Sari la conținut

Cristina 0736312977


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost eu la fata aceasta mai devreme impins de curiozitate si trecand peste impresia de fata plictisita , aroganta pe care o lasa vorbind cu ea la tel .

Servicii : op / onep , np  80 fin 150 h

Locatie : Str .Cantacuzino zona Popa Farcas 

 

Ajuns la ea in locatie ( ap. 2 camere ) am ramas surprins de faptul ca era vorbareata , nu parea plictisita , total opus fata de impresia care ti o lasa vb cu ea la tel . I am mentionat sa fie si ea mai vesela cand vb la tel . si mi a spus ca nu se simtea prea bine . 

Am fost invitat la baie sa ma spal pe maini , dupa aceea sa folosesc un gel dezinfectant pt maini , ea a procedat la fel ( de frica covid- ului ) , la dus nu  m a  invitat ca i am spus ca eram dusat de acasa . 

Aspect : 7.5 - 8 poze reale -  ( mai exact cea din  poza 1, 2 ,5 cea slim nu cea cu fundul mare ) tanara 20 ani ,slim , bruneta ,ochii negri , in jur de 1.65 inaltime , sani maricei  naturali in forma de para , fermi, tari la atingere , fund frumos .

Igiena : 8 - pasarica nu era fresh , nu m ia mirosit a nimic suspect  pana nu am frecat o cu mana la vrabiuta 🙄 si dupa  mi am mirosit mana ..... de curiozitate 😁

Gfe : 7- 8 - destul de comunicativa, fara figuri , se da la glume 

Onep : 7- 7.5- cu toate ca eram dusat de acasa m a sters cu servetel umed inainte de a incepe , in timpul asta stateam de vb , eu cu mana pe sanii aceia superbi , gogu deja dadea semne ca se trezeste , dupa ce l a sters a inceput oralul destul de placut , fara deep , fara atentie la bijuterii , dar suficient sa l trezeasca pe gogu .

Np : 8 - pus cauciucul cu striatii , dat cu lubrifiant , i am propus pozitia  caprita, nu geme , finalizat in balonas . De mentionat ca pasarica este stramta cu toate ca a folosit lubrifiant  si a ramas stramta pe tot parcursul actului sexual, nu pare uzata . 

Cadoul 100 ron i am lasat  la inceput fara sa mi ceara 

De revenit - da 

De recomandat - este de bifat

 

Topic- ul care  l a deschis alt coleg este inchis si de aceea am deschis alt topic

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 17 ore, marian pofticiosul a spus:

Fata spune ca este de 3 luni in Ploiesti

 

Ea spune ce vrea...  La început de pandemie era pe langa benzinaria moll din vest. Revin exact cu strada mai incolo putin. La inceputul activității lucra pe langa restaurant giulia... O lua si la poponet pt cativa banuti in plus pe atunci. 

Link spre comentariu

Am fost la ea din vara trecuta de vreo 10 ori sa nu mint, e foarte vorbareata cand esti langa ea cam uratica la fata dar corp frumos, avea locatie la vest langa peco omv sau petrom nu stiu sigur ce e, nus din oras, dar fata e ok si merge plus sa dai 80 lei si 150 lei pt o ora e pomana 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 59 minute, dovi23 a spus:

Am fost la ea din vara trecuta de vreo 10 ori sa nu mint, e foarte vorbareata cand esti langa ea cam uratica la fata dar corp frumos, avea locatie la vest langa peco omv sau petrom nu stiu sigur ce e, nus din oras, dar fata e ok si merge plus sa dai 80 lei si 150 lei pt o ora e pomana 

Deci ora la ea are 60 min. Nu da teapa?

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Am fost și eu la domnisoara... 

Pot sa zic ca este foarte nesuferita la telefon și foarte vorbareata fata în fata. Ba chiar prea vorbareata și în timpul acțiunii. La corp este ok, are sânii maricei, dar la față sigur ai vrea sa fie alta. Totul a început ok, m-a invitat la dus, m-a rugat sa îmi dau cu dezinfectant pe mâini, m-a poftit în patul de joaca , unde a început... Acțiunea sa zicem. A pus mizeria aia de prezervativ cu striații, si vorbea non-stop, în timp ce ma jucam cu sanii ei. După 1 min de oral făcut extrem de prost, nu am simțit absolut nimic, trece ea  deasupra unde la fel începuse sa vorbească.... Si cand sa schimb poziția aia a fost... A murit soldatul. A vrut sa scoatem prez sa facă oral nep, dar nu am mai vrut eu, am preferat sa ma duc nefin acasă decât sa  mai încerc ceva. 

De recomandat : doar dacă ai coitele pline de mult timp și te duci doar sa futi o gaura (recomand sa te duci cu prez tale) 

 

Oral p : 2

Np : 6

Gfe : 7

Halat :80 lei fin / 150 ora

  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 9 ore, 4bogd4 a spus:

Am fost și eu la domnisoara... 

Pot sa zic ca este foarte nesuferita la telefon și foarte vorbareata fata în fata. Ba chiar prea vorbareata și în timpul acțiunii. La corp este ok, are sânii maricei, dar la față sigur ai vrea sa fie alta. Totul a început ok, m-a invitat la dus, m-a rugat sa îmi dau cu dezinfectant pe mâini, m-a poftit în patul de joaca , unde a început... Acțiunea sa zicem. A pus mizeria aia de prezervativ cu striații, si vorbea non-stop, în timp ce ma jucam cu sanii ei. După 1 min de oral făcut extrem de prost, nu am simțit absolut nimic, trece ea  deasupra unde la fel începuse sa vorbească.... Si cand sa schimb poziția aia a fost... A murit soldatul. A vrut sa scoatem prez sa facă oral nep, dar nu am mai vrut eu, am preferat sa ma duc nefin acasă decât sa  mai încerc ceva. 

De recomandat : doar dacă ai coitele pline de mult timp și te duci doar sa futi o gaura (recomand sa te duci cu prez tale) 

 

Oral p : 2

Np : 6

Gfe : 7

Halat :80 lei fin / 150 ora

Eu n am avut probleme din cauza cauciucului si am evitat conversatia in timpul actiunii 🙄

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 1 minut, marian pofticiosul a spus:

Eu n am avut probleme din cauza cauciucului si am evitat conversatia in timpul actiunii 🙄

I-am zis sa tacă, dar nu a ținut prea mult timp... Ca m-a întrebat la cat am început acțiunea, dar nu mai contează ca ea nu își grăbește clienții... Si numai chestii din astea.  Iar cauciucul chiar mi s-a părut gros, dar, mi-a zis data viitoare sa vin cu ce prezervativ vreau, doar sa nu ii dau ca nebunul. 

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 15.01.2021 la 16:36, dozadeamor a spus:

Ea spune ce vrea...  La început de pandemie era pe langa benzinaria moll din vest. Revin exact cu strada mai incolo putin. La inceputul activității lucra pe langa restaurant giulia... O lua si la poponet pt cativa banuti in plus pe atunci. 

Ai avut dreptate si a inceput activitatea in urma cu vreo 3 ani ,  mi a confirmat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...