Sari la conținut

0751507907


rechinu00

Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
La 31.12.2021 la 11:46, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 8 (in Tiglina 1 la A-uri)
Aspect: 8.9 (gagicuta frumusica undeva la 1.68 cm, par in doua culori blond si roz, sani mici fermi, slim, fund rotund bombat, carne tare, piele alba ca laptele, mai multe tatuaje pe corp 🐾 🎀, piercing in pisicuta , parfumata placut floral)
Oral: 7.2 (neprotejat, bunicel, fara atentie la sateliti, incearca deep, miscari interesante cu limba, iti asculta indicatiile)
Normal: 8.3 (protejat, accepta pozitii, geme placut natural, foarte stramta si implicata, geme natural placut in functie de intensitatea actiunii)
Gfe: 7 (nu saruta, in rest este misto, afectuoasa)
Atitudine: 10 (prietenoasa, ok)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare) 

Naratiunea: 
In a doua parte a lunii decembrie am ajuns la posesoarea acestui topic, locatia in Tiglina 1 la A-uri. Mi-a deschis o blondina simpatica, slim, dresuri faine albe, tinuta rosie, best seat in the house. Garsoniera este ok, hol mic, baia pe stanga. In fata camera placerilor, un dulap mic (unde mi-am lasat hainele de iarna), TV deasupra si pat decent. In timp ce discutam, pisicuta blondy s-a dezbracat incet, arata bine la corp. Blondy este fumatoare, iti cere permisiunea daca poate fuma in prezenta ta, pentru cei interesati de acest aspect. Pe urma aveam eu probleme sa ma dezbrac pentru ca eram maciuca deja :)) . In mare parte am descris mai sus esentialul, eu m-am simtit bine in compania ei, chiar mi-a placut de ea si de intalnire. Au fost la normal cateva pozitii intense, e grav de stramta, cu greu rezisti placerii si am vazut ca se uda natural in anumite pozitii care ii plac si ei. Acum, eu am sa mai revin si o recomand celor care vor sa cunoasca o blondina cu labute pe fundulet si nu numai. 
Spor 

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Accepta 69 
3)Pentru doritorii de fete slim este ce trebuie, pe gustul meu
4)Are o metoda de a monta prezervativul cu gura aparte

"Carpe Diem" 

Mulțumesc pentru vizită și recenzie 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 9 minute, Miorlau87 a spus:

Un Nr de telefon?

 

Acum 13 minute, Blonda96 a spus:

Nu , nu sunt, dar daca vrei tu pot fi ..

Pe numarul 0743415935 intra vilutza vocala. 🤷‍♀️ 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 112
  • Oras:GL
  • Telefon: 112
  • Oras:GL

Da, am fost duminca trecuta la ea. Are locatie la I1 (la flori) etajul 7. E genul skinny, frumusica la fata, blonda si un pic cretzulina. Sanii micuti, fundul frumos si are si 2 piercinguri, unul in buric si unul in pisicuta. E destul de prietenoasa si cooperanta. Oralul nu e nimic wow, are niste scheme cu limba, fara atentie la baietei. Apoi am trecut la normal, unde am schimbat vreo 2 pozitii.

ON: 7 - daca facea CIM merita un 8

NP: 9

Halatul a fost 100 lei - o finalizare. Un pret corect la servicii pe care le ofera. Eu as mai reveni pe viitor la ea. Va salut.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 59 minute, rzvgl a spus:

Pana la urma cum e @tabarala17? A fost protejat sau neprotejat ca sunt in ceata?! 😂
 

https://freeimage.host/i/gxVJEv
https://freeimage.host/i/gxVHCJ

https://freeimage.host/i/gxWMVs

 

Vaiiii iubirea mea, îți spun eu.  A fost neprotejat cu finalizare orala și faciala+anal gratis din partea casei

Link spre comentariu
1 hour ago, Blonda96 said:

Vaiiii iubirea mea, îți spun eu.  A fost neprotejat cu finalizare orala și faciala+anal gratis din partea casei

Lasa legalele mai fata 😂

 

1 hour ago, Blonda96 said:

Nu i frumos, te faci de ras ! Văd oamenii ăștia că te am mințit...urât 🤦treaba ta...

Mi se rupe peleul, vad oamenii astia ca nu esti asumata! Se vede urat 😁

Link spre comentariu

4 minutes ago, rechinu00 said:

Atunci sa intelegem ca e un amorezat gelos ?  :D 

Nu, doar un prost ce i-am oferit totul, “pentru copil”, ca ea sa va suga pe voi si sa isi rupa pizda cu voi, sa va dati drumul pe ea, sa fie jucaria voastra sexuala. Pentru ca ea nu stie ce inseamna o familie! 
 

@Blonda96vei plati pentru tot, “iubirea mea”.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...