Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
18 minutes ago, passatb6xxx said:

Sef nu ai dreptate, pozele sunt reale doar că sunt acoperite tatuajele, multe fete fac treaba asta sa nu poata fi identificate de prieteni și familie. Eu unul confirm că pozele sunt reale!

Multumesc pt confirmare ! 

Te pup xxx

Link spre comentariu
Acum 17 minute, passatb6xxx a spus:

Sef nu ai dreptate, pozele sunt reale doar că sunt acoperite tatuajele, multe fete fac treaba asta sa nu poata fi identificate de prieteni și familie. Eu unul confirm că pozele sunt reale!

De acord cu tine,sunt pozele ei.O cunosc cred de 4 ani când avea locația la CEC Bank împreună cu Beatrice care a renunțat.Am fost de foarte multe ori la ea,am văzut fiecare tatuaj când a apărut,o cunosc foarte bine așa că pot spune cu siguranță că pozele sunt ale ei.Succes

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
8 minutes ago, salmanasar said:

De acord cu tine,sunt pozele ei.O cunosc cred de 4 ani când avea locația la CEC Bank împreună cu Beatrice care a renunțat.Am fost de foarte multe ori la ea,am văzut fiecare tatuaj când a apărut,o cunosc foarte bine așa că pot spune cu siguranță că pozele sunt ale ei.Succes

Multumesc pt confirmare! Pupici xxx

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Disponibila  Maine de la orele 9:00 pana la orele 17:00.

Servicii și preturi :

☑️150 - 1 fin/25-30 min /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

300- 2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare.) 

✴️Servicii extra ✴️

✔️ Finalizare orala - 50 lei 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

 

🔸Întâlnirele cu mine vor fi într-un cadru intim, îți garantez ca nu vei pierde timpul degeaba ♥️😍

🔸Locația prefer sa nu o spun aici, și ii rog și pe cei ce vor veni sa nu detaliieze locația. 

🔸Lucrez pe programări iar aceste trebuiesc confirmare cu circa 1h înainte. 

🔸 Dacă nu pot răspunde la apel, va rog sa îmi lăsați un mesaj ( prin sms sau WhatsApp) va rog sa adăugați și pana la ce ora va pot răspunde. Nu doresc sa creez situați neplăcute. Neconfirmarea programării cu 1h înainte duce la anularea sa, întârzierile mai mari sau egale cu 15 min duce la anularea programări. 

received_544042910989392.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0738932960
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0738932960
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, Raisa05 a spus:

received_544042910989392.jpeg.083384309e1be6ecc44dae62042bd71c.jpegO limbuta primesc si eu??☺️🔥Salut băieți bună Raisa! 

Când am văzut poza am zis sa nu aștepte prea mult și am făcut repede o programare! Fiind plecat din oraș cu munca nu eram sigur ca ajung la timp, dar nenea de sus a ținut cu mine și mi-a eliberat drumul de la Mizil pana la Ploiești! Am ajuns chiar mai devreme. Neavând alt confrate în timpul ala m-a primit cu bratele deschise cum a făcut-o de fiecare data! Raisa este cea din poze și din punctul meu de vedere arata de n ori mai bine decât în poze! 

După dusul de rigoare am trecut și la fapte început cu un oral nep cu de toate de am uitat de toate grijile și datoriile. Schimbat locuri din pat și trecut la gustat piersicuta câteva minute făcut tot alfabetul, scris și FORZZA............ (fiecare cu echipa lui preferata sa nu se supere nimeni😁)

După care trecut la normal pr schimbat 2 poziții și finalizat grandios în poziția preferata! 

Cheltuit cu folos150 lei din șpagă de azi! 

Note nu cred  are rost sa mai dau ca sunt subiective, fiecare le da după cum s-a simți în compania ei, după ce își dorește fiecare sa facă, poate ii place blonda sau roșcată, fantezii etc. ! Totuși de la mine are pentru toate vizitele 10 pe linie! Merita vizitata dimineața la pranz și toata seara! 

Abia aștept sa ne revedem. 🥰🥰💕💕🥰🥰

PS: sa nu bei sucul prea rece ca te doare în gat! 😜🥰🥰🥰

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sunt aproape sigură că sunt niște frustrați  carora nu le-am îndeplinit "visele"

Dar cred eu ca si celelalte fete ar trebuii sa salveze aceste numere de telefoane.

Un om sănătos mintal nu ar scrie asa ceva...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 11 minute, Raisa05 a spus:

Buna seara !! 

Dragii mei am si eu o intrebare ,am primit  cateva mesaje pe Wapp ,unde ma amenința destul de urat !!😑

Unde as putea posta mesajele cu tot cu număr?  

 

Aici 😒

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Publica mesajele aici ... și sa apară și numărul de telefon 😘 ... probabil și la tine și la Bianca... este ceva "guvid" ce se simte amenințat :)):)) asa încearcă sa va sperie pentru a interacționa cu voi si sa încerce ai plăti ceva gen "protectie"... Guvizi de ploiesti... nu trebuie băgați în seama 😉

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Fac si eu o recenzie...din pacate ptr marea diva raisa....este ptr misadeline....Un obsedat sexual ca mine a fost azi la ea...serviciile ok....si este in viata...n am omorit o...am.platit....aceleasi servicii exceptionale

Si apropo raisa...tu care esti o inocenta...virgina...cu codite...care te uiti doar la discovery si national geografic....ai uitat sa postezi mesajele alea de amenintare...nu de la mine....ci vezi doamne de la nu stiu ce peste...doamne...ce viata palpitanta ai....si cum stam noi cu grija ptr tine...sa nu patesti ceva....uitind unii ca esti o simpla zdreanță....

  • Haha 2
  • Confuz 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...