Sari la conținut

👄Catalina love 0722.808.192 bruneta cu stil👄


Postări Recomandate

  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Buna dragii mei. Ma numesc Catalina, sunt o bruneta de 27 de ani, inalta 1.72 , 60kg, ochi caprui, sani nr.4, naturali.

Serviciile mele sunt urmatoarele : sex oral protejat/neprotejat  daca igiena corespunde (fara bubite,mirosuri,scurgeri,etc), sex normal protejat,sex anal protejat(depinde de marime si grosime), masaj de relaxare/erotic, finalizare corporală sau orala, sărutări pe corp, footjob, handjob, dominare soft. 

Locuiesc singura in zona Unirii.

 Pentru alte detalii legate de program si locatie ma puteti contacta telefonic/whatsapp la numarul de telefon din titlul topicului.

Ofer o gama largă de  servicii si sunt o tipa open mind. Iti pot satisfac si cele mai ascunse fantezii cum ar fi: penetrarea ta/stimularea prostatei.


CADOUL ESTE IN FUNCTIE DE TIMPUL PETRECUT IMPREUNA SI DE SERVICIUL DORIT!


*30 de min - 1fin  200 lei
*60 de min - 1/2 fin  300 lei
*Oră cu masaj (relaxare/nuru)-> 350 lei 


     SERVICII EXTRA 


*Anal (exclus dotați si bile) +100 lei
*fin orala/faciala (igiena impecabilă) +50 lei
* jocuri cu vibratorul +50 lei 
*uro activ + 50 lei


  Evit intalnirile nereușite  prin selectarea atentă a persoanelor cu care aleg să intru în contact.
  Exclus bărbati foarte dotați/cu bile /alte adaosuri.
  Exclus persoane cu vocabular inadecvat, acele persoane care consideră ca lumea graviteaza în jurul lor, in stare de ebrietate, depresive, etc.

 Nu ofer confirmari video si nici poze in plus.
Program intre orele:  10.00 - 21:00.

Programarea fara confirmare cu cel putin 30min inainte  este anulata!

De asemenea si intarzierile neanuntate duc la anularea intalnirii!

Rog sa fiu contactata doar de persoane interesate de ceea ce prestez nu alte bazaconii iar cei ce nu se incadreaza sa ma evite si sa se abtina de la orice comentariu.

      Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii.

Preturile sunt fixe si nu se negociaza!

 

NU accept sex normal /sex anal neprotejat. Persoanele cu astfel de "propuneri" vor primii block!

img1610366810170.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/15/2021 at 7:14 PM, Catalina.lov said:

Buna melcian. Nu am un alt anunt. Ma confunzi cu o alta colega de breasla. O seara buna.

La acest anunt se refera melcian ca sunt alte tarife

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca esti tare amuzanta :))

Adica fata aceea de origine turca care apropo, arata a fata de origine turca, ti-a furat tie pozele, tu romanca fiind.

Era mai simplu sa recunosti ca nu iti apartin si ca nu vrei sa fii recunoscuta...

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...