Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Chiar acum, catelul.dinamo a spus:

Sa nu spui ca te razgandesti, ca dânsul deja lucreaza la scenografie, lista de invitati speciali, premii... :)

Perfect! Nici o problema!😘😍

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 3 minute, Raisa30 a spus:

Experienta am 🙈 deci o pot face!😍

Perfect..atunci hai sa organizăm asa ceva..cred ca in premiera ptr Ploiești. Da tu mai multe detalii si sa vedem cine se baga

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru

 Dragii mei sunt disponibilă sa ma bag la gang bang..conditiile ar fi de minim trei participanti si sa cunosc unul dintre voi.

Ca acțiune ma ocup la oral de doi dintre voi in timp ce unul ma penetrează vaginal..exclus anal🙈

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 8 minute, Raisa30 a spus:

 Dragii mei sunt disponibilă sa ma bag la gang bang..conditiile ar fi de minim trei participanti si sa cunosc unul dintre voi.

Ca acțiune ma ocup la oral de doi dintre voi in timp ce unul ma penetrează vaginal..exclus anal🙈

Si in conditiile de nu vor fi participanti..te bagi si cu una de silicon🤣🤣?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Chiar acum, babanul82 a spus:

Si in conditiile de nu vor fi participanti..te bagi si cu una de silicon🤣🤣?

Ma bag , ma bag ! Chiar detin una mititica! Nu ai observat ca este langa pat, chiar pe noptiera!!🤣😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0
1 oră în urmă, Raisa30 a spus:

Ma bag , ma bag ! Chiar detin una mititica! Nu ai observat ca este langa pat, chiar pe noptiera!!🤣😘

Ok..nu am observat asa ceva..imi cer scuze!de fiecare dată când am fost la tine nu am stat sa ma uit dupa aceste jucării...m.am uitat la ce " jucarie" esti tu...dar dată viitoare cu siguranta te voi întreba de ea si poate va participa la momentele frumoase din pat...asta cu acordul tau......😘😘😘😘😗

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 23 minute, BoloYeungTse a spus:

Nu vreau sa ma bag la ganga banga cu ea ca nu imi place cum suge mazdrugu. Nu imi place fata ma intelegi? E ciumarles rau si pizda are labii prea lungi. Nu mai insistati ca nu vin la ea. Va rog!

🤣🤣🤣🤣

Esti tare  rau la faza asta...ce ne rogi?a insistat cineva sa te bagi?

Cat despre Raisa am impresia ca vorbesti prosti:

1) in prima ta recenzie ai spus ca ai fost la ea si ti sa parut " ciumarles" si ai plecat..

2) acum zici ca nu iti place cu suge " mazdrugu"..dar de unde sti daca nu ai stat?

3) daca te duce capul putin si cauti cu câteva pagini in urma o poza cu păsărică ei..ai sa vezi ca nu are labii prea lungi..chiar ii are foarte mici..

4) daca fata cand are chef sa faca o pauza si sa meargă la solar pentru a se bronza..asta ptr tine înseamnă că e tiganca?..

5) te inteleg ca nu iti place fata( asa zice si vulpea cand nu a ajunge la struguri..sunt acrii)..mergi mai departe fara sa jignesti

Esti penibil din punctul meu de vedere!

Link spre comentariu
Acum 2 ore, babanul82 a spus:

🤣🤣🤣🤣

Esti tare  rau la faza asta...ce ne rogi?a insistat cineva sa te bagi?

Cat despre Raisa am impresia ca vorbesti prosti:

1) in prima ta recenzie ai spus ca ai fost la ea si ti sa parut " ciumarles" si ai plecat..

2) acum zici ca nu iti place cu suge " mazdrugu"..dar de unde sti daca nu ai stat?

3) daca te duce capul putin si cauti cu câteva pagini in urma o poza cu păsărică ei..ai sa vezi ca nu are labii prea lungi..chiar ii are foarte mici..

4) daca fata cand are chef sa faca o pauza si sa meargă la solar pentru a se bronza..asta ptr tine înseamnă că e tiganca?..

5) te inteleg ca nu iti place fata( asa zice si vulpea cand nu a ajunge la struguri..sunt acrii)..mergi mai departe fara sa jignesti

Esti penibil din punctul meu de vedere!

Lasa l frate,vrea omul sa fie altfel decat ceilalti si gata.Parerea lui,gustul lui si in final un loc liber la pizda Raisei unde se cam face coada de la un timp/

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti -Centru
  • Oras:Ploiesti -Centru
Acum 3 ore, ariovist a spus:

Cu asta chiar ca ajungi mumarul 1 în Ploiești. Din câte știu eu ar fi o premiera. Mai dificil cred de găsit participanți dar cine știe... Sau ai zis o la mișto? 

Ari chiar vorbesc serios!😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 56 minute, Raisa30 a spus:

Haideti haideti 😆😘😍

Avem intenții serioase. Te contactam pentru detalii. 😍💐

Acum 8 ore, Raisa30 a spus:

Ma bag , ma bag ! Chiar detin una mititica! Nu ai observat ca este langa pat, chiar pe noptiera!!🤣😘

Găsim și unele mari, asta să fie singura problema! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...