Sari la conținut

Maseuze Secret Obsession pareri


Vizitator boldcugar

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 54 minute, toporr a spus:

Multa lume asi doreste o poza actuala cu Samira ( Oana ), deoarece se zice-n targ ca arata mult mai voluptoasa.

Pai are 10 kg in plus dar puse doar unde trebuie.  Deci s-a mai implinit puțin ca sa ai pe ce pune mana mai bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Mi se pare cam mult sa puna 10 kg din toamna pana acum. S-ar vedea foarte tare 10 kg. In poza de pe site-ul celor de la SO pare tot slaba si nu pot fi de mult timp pozele. Adica cum se putea îngrașa atâtea kilograme in timp atat de scurt si sa le puna si unde vrea ea kilele alea. E o performanta daca e asa😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 6 ore, estrogen a spus:

Da, scuze credeam ca te referi la cealaltă Denisa , dar ulterior am vazut ca e si aici o Denisa. O sa le vizitez pe amândouă. 

Știu și cine e Denisa de la SO și știu și cine e Denisa de la celălat salon cum mai știu ca și Laura de la SO nu e Laura de la Cleo

ce sa facem dacă ne baga in ceata concurenta cu atâtea nume la fel 

Am scris acum ceva timp sa pună cineva o recenzie despre Beatrice (de pe topicul acesta) dar se pare ca nimeni nu a avut onoarea cu aceasta Domnița Misterioasa

daca mergi te rog lasă o recenzie sa vedem ce și cum.Mersi 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 58 minute, sophiedee a spus:

Mi se pare cam mult sa puna 10 kg din toamna pana acum. S-ar vedea foarte tare 10 kg. In poza de pe site-ul celor de la SO pare tot slaba si nu pot fi de mult timp pozele. Adica cum se putea îngrașa atâtea kilograme in timp atat de scurt si sa le puna si unde vrea ea kilele alea. E o performanta daca e asa😂😂😂

Asta e ca și cum i-ar crește pisicii coarne peste noapte! 😂😂😂 bine ai precizat 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 2 ore, sophiedee a spus:

Mi se pare cam mult sa puna 10 kg din toamna pana acum. S-ar vedea foarte tare 10 kg. In poza de pe site-ul celor de la SO pare tot slaba si nu pot fi de mult timp pozele. Adica cum se putea îngrașa atâtea kilograme in timp atat de scurt si sa le puna si unde vrea ea kilele alea. E o performanta daca e asa😂😂😂

Inainte era mai skinny. Acum deja incepe sa ia forme de brazilianca blondă. Mie imi place mai mult asa cu forme. Kilele in plus le-a pus de Sărbători.  Pozele sunt făcute inainte.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
1 oră în urmă, toporr a spus:

Daca lasa SO lenea deoparte si ne pune cateva poze am vedea daca kg alea sint 2 sau 9.

Ce lene salonul nu e obligat sa va facă poze la cerere de pe o zi pe alta, fata asta are poze pe site. Mergeți și vedeți @estrogenai zis ca Laura vine de luni, ciuciu Laura in salon

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
Acum 1 minut, estrogen a spus:

Pai si ce au zis, cand vine?

Nu am menționat, m-am emoționat și am intrat cu o alta domnișoara 

cand vin toate divele pe tocuri te lasă fără aer

 A înlocuit-o Oana (Samira) pe Laura i-a furat Tinuta 😂😂 au poze pe site cu aceiași Tinuta sau poate le-a cumpărat salonul la  fel 🤔 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 19 ore, Alexalex86 a spus:

Ce lene salonul nu e obligat sa va facă poze la cerere de pe o zi pe alta, fata asta are poze pe site. Mergeți și vedeți @estrogenai zis ca Laura vine de luni, ciuciu Laura in salon

Fata nu-i la SO de ieri , are ceva vreme, despre ce poze de pe o zi pe alta vorbesti, sau te-ai emotinat ca scrii pe forum.

Pozele de pe site sint vechituri si neelocvente; decit sa bati campii, mai bine taci ca majoritatea.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
La 18.01.2023 la 14:58, toporr a spus:

Fata nu-i la SO de ieri , are ceva vreme, despre ce poze de pe o zi pe alta vorbesti, sau te-ai emotinat ca scrii pe forum.

Pozele de pe site sint vechituri si neelocvente; decit sa bati campii, mai bine taci ca majoritatea.

Pai și de când e Oana la obsession? 😂 eu zic sa nu te emoționezi prea tare și sa scrii corect

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Din unu in altul
  • Oras:Din unu in altul
1 oră în urmă, ezolyomi a spus:

Salut! A fost cineva recent la salonul Secret Obsession? Puteti sa-mi spuneti unde se afla acuma mai exact salonul si ce fete sunt acolo? Merita vizitat? Multumesc!

Pe calea turzii , access din principala la un bat de giratoru

Link spre comentariu
  • Oras:Din unu in altul
  • Oras:Din unu in altul
La 17.01.2023 la 18:49, estrogen a spus:

Inainte era mai skinny. Acum deja incepe sa ia forme de brazilianca blondă. Mie imi place mai mult asa cu forme. Kilele in plus le-a pus de Sărbători.  Pozele sunt făcute inainte.

Da, din spusele ei cica chiar +12 kg , confirm schimbare la ea asa cum a spus mai sus @estrogen ,nu mai este asa rece,ceva mai sociabila,prezenta si atentie, intradevar e o reala schimbare ,nu extraordinar de mare dar este si e de apreciat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
La 15.02.2023 la 20:50, Silvica81 a spus:

Da, din spusele ei cica chiar +12 kg , confirm schimbare la ea asa cum a spus mai sus @estrogen ,nu mai este asa rece,ceva mai sociabila,prezenta si atentie, intradevar e o reala schimbare ,nu extraordinar de mare dar este si e de apreciat

Am fost eu recent la ea (atenție nu la SO ci dincolo ca s-a mutat lar pe inău) mai mult ca ok fata de data trecută chiar merita vizitată nu m-am așteptat sa fie așa de Ok 

brovo Oana (ex samira) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 19 ore, estrogen a spus:

Laura e super

 

Laura de la S.O.  ... Nota Bene, fosta Jessy de la Cleo (aia mai vechi știu la cine ma refer!), mai lucrează la S.O.?

Ești sigur?

Dacă da, când ai vizitat-o ultima oara?

P.S.: intrebare ... din public!

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 53 minute, Mocureloaded a spus:

 

Laura de la S.O.  ... Nota Bene, fosta Jessy de la Cleo (aia mai vechi știu la cine ma refer!), mai lucrează la S.O.?

Ești sigur?

Dacă da, când ai vizitat-o ultima oara?

P.S.: intrebare ... din public!

Da, este. Mi-a confirmat secretara zilele astea. Am si fost pe la ea cam de vreo lună 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...