Sari la conținut

0747876791 Lavinia


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 25 minute, Gingo a spus:

asta de aici care nici nu raspunde la telefon... :D  

 

Acum 13 ore, Gingo a spus:

ca a raspuns un nene la numarul tau

vezi ca te contrazici singur ma gunoi impotent... :lol:

  • Like 3

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
Acum 9 ore, rechinu00 a spus:

nu mai vor fetele sa scada la 100 ora pentru tine gongonete, si incepi sa le faci de cacat pe aici  ???  :lol:.. sau nu mai presteaza vreun serviciu gratis, si incepi sa le "lucrezi"  pe forum ???? :lol:

tot cu apucaturile din 2011 ai ramas ma gunoiule ... :lol: 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 23 ore, Gingo a spus:

si sa ii dai limbi

sa-i dai tu limbi iubito,  direct lu' mata.....  :lol:  ...  si tu, si catzelu' ala care iti poarta trena pe aici ,  puteti sa ii dati limbi lu mata in sincron, unul in pizda si celalalt in cur .... :lol:

  • Like 2
  • Haha 1

 

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0

Ai decazut mult rechine, pe celalalt forum o faceai pe mironosita si te inflamai cand folosea cineva limbaj licentios 😂 Te credeam baiat destept…dar se pare ca m-am inselat…eu nu il laud pe @Gingo, doar glumeam pe seama experientei lui…dar nu am cu cine 😄 Fata de gingo tu te-ai inconjurat de mai multi catei 🥳 nu uita karma is a bitch 😎 ma gandesc ce o sa se intample cand nu va mai fi forumul asta 😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 10 minute, fytgl1 a spus:

1. te inflamai cand folosea cineva limbaj licentios

2. te-ai inconjurat de mai multi catei

3 ce o sa se intample cand nu va mai fi forumul 

1. vezi ca nu eu am inceput-o cu "limbaju licentios", idolul tau cu apucaturi de pizda a inceput-o... :D  .... dar nu e problema, pot sa ma cobor la nivelul lui/vostru si va injur la fel, mi se rupe fix pula de injuraturile si intepaturile voastre :lol:

2. ia da niste nume, care sunt aia ? sau si aici ai preluat comportamentul de pizda al nespalatului ala ?  :D  

3. or sa apara altele ....

  • Like 3

 

Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 19 ore, fytgl1 a spus:

Ai decazut mult rechine, pe celalalt forum o faceai pe mironosita si te inflamai cand folosea cineva limbaj licentios 😂 Te credeam baiat destept…dar se pare ca m-am inselat…eu nu il laud pe @Gingo, doar glumeam pe seama experientei lui…dar nu am cu cine 😄 Fata de gingo tu te-ai inconjurat de mai multi catei 🥳 nu uita karma is a bitch 😎 ma gandesc ce o sa se intample cand nu va mai fi forumul asta 😂

Rechin e la fel de modest si politicos, doar ca cu gingo, stii... N-ai cum sa nu faci cacofonii 🤣 plus ca nu vorbim asa pe aici de obicei... We can be toxic if we want to, we mostly choose not to. Oricum, uneori are si gingo dreptate, imo 🤣 🤔

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna ziua,

Acum ca s-au mai "linistit apele" pe acest topic imi permit sa intervin si eu cu informații asupra serviciilor si tarifelor actualizate. 

Numărul cu oral si normal este 150 de lei (o finalizare sau 30 de minute).

Ora cu oral ai normal este 250 de lei (două finalizari sau 60 de minute).

NU MAI FAC ANAL.

În aceste servicii sunt cuprinse următoarele: sex oral simultan reciproc, titjob, french kiss, cunni/anni (pasiv), masaj de relaxare, finalizare pe sâni sau orală. 

Deplasări fac doar pentru clienti existenți în a caror prezență ma simt suficient de confortabil pentru a merge la domiciliul lor. Se achita 50 de lei în plus. 

Locația a rămas aceeași, dotată si cu aer conditionat. 

PROGRAM: Din pacate nu va pot comunica un program de lucru concret deoarece muncesc in functie de dispoziția mea. În general puteti incerca sa stabilim o programare in intervalul 11-19 L-V. 

VA ROG FRUMOS. Am mai spus că sunt mai receptivă la mesaje decât la apel telefonic. Dacă mă sunați insistent si nu raspund, înseamnă că nu lucrez sau sunt ocupată. Nu este nevoie sa imi trimiteți mesaje in care ma înjurati fiindca nu va raspund. Nu insistati la reduceri de pret, tariful este fix; sunt domnișoare in oras pentru toate buzunarele.

 

Imi cer scuze daca v-am plictisit cu atatea rânduri! Va doresc o zi cat mai frumoasa!:girly

 

received_180218697488936.jpeg

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 33 minute, adrianpopa a spus:

Interesanta poza dar ce facem cu pestele care se tot plimba pe acolo? 

Salut, din punctul meu de vedere nu are alegatura relatarea ta. Mai important ar fi sa relatez interacțiunea cu fata, decât sa bați câmpi despre faptul ca este unul oarecare care face jogging. Futi pestele sau dameza? 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Daca tot a postat un video cu motanul am zis sa arate si ceva mai interesant DT, e ceva rau in asta? Nu fut si pestele dar imi da de gandit ca avea dreptate baiatul ala care zicea ii cauta prin buzunare si sta in casa cu el, daca tot ii place macar sa faca in 3 nu sa stea ascuns.Vad ca starleta mi a dat dislike la postare desi stie ca e adevarat dar daca nu are alte argumente da dislike.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna!

Videoclipuri în care fac sex nu voi posta niciodată deoarece aceste lucruri se descoperă si se experimenteaza când ne întâlnim. Imi pare rau! :-/

Nu cred ca ai ajuns la locația mea, însă acum te rog sa nu o faci vreodată! Multumesc! :group

received_337306364706748.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Ai pus poza asta sexy sa mi faci in ciuda, poate am fost la tine cine stie 😉, sunt multe care stau cu peScalaii in casa dar macar recunosc pe mine m a suparat ca nici macar nu recunosti. Daca recunosteai da sta cu mine stiau si oamenii la ce sa se astepte si nu mai  spuneam nimic.

PS . SE PARE CA AM AVUT DREPTATE 20 CM ERA CHIAR " IUBI"

Link spre comentariu
  • Oras:In apa... :D
  • Oras:In apa... :D
La 14.07.2021 la 17:49, Lavinuta a spus:

VA ROG FRUMOS. Am mai spus că sunt mai receptivă la mesaje decât la apel telefonic. Dacă mă sunați insistent si nu raspund, înseamnă că nu lucrez sau sunt ocupată. Nu este nevoie sa imi trimiteți mesaje in care ma înjurati fiindca nu va raspund. 

 

 

De ce ? ca mai sta telefonul si la peste si joaca pacanele si raspunde din greseala... ? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 15 ore, adrianpopa a spus:

Si apropo de baiatul cu nickname 20cm  vad ca arata la locatie constanta ciudat posibil sa fie chiar el pestele de zice ca nu are relevanta ,eu n am zis de nici un jogging pe acolo.altfel de ce ar da unu din constanta recenzie la ce am scris eu.🤔

Salut, nu înțeleg dece ești frustrat ca sunt din Constanța. Am avut câteva vizite la dameza, care chiar are servicii bune, părerea mea este ar trebui sa se discute despre servicii, atitudine și argumente care sa îmbunătățească profesionalismul dameze. 

La afirmațiile cu Iubi/peste dai cu bata în apa. Nu ai nimerit. Dar îți sugerez sa stai prin fata locație și când îl vezi pe cel despre care faci afirmațile ca se plimba întreabă-l, nu de alta dar mai făcut curios😅

Într-o alta ordine de idei este o vb din bătrâni,, Hotului de hot ii e frica"

Pana una alta stai de panda, ca noi futem. 

 

Link spre comentariu

Thread-ul/topicul asta a ajuns mai ceva decit filmele cu prosti... mai dispare, datorita serifului :wink2cite unul, da' apare altu'. Ca asa e cu ei... mama lor fata mereu.

@Lavinuta pasarica... tu esti singura care pierzi in tot rahatul asta daca nu iei masuri. Ca iar ti se umple de pete firma pe care te-ai straduit atit s-o cureti. Si nu ma intreba ce masuri ca parca aveam impresia ca inveti repede.:wink2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...