Sari la conținut

Brunetă sexy 0758554607


Postări Recomandate

  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila
Acum 35 minute, Andreea679 a spus:

Nu îmi bat joc de nimeni și de nimic! Este strict părerea ta, tu ai dat dovada de bătaie de joc atunci când m ai jignit, în condițiile în care eu ți am vorbit frumos. Și chiar nu am nevoie de scuzele tale pentru ca știu ca nu vei face asta niciodată pentru ca te ai simțit prost pentru ceea ce ai spus, o vei face poate doar pentru a da bine aici și atât, chiar și tu ai spus ca vei face asta,, doar atunci când vei vedea măcar o recenzie favorabila". Si app te sfătuiesc sa mi citești topicul de la început. 😉

Nu am nevoie sa ,,dau bine aici" atâta timp cât sunt client și plătesc regulamentar, cât despre faptul sa îți citesc topicul ,repet ,,NICI O RECENZIE FAVORABILA" 

Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti
La 15.01.2021 la 17:23, Andreea679 a spus:

Bună dragilor, am ales sa mi fac și eu cont pentru a clarifica o situație cu domnul care spune,, ca mai bine faci labă decât sa mergi la ea". Nu este vina mea ca i s a lăsat lui p... și mai ales ca nu l am dat afara el s a îmbrăcat singur și a plecat, am fi putut continua cu normal pentru a-l finaliza. El a spus ca vrea oral și i am spus ca pentru oral cu finalizare nu neapărat finalizare orala trebuie 50 în plus. Și pentru faptul ca stăteam,, lemn". El a ales sa stea deasupra ce as fi putut sa fac decât sa stau 🤦‍♀️bineînțeles ca am vorbit  cu el, l am atins și l am și întrebat  în ce pozitie dorește sa stam. Nu pot fi pe placul tuturor și nici nu pot empatiza cu toată lumea. Cei care ma știu și au mai fost la mine, știu ce fel lucrez.

 

Eu nu înțeleg un lucru de aici, tu nu ești plătită tehnic vorbind să știi să ridici pula și să faci clientul să reușească să își dea drumul? Tu ești doar pe post de păpușă, vine omul îi arăți gaura, ia și futeo că eu pierd emisiunea. La tine nu poți să zici că vine omul să vă futeti ii ei doar taxă de parcare sau de inchiriere🤣

Link spre comentariu
Acum 19 ore, bilosul69 a spus:

Eu nu înțeleg un lucru de aici, tu nu ești plătită tehnic vorbind să știi să ridici pula și să faci clientul să reușească să își dea drumul? Tu ești doar pe post de păpușă, vine omul îi arăți gaura, ia și futeo că eu pierd emisiunea. La tine nu poți să zici că vine omul să vă futeti ii ei doar taxă de parcare sau de inchiriere🤣

Doamne... 🤦‍♀️🤦‍♀️

Link spre comentariu
La 18.03.2021 la 19:32, iloverealesc a spus:

Stii ce este ciudat e ca ai cont pe acest nr de whats up doar ca nu ai mai intrat pe el din februarie.d

Nu am WhatsApp pe numărul acesta de munca, am WhatsApp pe numărul meu personal, chiar nu știu de ce apare ca as avea. 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, no3ight a spus:

In ce consta show-ul lesbi și cât costa un nr cu amândouă ?

Pai este 200 de lei o finalizare cu una dintre noi 400 de lei una cu mine și una cu ea, oralul îl facem împreună, ne sărutăm(și eu cu ea) , diferite poziții, diferite fantezii. Pupici💋❤️💋😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 1 oră, Andreea679 a spus:

Pai este 200 de lei o finalizare cu una dintre noi 400 de lei una cu mine și una cu ea, oralul îl facem împreună, ne sărutăm(și eu cu ea) , diferite poziții, diferite fantezii. Pupici💋❤️💋😘

A înțeles cineva ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 9 ore, Andreea679 a spus:

Bună dragilor, vreau sa va anunț ca astăzi și mâine am colega și vom face show lesbi. Pentru cei interesați de mai multe detalii nu ezitați sa sunați. Va pup dulce 💋❤️💋😘o zi cât mai frumoasa tuturor!💋❤️💋😘😘😘

Cateva detalii despre colega se poate?( sau niste poze)

Prestati si separat sau doar impreuna.

Ar fi buna o detaliere mai amanuntita a serviciilor, spre exemplu: la numar, se poate sex oral protejat/neprotejat, normal protejat, se poate si finalizare orala, corporala, faciala etc. Nu toti pot suna sa intrebe aceste detalii, daca ai putea sa faci o lista amanuntita cu serviciile care le practicati impreuna ar fi benefic pentru toata lumea.

Daca colega are si ea anunt pe public, te as ruga sa i pui linckul aici sa i putem vedea si noi pozele.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Va salut si o salut si pe Andreea!

 

Imi cer scuze fata de ea 💋 ca n-am scris recenzia atunci cand am promis. 

Am fost la domnisoara... In jur de 25 martie

Eu venind din Gl, zona usor de ajuns, locuri de parcare ok, apartamentul ok. Deci locatie ~8

Domnita: tinerica, o idee cu BMI-ul (body mass index) peste normal, dar in proportii ok, trb doar sa aiba grija de ea si sa se mentina cu ceva sport pe viitor. Placuta, sociabila, dezinvolta. Accepta sarutari pe gura, n-am incercat. Sa zicem 8-8.5

Am vorbit putin de forum, de prezenta si implicarea ei, totul in regula.

Oral: Mie mi-a placut. E relativ incepatoare, dar cu un foarte mare potential. E docila, il ia calumea, adanc. Am incercat chiar si un pic de soft face-fuck. O pusesem cu fata in sus la marginea canapelei. 8.5+

Normal: inceput caprita, actiune ok, apoi am trecut la LoT unde e viteza fata si mi-a atins punctul sensibil si am explodat in balonas. As fi avut de gand sa finalizez pe corp..asta e..data viitoare. A scapat usurel !! 

Halat: 100 ron. ON, NP.

Overall a fost o actiune ok, peste medie, ca parere personala si merita sa revin, pentru ca simt ca se pot face chiar mai multe nebunii si vi-o pot recomanda.

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 4 ore, haznaf a spus:

Va salut si o salut si pe Andreea!

 

Imi cer scuze fata de ea 💋 ca n-am scris recenzia atunci cand am promis. 

Am fost la domnisoara... In jur de 25 martie

Eu venind din Gl, zona usor de ajuns, locuri de parcare ok, apartamentul ok. Deci locatie ~8

Domnita: tinerica, o idee cu BMI-ul (body mass index) peste normal, dar in proportii ok, trb doar sa aiba grija de ea si sa se mentina cu ceva sport pe viitor. Placuta, sociabila, dezinvolta. Accepta sarutari pe gura, n-am incercat. Sa zicem 8-8.5

Am vorbit putin de forum, de prezenta si implicarea ei, totul in regula.

Oral: Mie mi-a placut. E relativ incepatoare, dar cu un foarte mare potential. E docila, il ia calumea, adanc. Am incercat chiar si un pic de soft face-fuck. O pusesem cu fata in sus la marginea canapelei. 8.5+

Normal: inceput caprita, actiune ok, apoi am trecut la LoT unde e viteza fata si mi-a atins punctul sensibil si am explodat in balonas. As fi avut de gand sa finalizez pe corp..asta e..data viitoare. A scapat usurel !! 

Halat: 100 ron. ON, NP.

Overall a fost o actiune ok, peste medie, ca parere personala si merita sa revin, pentru ca simt ca se pot face chiar mai multe nebunii si vi-o pot recomanda.

Îți mulțumesc pentru recenzie, te pup dulce și te aștept cu drag 💋😘💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...