Sari la conținut

0737 847 283


Postări Recomandate

Buna.....nu sunt figuranta dar cand vin cu penisu mare și fără sa zici de la inceput la telefon cam ce ar fi trebuit sa iti fac.....nu sunt asa larga sa pot avea contact cu penis mare nu toate fetele accepta. O data ce nu team jignit si m.am purtat ok cu tine nu ar trebui sa vb asa. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 11 ore, Andreea_03 a spus:

Buna.....nu sunt figuranta dar cand vin cu penisu mare și fără sa zici de la inceput la telefon cam ce ar fi trebuit sa iti fac.....nu sunt asa larga sa pot avea contact cu penis mare nu toate fetele accepta. O data ce nu team jignit si m.am purtat ok cu tine nu ar trebui sa vb asa. 

Cu ce vrei să ye fută omul? Toate spuneți la fel după ce se dezbracă clientul, că e mare, toate sunteți cu figuri, lasăte de meseria asta fată, 

Mergi la bucătărie poate acolo nu te fute nimeni, Ai ales să faci meseria asta înghite și nu comenta. 

Luați exemplu de la fetele ce lucrează afară, clienț au așteptări  dau banu dar nu sâ vă înghită vouă figurile,în cazul meu, eu nu mai fut țepare, ți-ai ales cea mai veche meserie din lume, studiază prima dată cum se face și după practico, dacă nu retragete. 

Link spre comentariu

Tu ar trebui sa taci Marcus.....tine nu i-ti convine pentru ca nu te-am primit la mine ca erai baut si ca iai facut scandal colegei mele....nu cred ca am tepuit pe nimeni pur și simplu am refuzat clientu fără sa ii opresc bani.....mai întâi vedeți-vă pe voi ca veniti cu japca sa faceți sex și nici nu ziceți ca aveți bile.....si in anunț scrie ca nu primim cu bile.....eu nu sunt dispusa sa ma distrug pentru 150 de lei ca ai tu penisu mare....Iar tu Marcus mai veziti de treaba ta nu ai făcut sex cu mine sa vezi cum ma comport mai întâi remediazati tu comportamentul si după sa comentezi.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Scuze am greșit.....uitați-vă mai bine cine a fos........nu mai jigniți....Iar tu Marcus mai invata sa vb frumos asa ai fost și la colega mea și după ce tiai dat drumu ai început sa o faci în toate felurile.....dacă iti dai drumu si nu te da nimeni afara ca ce mai injuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 5 minute, Andreea_03 a spus:

Da eu sunt fosta ei colega....dar în niciun caz nu am tepuit pe nimeni cum zice Marcus el judeca fără sa fi făcut sex cu mine...nu lam primit de oarece era baut si vb urat

Eu nu te-am intrebat daca ai aceleasi indeletniciri ca si fosta colega a ta,eu sunt curios daca ai aceleasi obiceiuri.....recte,sa aneninti?

Daca tot esti aici ca sa te aperi,poate ar trebuii sa iti faci si putin reclama....pune lista cu serviciile si tarifele pe care le practici si locatia. :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu am aceleași obiceiuri.....cand am sa ma întorc în Suceava am sa pus....momentan sunt plecat......dar dacă vrei sa sti ce făceam pot pune......150 finalizarea cu 250 ora si ca servicii fac sex oral,normal diferite poziții,anumite fantezii,69,masaj de relaxare....astea sunt serviciile si prețul sa le sti cand ma întorc 😘😘😘

Link spre comentariu

Locatia o pun cand ma întorc momentan sunt plecata din orașul vostru🥰🥰🥰dar cand ma întorc te astept cu cel mai mare drag sa te convingi cum sunt eu de fapt😘😘😘 Si nu accept persoane in stare de ebrietate sau sub influenta altor substanțe,nu accept persoane dotate,cu bile sau alte accesorii....va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 30 minute, Andreea_03 a spus:

Nu am aceleași obiceiuri.....cand am sa ma întorc în Suceava am sa pus....momentan sunt plecat......dar dacă vrei sa sti ce făceam pot pune......150 finalizarea cu 250 ora si ca servicii fac sex oral,normal diferite poziții,anumite fantezii,69,masaj de relaxare....astea sunt serviciile si prețul sa le sti cand ma întorc 😘😘😘

Ce fata!!!😍😍😍

Andrea1.jpg

Andrea2.jpg

Andrea3.jpg

Andrea4.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 oră, Andreea_03 a spus:

Tu ar trebui sa taci Marcus.....tine nu i-ti convine pentru ca nu te-am primit la mine ca erai baut si ca iai facut scandal colegei mele....nu cred ca am tepuit pe nimeni pur și simplu am refuzat clientu fără sa ii opresc bani.....mai întâi vedeți-vă pe voi ca veniti cu japca sa faceți sex și nici nu ziceți ca aveți bile.....si in anunț scrie ca nu primim cu bile.....eu nu sunt dispusa sa ma distrug pentru 150 de lei ca ai tu penisu mare....Iar tu Marcus mai veziti de treaba ta nu ai făcut sex cu mine sa vezi cum ma comport mai întâi remediazati tu comportamentul si după sa comentezi.

Hopa altă pizdă alt spectacol. 

Bă chir toate sunteti destepte si noi prosti.? 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 oră, Andreea_03 a spus:

Tu ar trebui sa taci Marcus.....tine nu i-ti convine pentru ca nu te-am primit la mine ca erai baut si ca iai facut scandal colegei mele....nu cred ca am tepuit pe nimeni pur și simplu am refuzat clientu fără sa ii opresc bani.....mai întâi vedeți-vă pe voi ca veniti cu japca sa faceți sex și nici nu ziceți ca aveți bile.....si in anunț scrie ca nu primim cu bile.....eu nu sunt dispusa sa ma distrug pentru 150 de lei ca ai tu penisu mare....Iar tu Marcus mai veziti de treaba ta nu ai făcut sex cu mine sa vezi cum ma comport mai întâi remediazati tu comportamentul si după sa comentezi.

Gata știu cine esti, nu am bile altul cu bile nu te fute ca mine. 

Acuma ați ajuns și voi curvele să vă faceți reclamă pe pseudonimul meu, urît foarte urît, DE EVITAT. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Pisicuț deja ajung prea multe informații despre mine la curve. Cum facem, nu este corect, păi futule-în gură ce vreau ele să merg si sa stau pe pat lîngă ele?, eu dau în astea cît pot cînd le prind, și încă ceva da au dreptate unele dintre ele, daca doamne fereste m-au prins băut să le ferească de pula mea, deci le dau de plîng proastele, asta e, riscul meseriei🤣🤣😷😷

Multe din cauza asta au ciuda pe mine, bine fetele bune le i_au ușor pînă se ud un pic dar ce prind nou maxim bag, și c-am multe fete am vizitat si toate mi-au zis că sunt prea dotat. 

Normal doar sunt NIMFOMANULNR1🤣

Link spre comentariu

Bai vezi ca eu nu am vb urat iar pe mine nici măcar nu mai futut si nici nu ai sa o faci....ce tot te dai atata in spectacol mai veziti de treaba ta cand ai sa ma futi atunci sa vorbești urat esti un needucat. Eu nu am făcut pe nimeni prost și vb doar în numele tău. Nu te vezi ca tu ești singurul care vb urat și comentează aiurea. Te dai atat  in spectacol nu îți ajunge. Mai vezi și de familia ta nu doar de noi fetele. Dacă suntem curve cum zici tu nu înseamnă ca trebuie sa acceptam toate mizeriile. Cel puțin eu nu accept ton la igiena mea și la sănătatea mea. Mai lasa figurile. Sa iti fie rusine ca vorbești aiurea fără sa fi interacționat cu mine când ai venit baut si pe rezemeai  de perete ca nu te puteai tine pe picioare ti-am vb foarte frumos....tiam zis ca îmi pare rau dar te te primesc tu team trebuie cu nimic......cu ce sunt țepara ca nu am vrut scandal și ca tiam zis cu frumosu sa iesi afara ca erai baut. Mai taci din gura și veziti lungul nasului.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 43 minute, Andreea_03 a spus:

Bai vezi ca eu nu am vb urat iar pe mine nici măcar nu mai futut si nici nu ai sa o faci....ce tot te dai atata in spectacol mai veziti de treaba ta cand ai sa ma futi atunci sa vorbești urat esti un needucat. Eu nu am făcut pe nimeni prost și vb doar în numele tău. Nu te vezi ca tu ești singurul care vb urat și comentează aiurea. Te dai atat  in spectacol nu îți ajunge. Mai vezi și de familia ta nu doar de noi fetele. Dacă suntem curve cum zici tu nu înseamnă ca trebuie sa acceptam toate mizeriile. Cel puțin eu nu accept ton la igiena mea și la sănătatea mea. Mai lasa figurile. Sa iti fie rusine ca vorbești aiurea fără sa fi interacționat cu mine când ai venit baut si pe rezemeai  de perete ca nu te puteai tine pe picioare ti-am vb foarte frumos....tiam zis ca îmi pare rau dar te te primesc tu team trebuie cu nimic......cu ce sunt țepara ca nu am vrut scandal și ca tiam zis cu frumosu sa iesi afara ca erai baut. Mai taci din gura și veziti lungul nasului.

Acuma toate vă faceți conturi aici, a dat foamea-n voi.

Dacă ai cont aici asta nu înseamnă că știi să lucrezi, s-au că ești de vizitat. 

Link spre comentariu

Dragule stai calm ca am cont de mult doar ca nu am post. Nu te mai baga în seama de geaba ca nu o sa ajungi niciodată sa faci sex cu mine. Si cand am sa ma reîntorc in Suceava astept vizite sa vadă lumea cum sunt eu cu adevărat și cum ma comport eu cu clienți,cine ma respecta și vb frumos același comportament am sa îl am și eu iar cine ma va jigni si se va comporta urat nu am sa fac ca el am sa le arat la toți cum sunt eu cu adevărat. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 50 minute, Andreea_03 a spus:

Dragule stai calm ca am cont de mult doar ca nu am post. Nu te mai baga în seama de geaba ca nu o sa ajungi niciodată sa faci sex cu mine. Si cand am sa ma reîntorc in Suceava astept vizite sa vadă lumea cum sunt eu cu adevărat și cum ma comport eu cu clienți,cine ma respecta și vb frumos același comportament am sa îl am și eu iar cine ma va jigni si se va comporta urat nu am sa fac ca el am sa le arat la toți cum sunt eu cu adevărat. 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

Link spre comentariu

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
La 09.02.2021 la 19:39, Andreea_03 a spus:

Tu ar trebui sa taci Marcus.....tine nu i-ti convine pentru ca nu te-am primit la mine ca erai baut si ca iai facut scandal colegei mele....nu cred ca am tepuit pe nimeni pur și simplu am refuzat clientu fără sa ii opresc bani.....mai întâi vedeți-vă pe voi ca veniti cu japca sa faceți sex și nici nu ziceți ca aveți bile.....si in anunț scrie ca nu primim cu bile.....eu nu sunt dispusa sa ma distrug pentru 150 de lei ca ai tu penisu mare....Iar tu Marcus mai veziti de treaba ta nu ai făcut sex cu mine sa vezi cum ma comport mai întâi remediazati tu comportamentul si după sa comentezi.

Fără să îi oprești banii? Ți am platit o oră și m ai dat afara după 5 min. Și acum faci mare scandal pe forum ? Nu scria in anunț de mărime. Fă bine și plimba ursul 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...