Sari la conținut

Rayyy 0728672293


Postări Recomandate

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
La 15.06.2021 la 23:33, biliape a spus:

Nu e loc pentru toți, de vreo 13000 de ani nu mai e, că s-a trecut la agricultură și ne-am înmulțit mai rău ca șoarecii. 

Stai calm, că miliția are alte treburi, nu se mișcă nici pentru cazuri grave. 

În pușcăria asta de lume civilizată doar de sport, cultură, madturbare și droguri te mai poți bucura. Eu v-aș sugera primele 2 variante, plus mâncarea bună si extra somn. 

Săracii nu se pot bucura de viață. Doar alcoolul, țigările, zaharul, prenadezul etc. le face suferința mai ușoară. 

E topicul fetei și voi revenii la recenzii. 

Am scris un răspuns dar l-am șters, nu merita sa mă pun la mintea ta odihnita de om fără griji.

Spor la futut și la iubire.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, Unuumblat a spus:

futut și [...] iubire.

Nu stiu ce-s alea, nu am avut ocazia si e clar ca nu voi avea. :)

Bine ca n-am griji, cel putin. Si nu ma mai las "facut de bani" de toate... "deosebitele" 😛 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Vizitat domnișoara in cauză, și înțeleg de ce unii va atașați așa mult de ea. Totuși, așa cum ea știe să facă deosebirea între timpul petrecut cu clienții și timpul ei privat, așa incercati și voi.

Am vorbit pe WhatsApp, unde mi -a dat și locația. Ușor de ajuns iar bafta mea, când am ieșit, m-am întâlnit cu un client de-al meu, care locuiește fix acolo. 🙈🙈

Este într-adevăr o femeie frumoasa, mai pune puțin la buci și ai 10. Iar părerea este subiectiva deoarece fiecare vede in felul sau frumusețea.

Dusul obligatoriu, iar costumația de pe ea, mi-a trezit mortăciunea.

Nu m-am grăbit, și chiar m-am simțit super, doar că trebuie schimbata salteaua. La cum se fute domnișoara ii trebuie una buna, cauta-ma.

On 10, știe să o suga.

Np ea 10 eu 5. Oboseala, griji și salteaua. Data viitoare iau o ora.

Gfe 10, este super tipa. Mie unu îmi place felul ei.

Igiena este ireproșabilă.

Halatul 150 lei, iar de revenit, oricând am timp.

PS. O ora tu și după o tura colega 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, Unuumblat a spus:

Vizitat domnișoara in cauză, și înțeleg de ce unii va atașați așa mult de ea. Totuși, așa cum ea știe să facă deosebirea între timpul petrecut cu clienții și timpul ei privat, așa incercati și voi.

Am vorbit pe WhatsApp, unde mi -a dat și locația. Ușor de ajuns iar bafta mea, când am ieșit, m-am întâlnit cu un client de-al meu, care locuiește fix acolo. 🙈🙈

Este într-adevăr o femeie frumoasa, mai pune puțin la buci și ai 10. Iar părerea este subiectiva deoarece fiecare vede in felul sau frumusețea.

Dusul obligatoriu, iar costumația de pe ea, mi-a trezit mortăciunea.

Nu m-am grăbit, și chiar m-am simțit super, doar că trebuie schimbata salteaua. La cum se fute domnișoara ii trebuie una buna, cauta-ma.

On 10, știe să o suga.

Np ea 10 eu 5. Oboseala, griji și salteaua. Data viitoare iau o ora.

Gfe 10, este super tipa. Mie unu îmi place felul ei.

Igiena este ireproșabilă.

Halatul 150 lei, iar de revenit, oricând am timp.

PS. O ora tu și după o tura colega 

Merci!😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 12 ore, Raisa000 a spus:

Disponibila 10:30-19/20:00

Azi sunt futabila ...chiar și iubibila 🤣🤣🤗🤗Sa curgă apele de pe voi 🤣🤣🥰

Daca faci un video cu footjob ma abonez la serviciile tale. De 9 ani frecventez, niciuna nu am gasit :(

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 12 ore, emyjojo123 a spus:

Daca faci un video cu footjob ma abonez la serviciile tale. De 9 ani frecventez, niciuna nu am gasit :(

Sa nu crezi că nu are tupeu să facă... 😂😂 Pregătește-ți abonamentul 😂😂😂

P.s. Raisa, să pui și jucăriile de pluș să se uite, când o să mai faci un video! Auuu  😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...