Sari la conținut

maia 0720514455


Postări Recomandate

  • Oras:B.
  • Oras:B.

Poze reale din locatie. - zona Romana- apartament cu cele necesare.
Contact si programare prin whatssapp.
Maia este skinny cu dotarile cele mai comune pentru ce ce te astepti de la skinny. De fapt se obeserva si din poze.
Este blonda, clar frumusica, desi ascunde sub machiaj urma de acnee. Daca esti fan skinny, intorci capul pe strada instant dupa ea.
Actiunea a debutat cu FK cu limba, (stiu ca e pleonasm cand zic FK cu limba, dar la cum se poarta trecerea la servicii  comparativ cu prestarea , prefer sa mentionez)pe care nu l-am solicitat (nu sunt amator) dar a fost placut. Actiunea a continuat neasteptat cu PSE: un handjob un pic cam agresiv , urmat de OP (n-am intrebat daca se poate si ON - nu m-a interesat), apoi am trecut la NP unde am schimbat mai mult pozitii in care, cum sa ma exprim, am fost futut cu simt de raspundere. Se implica, m-a strans in brate, e activa pe toate planurile. Am cedat controlul si a trebuit sa ma chinui ceva sa il preiau la loc. Daca preferi sa o lasi pe ea sa faca treaba ai nimerit unde trebuie; eu personal prefer sa controlez actiunea si nu prea am avut decat vreo doua ocazii in care a trebuit sa o intrerup din avant. Iar atunci cand am avut controlul mi s-a cerut explicit sa o dau tare.
Rezumat : frumusica-FK-skinny-PSE-hard - daca asta cautati e de 10.
Nu stiu de ce, dar din descriere ma aspteptam la ceva up pic mai soft.
Darul: 400/h

  • Like 5
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 2 ore, butterflyeffect a spus:

Mult probabil ca e colega cu Geo. Au poze in aceeasi locatie dar nu gasesc anuntul.


dap...colega cu Geo la romana. - a mai fost si o tipa Ana in locatie acolo la un moment dat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
36 minutes ago, scorpionezu said:

N-am cum; nu sunt interesant de stilul ei de a presta. Am facut recenzia pentru confratii care sunt interesati.

E bine ca din ce zici poate sa reziste in pozițiile in care ea munceste, nu ca multe altele care cedeaza dupa 5 minute in lot. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Noroace

Vizitat blondina ieri. Poze 100% reale, locația Piața Romană. Curat, totul bine.

Fata este superba, corp de model, frumoasă la față, tânără, bronzata bine la solar. Trebuie să fii nebun să nu iți placă aspectul ei. M-a așteptat în lenjeria din poze.

Acțiunea n-a fost lungă pentru mine, eram cu chef și m-a terminat repede. E foarte senzuală, calmă, sărută pe gât și cred că face și FK. Eu nu sunt adeptul...

Overall, recomand cu toată încrederea. Note peste 9 la toate capitolele.

Cadou: 200/400 meritat la cum arată. Decât să dai 150 la o modestă, mai bine aici 200. Părerea mea.

Baftă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, psyko527 a spus:

Noroace

Vizitat blondina ieri. Poze 100% reale, locația Piața Romană. Curat, totul bine.

Fata este superba, corp de model, frumoasă la față, tânără, bronzata bine la solar. Trebuie să fii nebun să nu iți placă aspectul ei. M-a așteptat în lenjeria din poze.

Acțiunea n-a fost lungă pentru mine, eram cu chef și m-a terminat repede. E foarte senzuală, calmă, sărută pe gât și cred că face și FK. Eu nu sunt adeptul...

Overall, recomand cu toată încrederea. Note peste 9 la toate capitolele.

Cadou: 200/400 meritat la cum arată. Decât să dai 150 la o modestă, mai bine aici 200. Părerea mea.

Baftă!

Salutare !! Pozele sunt reale ? Merci 🥃

Link spre comentariu

Vizitat domnișoara zilele trecute. Am fost plăcut impresionat și mă voi întoarce.

Am sunat de două trei ori dar nu a răspuns. Apoi i-am scris pe WhatsApp și mi-a răspuns tocmai spre seară. Programat pentru oră fixă, prezentat cu 10/15 minute înainte și anunțat că sunt pregătit de a urca când se face timpul. Nu știum cum este în general dar în cazul meu am stat aproape 45 minute pe lângă gard. Eventual s-a putut și am urcat. La sosire, m-a certat pentru că am urcat prea repede și fără să sun la interfon iar de aici în colo începe partea bună.

Celelalte recenzii sunt corecte. Regăsești cam tot ce se spune. Fără FK pentru mine. Probabil nu a fost atrasă sau o fi extra și nu am știut. Nu am înțeles foarte bine ce se poate face sau ce nu. Încă sunt confuz la acest capitol.

Din punctul meu de vedere sunt două tipuri de fete; cele care-ți plac și cam atât și acelea care te impresionează plăcut. Am fost impresionat plăcut. Sunt câteva chestii care mi-au plăcut și mă voi întoarce pentru a vedea dacă se vor repeta. Dacă va merge măcar la fel sau mai bine, sigur mă voi întoarce de mai multe ori.

Foarte elegantă și curată (despre ea, imediat).

Baia mare, spațioasă, prosop de calitate, opțiunea de a face duș chiar și dacă ești pe fugă. Am apreciat asta nespus. Mi s-a oferit o sticlă de apă iar împreună cu celelalte opțiuni face primirea de excepție. Clar protocolul față de client există și este de calitate: duș spațios, bine dotat cu ce-ți trebuie, prosop, apă, etc. Apartamentul larg, spațios, curat. Nimic de reproșat. Un prosop ceva pe jos în baie ar fi bun ca să nu mai lași urme prn casă.

Din păcate, nu am fost primit bine în sensul de a fi ajutat să mă simt în largul meu la sosire sau să fiu cumva atras în dormitor mai lasciv dar probabil aceasta este o excepție (cele 45 min de așeptare, reproșul că nu am sunat la interfon probabil sunt doar o pură întâmplare). Data viitoare să sperăm că voi fi primit cu o îmbrățișare. Ar face partea asta de protocol completă.

Maia, foarte elegantă. Am căutat să descifrez figura din spatele machiajului. Este foarte frumoasă. Personal, aș fi preferat să nu aplice ruj deloc. Poate data viitoare mă va aștepta fără ruj. Îmbrăcată elegant, comportament educat, civilizat. Eleganța este cuvântul comun aici. Mie mi-a plăcut și fizionomia și fizicul. Merge la solar. Ține extrem la cum arată. Se machează profesionist.

Așa cum am spus, interacțiunea a fost memorabilă. Ce nu mi-a plăcut a fost oralul. Clar acesta trebuie îmbunătățit. Putea fi mai bun. Ținând cont de cât de mult mi-a plăcut cu ea și de ea în rest, aș fi vrut oralul să fie mai bun.

Pentru alte impresii, va trebui să mai merg, să repet și să văd ce și cum. Au fost unele care au lipsit dar nu știu cauza (lipsa de timp? pentru că a fost prima oară?). Ținând cont de impresia pe care mi-a lăsat-o și de calitatea experienței probabil aș fi vrut mai multă atenție din partea ei pe final. Rămâne de văzut ce și cum data viitoare.

Pozele sunt reale și cam arată ce este de arătat; eleganță, tinerețe, plăcut.

 

Concluzie: o experiență pe care o voi repeta chiar dacă unele chestii au lipsit sau nu s-au potrivit așa cum mi-aș fi dorit!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...