Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Raisa 0723127120
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 16 ore, Raisa30 a spus:

Hello , hello !

Ce mai faceti??

 

Chiar ai revenit, sau mă bucur de pomana? Pana după Anul Nou nu sunt în țară, dar dacă te ai întors și rămâi mai mult musai să te văd. Crăciun fericit îți doresc și îmi este dor de tine. Te pup. 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, spopescu a spus:

Chiar ai revenit, sau mă bucur de pomana? Pana după Anul Nou nu sunt în țară, dar dacă te ai întors și rămâi mai mult musai să te văd. Crăciun fericit îți doresc și îmi este dor de tine. Te pup. 

A revenit ma stiu eu, nu a mai fost misto in anglea? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 22.12.2021 la 15:16, Raisa30 a spus:

Hello , hello !

Ce mai faceti??

 

Buna,buna. Hai da-ne o veste buna. Vine mosu si la futaci??? Si asa tr sa ma revansez fata de tine d la ultima incercare de a  ne intalni. Fa un bine si vino ca ne este dor de tine😘😘😘.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 2 ore, Raisa30 a spus:

Buna dimineata!

De maine back in town 😅😅

O sa las noul numar de telefon , un pic mai tarziu ☺

O sa fiu disponibila de luni pana joi , de la 8:30 la 17:30

Pupici xxx

Sa te vedem și noi cum mai arați, te tragi in poza?😘

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0

Va salut colegii . Raisa e o fata super frumoasa o piele super finuta foarte zambareata si sociabila . nota 10 pt ea . am vb am stabilit ora respectata de amandoi. m a poftit in camera am inceput s o sarut si ea pe mine cred ca a fost si un pic de chimie dupa ce am scapat de haine m am asezat in pat a inceput cu un oral cu saliva cu scuipat pe pl foarte frumos dar fara deep a zis ca oricum nu poate sa mi faca deep la toata . in fine . am zis sa se aseze 69 am lins o si eu in pizda mirosea asa frumos numai buna de lins . apoi am trecut la capra apoi misionar si m a terminat la ce gemete scotea si ce frumos facea in pl . pt mine de revenit neaparat . ca si note ON 10 NP 10 locatie 10 foarte curat cu dus prosoape  etc . te pupp 😘

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 2 ore, vasile_69_69 a spus:

Va salut colegii . Raisa e o fata super frumoasa o piele super finuta foarte zambareata si sociabila . nota 10 pt ea . am vb am stabilit ora respectata de amandoi. m a poftit in camera am inceput s o sarut si ea pe mine cred ca a fost si un pic de chimie dupa ce am scapat de haine m am asezat in pat a inceput cu un oral cu saliva cu scuipat pe pl foarte frumos dar fara deep a zis ca oricum nu poate sa mi faca deep la toata . in fine . am zis sa se aseze 69 am lins o si eu in pizda mirosea asa frumos numai buna de lins . apoi am trecut la capra apoi misionar si m a terminat la ce gemete scotea si ce frumos facea in pl . pt mine de revenit neaparat . ca si note ON 10 NP 10 locatie 10 foarte curat cu dus prosoape  etc . te pupp 😘

10 pe linie precum Nadia la Montreal?

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...