Sari la conținut

Surprize, surprize


Postări Recomandate

vroiam sa spun ca potolea foloseste un soft de recunoaștere faciala, ceva profesionist, pe care se da bani.... dar respectivii pesti prosti și slabi (stai jos in arest preventiv ca ai 2 la infracționalitate) au numele scrise in articol 😄😄😄😄😄😄

 

buna, da buna de tot tipa.... și-a trecut și prioritățile pe pagina de facebook... la 19 ani n-aveam mașina... dar aveam permis, alte vremuri, alte taxe....

știe cineva ce anunt a avut?

 

trebuie sa recunosc ca n-am fost anul aceste (2021) la newtown... și nici pe tipa n-o cunosc...

 

sa nu imi spună cineva ca nu-i măcar un polițist locatar pe fiecare scara acolo

 

ceva despre ermil Palade nu s-a scris? ca am văzut foiala pe acolo săptămâna asta....

 

Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie
Acum 3 ore, potolea a spus:

 

Nu sunt 100% sigur că ea e victima, dacă cineva poate confirma că selfiul făcut de ea e in scara blocului N4, șansele să fie ea sunt mai mari.

 

Bai obsedatule, de ce ai pus aici linkuri cu profilurile fetelor? Ai idee cam cate legi ai incalcat, bai muie cu urechi? Ia foloseste rapid functia edit si sterge linkurile alea!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 31 minute, average dick a spus:

Bai obsedatule, de ce ai pus aici linkuri cu profilurile fetelor? Ai idee cam cate legi ai incalcat, bai muie cu urechi? Ia foloseste rapid functia edit si sterge linkurile alea!

Am pus-o cumva pe sor-ta sau nevastă-ta!

E vorba de niste copile exploatate, la care poate si tu ai fost! 

Legile le-au încalcat scursurile alea care le exploatează!

Nu te mai da mare în chiloți mici!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie
2 minutes ago, potolea said:

Am pus-o cumva pe sor-ta sau nevastă-ta!

E vorba de niste copile exploatate, la care poate si tu ai fost! 

Legile le-au încalcat scursurile alea care le exploatează!

Nu te mai da mare în chiloți mici!

 

Cand o sa ma pis pe tine si pe ma-ta tot asa zmeu o sa te dai? Sau o sa incepi sa plangi ca un flausat cum faceai pe la usa pe la blonda inocenta?

Tocmai ca sunt niste copile exploatate, nu exista nici o justificare sa le faci publice numele si profilurile de facebook. Eu zic sa sezi bland, sa nu te intrebe cineva de sanatate pentru ca ai incercat sa interferezi cu o ancheta in desfasurare.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 4 minute, average dick a spus:

Cand o sa ma pis pe tine si pe ma-ta tot asa zmeu o sa te dai? Sau o sa incepi sa plangi ca un flausat cum faceai pe la usa pe la blonda inocenta?

Tocmai ca sunt niste copile exploatate, nu exista nici o justificare sa le faci publice numele si profilurile de facebook. Eu zic sa sezi bland, sa nu te intrebe cineva de sanatate pentru ca ai incercat sa interferezi cu o ancheta in desfasurare.

Nu mai fă caca pe tine, fiindcă pute! Nu-s eu sherlock holmes să interferez cu ce zici tu pe acolo!

Te-ai mai luat si anul trecut de mine din cauza blondei. Pistol cu apă!

Nu mă mai stresa!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie
15 minutes ago, potolea said:

Nu mai fă caca pe tine, fiindcă pute! Nu-s eu sherlock holmes să interferez cu ce zici tu pe acolo!

Te-ai mai luat si anul trecut de mine din cauza blondei. Pistol cu apă!

Nu mă mai stresa!

 

 

Hai, bai smardoiule de monitor, lasa si tu un email sa o metoda de contact sa schimbam vreo doua vorbe in privat. Fa-o tu, ca sa nu o intreb pe G. cum poti fi gasit.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, bahlui a spus:

A recunoscut cineva cine este fata ?

In articol, ai totul pe „tavă”.

Downloadează filmul si derulează cadru cu cadru momentul in care fata deschide ușa. 

Ai să prinzi cîteva cu chipul neblurat.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bahlui
Reputație: 0
Acum 2 ore, potolea a spus:

 

Downloadează filmul si derulează cadru cu cadru momentul in care fata deschide ușa. 

 

M-am logat, dar nu merge sa il downloadez. Ma poti ajuta ? Mersi.

Link spre comentariu

n-am downloadat nimic dar am o captura de ecran in calculator, foarte pixelată. se vede acolo niște par lung saten inchis, o ureche, o arcada oculara.... poate foarte bine sa se potrivească cu tipa cu selfie de pe casa scării căreia ii plăceau șoferii... și mașinile... golanul din botosani avea* un job la o firma de ride sharing

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...