Sari la conținut

Zile fara TS in Cluj


Postări Recomandate

Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 6 ore, josephseed a spus:

RECORD: 11 ZILE

ZILE FARA TS IN CLUJ: 

Cum a fost Sonia acum căteva zile ;)

Dacă a plecat asa repede e clar ce treabă bună e prin Cluj  

 

Traveurile au obișnuit clienții pe 100 

 

Fakuri full 

 

Cred că dacă ma duc în Cluj mai mult as pierde vremea cu confirmări decât cu futai

Link spre comentariu

Nu o sa mai postez aici alte explicatii.

1. Nu fac reclama la nimeni, deci nu cred ca e up. Si chiar nu inteleg pe cine deranjeaza.

2. Stiti perfect ce o sa gasiti aici. De ce nu ignorati topicul?

3.wowoqe...esti de 1 zi jumate pe forum. Am mai multe recenzii pe zona de TS in ultima luna decat ai tu zile pe forum. Daca esti mai vechi ai coaie sa postezi cu utilizatorul respectiv.

4. @Afrodita....Cum a fost...recenzia mea o gasesti pe topicul ei. Sonia a stat cate zile a avut in plan. Nu cred ca a plecat mai repede. Pe topicul ei a spus din start ca o sa stea cateva zile.Pentru cum a fost in Cluj te rog sa vorbesti cu ea. Nu fac nici eu si cred ca nici tu nu esti in masura sa faci supozitii.

Link spre comentariu

Spamezi prea mult ba băiatule ești enervant, de o zi jumate si deja îmi ești antipatic maxim :)))

Scrie acasă la tine pe un perete ziua 1, ziua 2.... Ce sa faci dacă nu suntem destui în Cj și care suntem nu avem poate vreme tot timpu de mers la ele și dinaia nu vine nime calumea

Link spre comentariu

Vizitator tsafrodita
Reputație: 0
Acum 10 ore, josephseed a spus:

 

4. @Afrodita....Cum a fost...recenzia mea o gasesti pe topicul ei. Sonia a stat cate zile a avut in plan. Nu cred ca a plecat mai repede. Pe topicul ei a spus din start ca o sa stea cateva zile.Pentru cum a fost in Cluj te rog sa vorbesti cu ea. Nu fac nici eu si cred ca nici tu nu esti in masura sa faci supozitii.

Am văzut ,*știu că ai fost 

Eu doar am specificat ce am auzit de la alte fete:)

 

Acum că o fii așa sau nu rămâne de văzut:))**

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...