa fac o programare..si sa i dau un scuipat in ochi...dar..prea mult deranj si timp pierdut

Vai cat de destept esti ,ma minunezi!

Sa ai o zi faina asa ca tine!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 1 minut, Raisa05 a spus:

Chiar ca este obsedat!!

Nu se poate stăpânii!!

Sint de ani de zile pe acest forum....pervers...da...cu fanteziile...da....dar..obsedat....de tine....nici o sansa...

Obsedat poate de tupeul si nesimtirea de care ai dat dovada...nu te supraestima....ptr mine n ai nici o valoare...si ar fi penibil sa fiu obsedat de tine....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
3 minutes ago, dau_limbi33 said:

Sint de ani de zile pe acest forum....pervers...da...cu fanteziile...da....dar..obsedat....de tine....nici o sansa...

Obsedat poate de tupeul si nesimtirea de care ai dat dovada...nu te supraestima....ptr mine n ai nici o valoare...si ar fi penibil sa fiu obsedat de tine....

Sti care este chestia, nici partea masculină nu iti da dreptate ,ar trebuii sa iti pui un semn de intrebare...

Eu zic sa iti recitește mesajele care mi le-ai trimis!!! 

Doar ti le-am postat aici!!! 

Sincer ti-am dat prea multă atenție.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, Raisa05 a spus:

Sti care este chestia, nici partea masculină nu iti da dreptate ,ar trebuii sa iti pui un semn de intrebare...

Eu zic sa iti recitește mesajele care mi le-ai trimis!!! 

Doar ti le-am postat aici!!! 

Sincer ti-am dat prea multă atenție.

Daca partea masculina nu mi da dreptate...nu ma afecteaza cu nimic...n am o mentalitate de turma.

Partea cu mesajele....o labaresti de nu se poate...am zis chiar eu ca ti am dat multe mesaje...dar doar atunci...ok..aveam fanteziile in cap...asta e...nu ti am trimis un fiecare zi

Ce nu intelegi tu...este nesimtirea ta...te ai cocotat pe un podium de mare diva...si vai tu....mu toata lumea este de acord...asa ca....sa incheiem discutia...ca nu mai are rost....MARS!

  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Acum 9 ore, mariusm104 a spus:

Salutare

Facut programare la domnisoara fiind capturat de pozele puse de ea. Na, am zis ca daca tot o lauda lumea sa merg si eu.

Surpriza mare, ajuns la fata locului constat ca nu are nici o asemanare cu fata din poza. Teapa mare si timp pierdut, am refuzat si am plecat. Domnisoara tatuata din cap pana in picioare pe tot corpul , clar nu este cea din poza.

Asa ca nu inteleg de ce o tot laudati atat?

Sef nu ai dreptate, pozele sunt reale doar că sunt acoperite tatuajele, multe fete fac treaba asta sa nu poata fi identificate de prieteni și familie. Eu unul confirm că pozele sunt reale!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...