Sari la conținut

Brunetă sexy 0758554607


Postări Recomandate

Acum 2 ore, curvar2020 a spus:

Oral cu anilingus cât este ? 100 nu ? 

Aloo voi va ganditi putin si la sanatatea voastra.cum pula mea frate sa te linga in cur.chestia asta o faci cu partenerul tau nu cu toti"clientii"sau invers.trebuie sa ai o igiena extra ok pentru anilingus.Andreea nu te lasa influentata de bani toate au o limita cel mult o poti face cu cativa clienti fideli care.i cunosti bine nu cu toti nespalatii care iti calca pragul.Toate au o limita sanatatea e pe primul loc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275

Salutare futaciosilor. Am fost si eu la  domnisoara. Programarea a fost ok sunat si in 15 min am ajuns. Actiunea sa petrecut intrun apartament destul de ok, fata este plinuta, nu este figuranta, insa ca servicii si preturi lasa de dorit. Am achitat 250 ron, primul nr a fost oral , destul de adanc cu finalizare orala. La al 2 lea nr , a inceput cu oral dupa care am schimbat 2 pozitii, capra si misionarul, unde nu am reusit sa finalizez, ba chiar mi sa lasat (probabil de la caldura,foarte cald) si am rugato sa imi faca oral, ca sa il trezeasca pe asta micu, la care ea imi zice ca daca mai vreau oral inca 50 ron, mi sa taiat tot cheful..daca vreau imi face laba sa mi se scoale :)))WTF.Si atunci miam bagat in servicile ei si am plecat. Concluzia este ca nu se merita la banii astia pt ce ofera ea. 

note 

Aspect : 7 ( prefer skinny)

Gfe: 8

Oral : 8

Normal : 6

Igiena : 9

Eu unul zic pas la astfel de dameze.

Link spre comentariu

Salut am fost și eu la fata asta. După mult timp de sunat la ea în sfârșit mi a răspuns. Țin sa zic ca am pățit la fel ca și colegul. E o fata la vreo 18 19 ani asa mi s a părut. Am stat doar un număr ca să vad ce poate ulterior ma gândeam sa prelungesc dar am renunțat. A început cu un oral cât sa îl ridice,după a trecut deasupra mea. Am pus-o un pic capra dar mi-a murit. Chiar nici eu nu înțeleg de ce ,aveam o pofta nebuna de futut. Am rugat-o sa îmi facă un oral pana îmi dau drumul ,dar la fel mi a cerut 50 de Ron în plus ca cică ma finaliza cu oralul. Dar eu am plătit un nr și mi am murit după 10 minute ,nu am rămas pentru ca mi s a părut aiurea. Nu voiam sa ma finalizez în gura ei . Voiam doar sa îmi facă o muie de final. Nu era al doilea număr. In fine , cine vrea sa mai încerce nu are decât dar eu nu mai încerc . Plătești un număr și nu te termina decât dacă ii mai dai bani în plus.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila

Eu am fost primul care a spus de ea ce face, eu am fost cel ce a deschis topicul la rapandula asta, nu ați crezut ce am spus eu și v-ați tepuit, îmi pare rău pentru voi și pentru mine . Au băgat-o  toți în seama cu tot felul de întrebări. Fraților luați aminte și lăsați-o în pace ca va plângeți banii.

Link spre comentariu
La 14.03.2021 la 10:37, iloverealesc a spus:

Aloo voi va ganditi putin si la sanatatea voastra.cum pula mea frate sa te linga in cur.chestia asta o faci cu partenerul tau nu cu toti"clientii"sau invers.trebuie sa ai o igiena extra ok pentru anilingus.Andreea nu te lasa influentata de bani toate au o limita cel mult o poti face cu cativa clienti fideli care.i cunosti bine nu cu toti nespalatii care iti calca pragul.Toate au o limita sanatatea e pe primul loc.

Pai am făcut o singura data, atunci când am spus ca voi încerca și nu mi a plăcut asa ca nu am mai continuat, dacă voiam sa continui treceam în lista mea de servicii pe care m ați rugat sa o fac. Pupici😘😘😘o zi frumoasa! 💋

Link spre comentariu

Dragilor nu deloc ok ce faceți aici pentru ca eu întreb mereu de la început dacă vreti doar oral cu finalizare pentru ca se întâmplă la majoritatea sa le moare de la prezervativ... 

Si repet din nou este 100 de lei un număr, 200 de lei o ora, dacă vreți doar oral cu finalizare (orala/nu neapărat orala) este tot 100 dacă vreti oral cu finalizare și cu normal(oral, normal protejat si iarăși oral nu neapărat sa finalizați oral/se poate și finalizat oral) este 150. 

Chiar nu înțeleg ce nu înțelegeți unii. 

Oricum eu va mulțumesc și pentru părerile bune și pentru cele mai puțin bune. Va pup 😘 o zi frumoasa tuturor💋

Link spre comentariu
Acum 19 ore, valikand a spus:

Eu am fost primul care a spus de ea ce face, eu am fost cel ce a deschis topicul la rapandula asta, nu ați crezut ce am spus eu și v-ați tepuit, îmi pare rău pentru voi și pentru mine . Au băgat-o  toți în seama cu tot felul de întrebări. Fraților luați aminte și lăsați-o în pace ca va plângeți banii.

Te pupă rapandula 😉😘dacă tot ești atât de dezgustat de mine pentru ce mai urmărești topicul meu. Ok, ai fost la mine nu ți a convenit de mine ai scornit tot felul de chestii ca stăteam lemn ( tu stăteai deasupra) ca ma uitam la televizor ca nu ma implicam ca nu mai știu ce, ok este părerea ta și ai tot dreptul sa o spui de câte ori dorești dar nu ai nici un drept sa ma jignești atâta timp cât eu nu te am jignit pe tine, asa ca masoarati cuvintele! Dacă tot de tai atât de nemulțumit și ții morțiș ca mereu atunci când cineva spune ceva de rău de mine sau are o părere mai proasta sa susții și tu, fa asta într un mod ok fără jigniri. Pupici dulci de la rapandula de care ești atât de mult interesat😘😘💋😉

Link spre comentariu
Acum 19 ore, bigboyxx a spus:

Ai dreptate e o rapandula,nu merita banii care ii cere vii plătești un număr și te lasă neterminat ca vai doamne mai vrea 50 de lei în plus. Eu am închis ochii dar daca da de cineva care sta prost cu nervii o și bate

Mai citește te rog o data lista cu serviciile mele și vezi unde și de ce, cer 50 de lei în plus. Cat despre bătaie... 🤦‍♀️🤦‍♀️No comment. 

Pupici dulci de la rapandula 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila
Acum 49 minute, Andreea679 a spus:

Te pupă rapandula 😉😘dacă tot ești atât de dezgustat de mine pentru ce mai urmărești topicul meu. Ok, ai fost la mine nu ți a convenit de mine ai scornit tot felul de chestii ca stăteam lemn ( tu stăteai deasupra) ca ma uitam la televizor ca nu ma implicam ca nu mai știu ce, ok este părerea ta și ai tot dreptul sa o spui de câte ori dorești dar nu ai nici un drept sa ma jignești atâta timp cât eu nu te am jignit pe tine, asa ca masoarati cuvintele! Dacă tot de tai atât de nemulțumit și ții morțiș ca mereu atunci când cineva spune ceva de rău de mine sau are o părere mai proasta sa susții și tu, fa asta într un mod ok fără jigniri. Pupici dulci de la rapandula de care ești atât de mult interesat😘😘💋😉

Asa cum a spus și alt coleg forumul este pentru noi cei care dăm bani și sa aflam unul de la celalalt despre...... de alde tine. Dacă vrei reclama fă-ți pe publi nu aici. 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 8 ore, Andreea679 a spus:

Dragilor nu deloc ok ce faceți aici pentru ca eu întreb mereu de la început dacă vreti doar oral cu finalizare pentru ca se întâmplă la majoritatea sa le moare de la prezervativ... 

Si repet din nou este 100 de lei un număr, 200 de lei o ora, dacă vreți doar oral cu finalizare (orala/nu neapărat orala) este tot 100 dacă vreti oral cu finalizare și cu normal(oral, normal protejat si iarăși oral nu neapărat sa finalizați oral/se poate și finalizat oral) este 150. 

Chiar nu înțeleg ce nu înțelegeți unii. 

Oricum eu va mulțumesc și pentru părerile bune și pentru cele mai puțin bune. Va pup 😘 o zi frumoasa tuturor💋

Hello 🙋🏻‍♂️

Eu o apreciez pe Andreea ca macar la chat aici e implicata, pare destul de clar pentru toata lumea pe ce cere.

Intradevar atat colegilor cat si mie mi se pare absurd (ca dupa normal, daca doresc din nou sa revenim la oral ca sa finalizez pe corp sa ceara extra (daca in mod normal nu cere extra pt CoB)) pentru ca ale ei colegele de breasla nu procedeaza ca ea. 

Eu te pup virtual si ma gandesc sa-ti si fac o vizita, totodata sa exersezi face-fuck-ul cu 17cm circumferinta, astfel incat sa-fi fie usor cu media data de colegul de 11cm, doar sa pui niste rimel negru ca sa dea bine la priveliste, ok? 😁💋

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 14 ore, Andreea679 a spus:

Nu am WhatsApp pe numărul de munca, dar îmi voi face 💋💋

Trebuie sa îți faci ca e mai util pentru cei care nu pot vorbi la telefon ... din cauza radarului și e mult mai ușor . Te pup și aștept sa anunți când ți-ai făcut whatsapp

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 20 ore, valikand a spus:

Asa cum a spus și alt coleg forumul este pentru noi cei care dăm bani și sa aflam unul de la celalalt despre...... de alde tine. Dacă vrei reclama fă-ți pe publi nu aici. 

Nu vreau reclama dragule🤦‍♀️, vreau sa nu mai jignești atâta tot. Vrei sa comentezi aici  despre,,....... de alde mine". Fă-o! 💋

Deabea aștept sa vad când te plictisești. 😁Pupiciii😘😋

Link spre comentariu
Acum 13 ore, haznaf a spus:

Hello 🙋🏻‍♂️

Eu o apreciez pe Andreea ca macar la chat aici e implicata, pare destul de clar pentru toata lumea pe ce cere.

Intradevar atat colegilor cat si mie mi se pare absurd (ca dupa normal, daca doresc din nou sa revenim la oral ca sa finalizez pe corp sa ceara extra (daca in mod normal nu cere extra pt CoB)) pentru ca ale ei colegele de breasla nu procedeaza ca ea. 

Eu te pup virtual si ma gandesc sa-ti si fac o vizita, totodata sa exersezi face-fuck-ul cu 17cm circumferinta, astfel incat sa-fi fie usor cu media data de colegul de 11cm, doar sa pui niste rimel negru ca sa dea bine la priveliste, ok? 😁💋

Te aștept cu un telefon sa discutam mai multe în privat. Te pup dulce 😘😘😘sa ai o zi frumoasa! 💋😘💋💋

Link spre comentariu
Acum 6 ore, curvar2020 a spus:

Trebuie sa îți faci ca e mai util pentru cei care nu pot vorbi la telefon ... din cauza radarului și e mult mai ușor . Te pup și aștept sa anunți când ți-ai făcut whatsapp

Cu siguranță voi anunța. Te pup 💋😘💋sa ai o zi frumoasa! 😘💋😘💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila
1 oră în urmă, Andreea679 a spus:

Nu vreau reclama dragule🤦‍♀️, vreau sa nu mai jignești atâta tot. Vrei sa comentezi aici  despre,,....... de alde mine". Fă-o! 💋

Deabea aștept sa vad când te plictisești. 😁Pupiciii😘😋

Încetează sa îți bați joc de clienți și chiar de aceasta meserie și promit ca o sa îmi cer scuze pentru ce am spus, Deocamdată nu ai nici măcar o recenzie favorabila , îmi pare rău să spun dar e adevărat. 

Link spre comentariu

1 oră în urmă, valikand a spus:

Încetează sa îți bați joc de clienți și chiar de aceasta meserie și promit ca o sa îmi cer scuze pentru ce am spus, Deocamdată nu ai nici măcar o recenzie favorabila , îmi pare rău să spun dar e adevărat. 

Nu îmi bat joc de nimeni și de nimic! Este strict părerea ta, tu ai dat dovada de bătaie de joc atunci când m ai jignit, în condițiile în care eu ți am vorbit frumos. Și chiar nu am nevoie de scuzele tale pentru ca știu ca nu vei face asta niciodată pentru ca te ai simțit prost pentru ceea ce ai spus, o vei face poate doar pentru a da bine aici și atât, chiar și tu ai spus ca vei face asta,, doar atunci când vei vedea măcar o recenzie favorabila". Si app te sfătuiesc sa mi citești topicul de la început. 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...