Jump to content

0757122338 Sexy si jucausa

Recommended Posts

Buna ziua!

Am incercat sa fac un filmuleț pentru voi dar cineva a insistat să apară și el în cadru. 

Astăzi mai am un loc disponibil la orele 17 sau 18. De mâine, de la ora 10 până la 16-17 sunt disponibilă pentru programări.

Va sărut si va doresc o zi frumoasă!:girly

• Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 1
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zilele trecute am optat să fac o vizită domnișoarei..sunat și stabilit..ajuns în zona țiglina 3 la locatie după ce am fost informat de tarife și servicii.Tipa este tinerică,simpatică cu părul brunet s

Am trecut si eu prin asternuturile domnitei. Stabilit intalnirea pe wp, la ora stabilita prezent la locatie, in tiglina 3, aproape de biserica, la capatul lui 9/104. Apartamentul este chiar ok, l

Salut, motani autohtoni si maidanezi. Fusei la dansa sa bag intr-ansa. No. Ma refer la limba-n gura, venisei iar cu chef de FK. 😂😂😂 Asa ca puteti veni la ea, simt ca beau apa dupa voi daca revin😂

Posted Images

Acum 4 ore, Lavinuta a spus:

Buna ziua!

Am incercat sa fac un filmuleț pentru voi dar cineva a insistat să apară și el în cadru. 

Astăzi mai am un loc disponibil la orele 17 sau 18. De mâine, de la ora 10 până la 16-17 sunt disponibilă pentru programări.

Va sărut si va doresc o zi frumoasă!:girly

Verifica calitatea noului obiectiv:))))

• Minus 1