Sari la conținut

Maseuze Secret Obsession pareri


Vizitator boldcugar

Postări Recomandate

Vizitator boldcugar
Reputație: 0

Buna.

Cine a fost recent la Secret Obsession pe Calea Turzii cu fetele care au poze recente pe site. Astept recenzii de la cei care chiar au fost recent. Mersi

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
On 1/15/2021 at 12:56 AM, boldcugar said:

Buna.

Cine a fost recent la Secret Obsession pe Calea Turzii cu fetele care au poze recente pe site. Astept recenzii de la cei care chiar au fost recent. Mersi

De cand am intrebat eu am fost sus. Parerea mea despre fete  este urmatorul , ma uit la pozele de pe site sa mi le aduc aminte:

1. Lili masaj ok, fata lucreaza cu suflet , nu iesi nemultumit de la ea, mai este o negresa  Jessi dar vad ca ea nu are poze si ea este ok,masaj bun dar si restul multumit de ele

2. Cristina, fata slabuta, micuta, masaj cam deficitar si vorba multa dar se vede ca ii place ce face

3.Silvia ,sani ff frumosi si tari, fata face masaj cat de cat ok in rest laba standard fara nimic extra

4.Ella , micuta dar cu tate perfecte, cred ca ea le are cele mai frumoase dintre toate, masaj si laba ok

5.Adina, fata cu masaj si laba ok, frumoasa la fata si tate ok. 

6.Sofia, plinuta dar pana la limita, foarte buna masaj si laba .

7.Daniela si Gina ultimele 2 din galerie nu am fost cu ele

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
8 minutes ago, boldcugar said:

De cand am intrebat eu am fost sus. Parerea mea despre fete  este urmatorul , ma uit la pozele de pe site sa mi le aduc aminte:

1. Lili masaj ok, fata lucreaza cu suflet , nu iesi nemultumit de la ea, mai este o negresa  Jessi dar vad ca ea nu are poze si ea este ok,masaj bun dar si restul multumit de ele

2. Cristina, fata slabuta, micuta, masaj cam deficitar si vorba multa dar se vede ca ii place ce face

3.Silvia ,sani ff frumosi si tari, fata face masaj cat de cat ok in rest laba standard fara nimic extra

4.Ella , micuta dar cu tate perfecte, cred ca ea le are cele mai frumoase dintre toate, masaj si laba ok

5.Adina, fata cu masaj si laba ok, frumoasa la fata si tate ok. 

6.Sofia, plinuta dar pana la limita, foarte buna masaj si laba .

7.Daniela si Gina ultimele 2 din galerie nu am fost cu ele

 Galerie: https://masajsenzualcluj.ro/galerie/

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
7 hours ago, jinjunjo said:

Sunt permisive mulatrele? Din experiența ta care dintre fete sunt cele mai permisive?

Mersi!

Sunt permisive, dar au limitari. Te lasa sa pui mana unde vrei dar nu te lasa sa introduci degetul. Iar la laba se pricep bine amandoua, nu o fac sec ci te face chiar sa te simti ok.

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
3 hours ago, boldcugar said:

Sunt permisive, dar au limitari. Te lasa sa pui mana unde vrei dar nu te lasa sa introduci degetul. Iar la laba se pricep bine amandoua, nu o fac sec ci te face chiar sa te simti ok.

Update : Am vazut azi ca au aparut poze si la mulatra cealalta la Jesie.

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 1/28/2021 at 7:24 AM, boldcugar said:

De cand am intrebat eu am fost sus. Parerea mea despre fete  este urmatorul , ma uit la pozele de pe site sa mi le aduc aminte:

1. Lili masaj ok, fata lucreaza cu suflet , nu iesi nemultumit de la ea, mai este o negresa  Jessi dar vad ca ea nu are poze si ea este ok,masaj bun dar si restul multumit de ele

2. Cristina, fata slabuta, micuta, masaj cam deficitar si vorba multa dar se vede ca ii place ce face

3.Silvia ,sani ff frumosi si tari, fata face masaj cat de cat ok in rest laba standard fara nimic extra

4.Ella , micuta dar cu tate perfecte, cred ca ea le are cele mai frumoase dintre toate, masaj si laba ok

5.Adina, fata cu masaj si laba ok, frumoasa la fata si tate ok. 

6.Sofia, plinuta dar pana la limita, foarte buna masaj si laba .

7.Daniela si Gina ultimele 2 din galerie nu am fost cu ele

Foarte buna prezentarea, felicitari!

Vad ca fac show lesby, nu ai  incercat? Nu prea inteleg, fac show cu jucarii banuiesc ca vibrator, dar nu ai voie sa bagi degetul .... poate trebuia sa plusezi la fata in camera, la unele saloane exista obiceiul asta.

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
On 3/1/2021 at 10:41 PM, rrubinman said:

Foarte buna prezentarea, felicitari!

Vad ca fac show lesby, nu ai  incercat? Nu prea inteleg, fac show cu jucarii banuiesc ca vibrator, dar nu ai voie sa bagi degetul .... poate trebuia sa plusezi la fata in camera, la unele saloane exista obiceiul asta.

Nu am incercat show lesby, eu prefer sa am doar o fata in camera si aia sa se ocupe de pula mea, daca vin cu nu stiu ce show aia poate sa fie sa traga de timp. Eu platesc ora, deci sa am parte de 1 ora fara alte chestii pe langa in care eu nu sunt implicat. Dublu e altceva, aia da, acolo urci cu 2 care se ocupa de tine deodata.

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
22 hours ago, popaioan said:

Negresele te lasa sa le faci oral? Multam

Nu stiu , eu nu am ajuns la faza aia cu ele. Poate, trebuie incercat, pana nu incerci nu ai cum sa afli :). Dar in schimb ele iti ling pula si coaiele de ai senzatia ca ti-o suge. Merita experimentat. 

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
1 hour ago, inspire2025 said:

domnul vb prostii 

is ca chinezi aia care vad o tata si is in extax

Aici cred ca vorbesti despre tine, ca eu vorbeam despre fete ce iti permit. Referitor ca ele ling pula eu am facut doar o precizare , ca eu nu ling asta e treaba mea, dar tu poti incerca

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
4 hours ago, boldcugar said:

Nu stiu , eu nu am ajuns la faza aia cu ele. Poate, trebuie incercat, pana nu incerci nu ai cum sa afli :)

 

Link spre comentariu
Vizitator boldcugar
Reputație: 0
59 minutes ago, boldcugar said:

Aici cred ca vorbesti despre tine, ca eu vorbeam despre fete ce iti permit. 

59 minutes ago, boldcugar said:

Aici cred ca vorbesti despre tine, ca eu vorbeam despre fete ce iti permit.

4 hours ago, boldcugar said:

Nu stiu , eu nu am ajuns la faza aia cu ele. Poate, trebuie incercat, pana nu incerci nu ai cum sa afli :)

59 minutes ago, boldcugar said:

Aici cred ca vorbesti despre tine, ca eu vorbeam despre fete ce iti permit. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Boldcugar, tinand cont ca pari in tema cu cele doua lamurete-ma si pe mine te rog. Dintre cele doua care ti se pare mai permisiva? Cum ai ajuns sa te lucreze cu gura , ai oferit ceva bonus? Permit sarutari? Crezi ca merge si mai mult decat....tatonare? Ms de info

Link spre comentariu

Bună,

Am fost eu cu Jessy.

Fata arată bine la corp sâni medii carnea ferma pe ea fund super bombat și apetisant piele fina și buze super cărnoase.

Am avut parte de o finalizare adlabam , fata accepta atingeri inclusiv în zona intima, și sărut , deci un gfe ok as zice.

Ulterior un masaj de relaxare super decent , fata vorbește engleză puțin și franceză nativ (eu nu știu franceză).

Ca și concluzie probabil as mai merge pt experiența cu o negresă, părere personală că totul depinde și de chimie cum te comporți cu ea , daca o respecți te respecta .

Achitat 200 de leușteni pt o ora , am fost mulțumit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca
Acum 2 ore, biladebila a spus:

Bună,

Am fost eu cu Jessy.

Fata arată bine la corp sâni medii carnea ferma pe ea fund super bombat și apetisant piele fina și buze super cărnoase.

Am avut parte de o finalizare adlabam , fata accepta atingeri inclusiv în zona intima, și sărut , deci un gfe ok as zice.

Ulterior un masaj de relaxare super decent , fata vorbește engleză puțin și franceză nativ (eu nu știu franceză).

Ca și concluzie probabil as mai merge pt experiența cu o negresă, părere personală că totul depinde și de chimie cum te comporți cu ea , daca o respecți te respecta .

Achitat 200 de leușteni pt o ora , am fost mulțumit.

Deci accepta saruturi in zona intima? Multam

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...