Sari la conținut

Bianca 19 ani 0759362653


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Cum spuneam,pozele nu sunt reale într-adevăr fata este tanara cam 19 ani,se vede ca nu are experienta,mai are o colega tot cam de varsta ei.Locatie vaida voevod 59,am parcat în spate,unde am și vazut peștișorii m-am gândit ca numai a lor pot fi,intr-un BMW cu numar de Brăila ,pe telefoane,probabil se ocupau de marketing ,un fel de gupy,nu ceva de speriat.Ma duc sus,deschide ușa o fata tanara,cum am mai spus cam 19 ani,bună   mai creola, fund fain,sâni micuți frumosi,imediat ma informează ca s-a schimbat prețul, după ora 21 este 250 finalizarea,nu 150 cum am stabilit la telefon,iar on 50 de lei în plus.Acuma fiind dezbrăcat  aproape te tot decid sa rămân,cu gândul ca îi dau cum trebe măcar de banii astia.Zis și facut,o stat cum am pus-o, fără comentarii,suspine,gemete,aproape ca am dezmembrat patul,o încercat sa ma grăbească la un moment dat,după directivele primite de la peștișor,dar mi-am făcut treaba pana la final.O zis ca acuma o început treaba asta,tind sa o cred ,am vazut ca nu prea știe ea ce sa facă și ca sunt din Constanța dar accentul era de moldova, deci probabil Brăila.   OP-2,am oprito după 10 secunde ca nu avea rost sa pierdem vremea  NP-7 ,asta pt ca accepta cam orice poziție,chiar și la un pic de hard.GFE,FK-nu poate fi vorba.Aduse la Cluj sa facă bani rapid,nu pot sa zic ca recomand,sunt alternative mai bune.

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...