Sari la conținut

❤😘Oana siliconata reală 0733467262


Oana_01

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragii mei ma numesc Oana sunt o miniona siliconata 50kg.sunt pentru prima dată la voi in oras cât și aici pe sitte sunt noua 

Serviciile mele sunt de oral in functie de igienă neprotejat normal(doar protejat)diferite poziții masaj 

Pentru a stabili o întâlnire aștept să mă contactați  va pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 4 minute, Oana_01 a spus:

Buna dragii mei ma numesc Oana sunt o miniona siliconata 50kg.sunt pentru prima dată la voi in oras cât și aici pe sitte sunt noua 

Serviciile mele sunt de oral in functie de igienă neprotejat normal(doar protejat)diferite poziții masaj 

Pentru a stabili o întâlnire aștept să mă contactați  va pup 

Luni ajung scuze uitasem sa zic 🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
1 oră în urmă, altu2 a spus:

Aoleu, alta "vedeta"! 

O lectură interesantă, topicul de pe Oradea! Din ce am văzut, daca zici ceva ce nu-i convine... ai sfeclit-o 😂🤣. Pe cât de necomunicativa a descris-o tipul ca era in timpul vizitei, pe atat de vorbareata devine, cand e vorba de se certat cu careva pe forum! 

Niciodată nu mi-a plăcut genul acesta de atitudine. Cand nu accepți si o critica negativă si te astepti doar la vorbe de lauda din partea tuturor!(si nu ma refer la recenzia clientului). 

Eu zic pas! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 35 minute, mrbadass a spus:

O lectură interesantă, topicul de pe Oradea! Din ce am văzut, daca zici ceva ce nu-i convine... ai sfeclit-o 😂🤣. Pe cât de necomunicativa a descris-o tipul ca era in timpul vizitei, pe atat de vorbareata devine, cand e vorba de se certat cu careva pe forum! 

Niciodată nu mi-a plăcut genul acesta de atitudine. Cand nu accepți si o critica negativă si te astepti doar la vorbe de lauda din partea tuturor!(si nu ma refer la recenzia clientului). 

Eu zic pas! 

Pai ea e cea care "a pus coada la cireașa / gaura la macaroana / a inventat sacazu' spaniol" (citat din folclorul urban). 

Link spre comentariu

Nu am citit ce a fost la Oradea, dar:

Nu stii cat e pretul? - de ce nu ai scris?

Nu stii ce servicii oferi? - de ce nu ai scris?

Nu stii unde e locatia? - de ce nu ai scris?

Nu stii care iti e programul - de ce nu ai scris?

 

M-am saturat sa sun la fete de pe forum si sa le intreb unde stau, ce servicii ofera si care e pretul. Ca sa vad dupa poatari pe forum cu... pai numai sunati ca sa intrebati ... pai cum pula mea sa nu intrebam? Sunteti proaste, analfabete functionale sau doar curve lebese.

 

...noah...poate am exagerat, ultim parte e generala nu expres pt titulara topicului...mea culpa

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 19 minute, josephseed a spus:

Nu am citit ce a fost la Oradea, dar:

Nu stii cat e pretul? - de ce nu ai scris?

Nu stii ce servicii oferi? - de ce nu ai scris?

Nu stii unde e locatia? - de ce nu ai scris?

Nu stii care iti e programul - de ce nu ai scris?

 

M-am saturat sa sun la fete de pe forum si sa le intreb unde stau, ce servicii ofera si care e pretul. Ca sa vad dupa poatari pe forum cu... pai numai sunati ca sa intrebati ... pai cum pula mea sa nu intrebam? Sunteti proaste, analfabete functionale sau doar curve lebese.

 

...noah...poate am exagerat, ultim parte e generala nu expres pt titulara topicului...mea culpa

Buna scuze ca nu am scris sincera sa fiu am 3 zile pe acest forum nu stiu inca cum si in ce fel functioneaza desigur ca pot scrie servici pret

150 fin 

300 h 

Sex oral( neprotejat in funcție de igienă) si normal(protejat) diferite poziții masaj finalizare corporală 

Va astept si sincer îmi pare rau ca ma ti  catalogat înainte să mă cunoașteți 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, altu2 a spus:

Pai ea e cea care "a pus coada la cireașa / gaura la macaroana / a inventat sacazu' spaniol" (citat din folclorul urban). 

Buna nu este vorba ca nu accept accept daca mi ar fi spus sa mai invat ceva la oral sau la normal luam si as lua in considerare daca cineva mi ar da sfaturi la asta dar cum vedeti si voi eu si in casa am fost destul de comunicativa cu el ca si aici altfel nu aveam ce povesti 

Sincer mi ar place sa ne vedem si dupa sa scrieti absolut orice doritii va pup 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733467262
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0733467262
  • Oras:Oradea

Bună 

Serviciile mele sunt 

🔥sex normal protejat nu insistați pentru neprotejat 

🔥sex oral protejat ( neprotejat în funcție de igiena)

🔥finalizare corporala ( nu fac orala sau faciala ) 

🔥diferite poziții 

🔥stripteese 

🔥deeptrohat 

🔥masaj de relaxare 

150 fin

300h 

Screenshot_20220909-155558_Chrome.jpg.295f24faceecab8e86ee7f34e22f2b1b.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...