Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
28 minutes ago, dau_limbi33 said:

Fac si eu o recenzie...din pacate ptr marea diva raisa....este ptr misadeline....Un obsedat sexual ca mine a fost azi la ea...serviciile ok....si este in viata...n am omorit o...am.platit....aceleasi servicii exceptionale

Si apropo raisa...tu care esti o inocenta...virgina...cu codite...care te uiti doar la discovery si national geografic....ai uitat sa postezi mesajele alea de amenintare...nu de la mine....ci vezi doamne de la nu stiu ce peste...doamne...ce viata palpitanta ai....si cum stam noi cu grija ptr tine...sa nu patesti ceva....uitind unii ca esti o simpla zdreanță....

:)))))) Sa mor daca am inteles ceva.

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 5 ore, dau_limbi33 a spus:

Fac si eu o recenzie...din pacate ptr marea diva raisa....este ptr misadeline....Un obsedat sexual ca mine a fost azi la ea...serviciile ok....si este in viata...n am omorit o...am.platit....aceleasi servicii exceptionale

Si apropo raisa...tu care esti o inocenta...virgina...cu codite...care te uiti doar la discovery si national geografic....ai uitat sa postezi mesajele alea de amenintare...nu de la mine....ci vezi doamne de la nu stiu ce peste...doamne...ce viata palpitanta ai....si cum stam noi cu grija ptr tine...sa nu patesti ceva....uitind unii ca esti o simpla zdreanță....

Sef cu postarea asta ne faci sa îi dăm și mai multa dreptate ei. Chiar nu poți să treci peste, să depășești situația.... Treabă e simpla, nu ai fost acceptat treci peste, du-te unde găsești ușile deschise și uita de ușile închise, nu știu dacă demonstrezi ceva prin ceea ce faci, până la urmă era mai rău să te primească și să se comporte urat. Macar așa banii au rămas la tine. Cum selectați voi și vă duceți la cine vreți așa și ele pot selecta clienții care le trec pragul. Plus că nu ți-a confirmat ora sa te încurce, te-a evitat civilizat și nu ți-a mai răspuns. Las-o așa cum a picat!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 5 ore, dau_limbi33 a spus:

Fac si eu o recenzie...din pacate ptr marea diva raisa....este ptr misadeline....Un obsedat sexual ca mine a fost azi la ea...serviciile ok....si este in viata...n am omorit o...am.platit....aceleasi servicii exceptionale

Si apropo raisa...tu care esti o inocenta...virgina...cu codite...care te uiti doar la discovery si national geografic....ai uitat sa postezi mesajele alea de amenintare...nu de la mine....ci vezi doamne de la nu stiu ce peste...doamne...ce viata palpitanta ai....si cum stam noi cu grija ptr tine...sa nu patesti ceva....uitind unii ca esti o simpla zdreanță....

O cunosc si pe Raisa si pe Adeline .Doua fete ok.Nu am inteles nimic din postarea ta.

Ma prietenas nu ma bag eu in discutii...si nu iau apararea nimanui...dar...nu este frumos sa jignesti...hai sa nu consideram.ca sunt zdrente..hai sa consideram ca sunt niste  fete care ofera niste servicii platite.Daca respecti in comportament si limbaj...te respecti de fapt pe tine.Daca e asa o mare zdreanta cum afirmi de ce esti asa frustrat ca nu te-a primit sa ii dai limbi.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, usermario a spus:

O cunosc si pe Raisa si pe Adeline .Doua fete ok.Nu am inteles nimic din postarea ta.

Ma prietenas nu ma bag eu in discutii...si nu iau apararea nimanui...dar...nu este frumos sa jignesti...hai sa nu consideram.ca sunt zdrente..hai sa consideram ca sunt niste  fete care ofera niste servicii platite.Daca respecti in comportament si limbaj...te respecti de fapt pe tine.Daca e asa o mare zdreanta cum afirmi de ce esti asa frustrat ca nu te-a primit sa ii dai limbi.

Ai zis bine.Grea viața mai au și fetele astea, căci dau peste astfel de specimene care nici coerent in exprimare nu este.Iti dai seamă ce poate fi in mintea lui?

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 14 ore, salmanasar a spus:

Ai zis bine.Grea viața mai au și fetele astea, căci dau peste astfel de specimene care nici coerent in exprimare nu este.Iti dai seamă ce poate fi in mintea lui?

căci dau peste astfel de specimene care nici coerent in exprimare nu este.

superba coerenta

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti

Vizitat si RAISA!! 

bausem niste moet..l.am luat șofer pe cumatru meu ROMEO..m.a dus ca vijelia pana la Ploiești..ăsta conduce ca la formula 1. Ma luase ameteala  de tot.. cu duba lui cu care cara lemne scanduri.. cu factura sigur ca da.... 

Raisa bomba de femeie.. am bagat 19 cm in ea fara sa zica au bau nu pot .....

Topaie in ciocan. Energie pe ea taifun..vijelie..uragan

Forme...... ai pe ce pune mana si nu numai.....

Oral rupe tot nota 10

Normal 10 

Pozitii 5 sau 6..... kamasutra rupere 

Bv Raisa 

Cand sa plecam....ii venise si lui ROMEO chef de futut si vroia sa dea in RAISA .....nu l.am lasat ca il stiu cat e de ciobardau....animalu.....i.am zis hai ba acasa 

FRUSTRATII SA SE ABTINA DE LA COMENTARII ....nu ma cobor la nivelu vostru niciodata

Hai pa

  • Mersi 1
  • Haha 3
  • Minus 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

moet chandon sau moet rose?...sau era tuica de la Romeo ....ne bucuram ca ai descoperit-o pe Raisa....ai dreptate este o fata ok.....cat este mc de scandura la colegul Romeo?...vreau sa ii fac Raisei o cabana....multumesc anticipat.

Hai pa

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
12 hours ago, Evolution85 said:

Vizitat si RAISA!! 

bausem niste moet..l.am luat șofer pe cumatru meu ROMEO..m.a dus ca vijelia pana la Ploiești..ăsta conduce ca la formula 1. Ma luase ameteala  de tot.. cu duba lui cu care cara lemne scanduri.. cu factura sigur ca da.... 

Raisa bomba de femeie.. am bagat 19 cm in ea fara sa zica au bau nu pot .....

Topaie in ciocan. Energie pe ea taifun..vijelie..uragan

Forme...... ai pe ce pune mana si nu numai.....

Oral rupe tot nota 10

Normal 10 

Pozitii 5 sau 6..... kamasutra rupere 

Bv Raisa 

Cand sa plecam....ii venise si lui ROMEO chef de futut si vroia sa dea in RAISA .....nu l.am lasat ca il stiu cat e de ciobardau....animalu.....i.am zis hai ba acasa 

FRUSTRATII SA SE ABTINA DE LA COMENTARII ....nu ma cobor la nivelu vostru niciodata

Hai pa

Multumesc de vizita, cat si pt recenzie!!

Pupici cu lipici!!!😘😘😘🔥

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...