Sari la conținut

Zile fara TS in Cluj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 11 minute, josephseed a spus:

Stiam de cand am deschis topicul asta ca se va ajunge la o chestie de genul. Denisa e TV. Nu vreau scandal, dar Denisa e TV.

RECORD: 24 ZILE

ZILE FARA TS IN CLUJ: 24

Chiar așa lipsă de fete trans ie in Clujul ista?

 

Link spre comentariu

RECORD: 25 ZILE

ZILE FARA TS IN CLUJ: 25

Eu personal in 9 din 10 cazuri nu vizitez TV( decizia tv vs ts o fac pe criteriile personale cu care cred ca nu ar fi toti de aici de acord, dar asta nu e problema mea)

Legat de Ana, sau cum o cheama, pe langa ca e TV, poze cu tone de filtre, numar nou desi sunt convins ca am mai vazut pozele, lipsa pareri sau recenzii, plus faptul ca scrie de parca are mai putine clase decat trenul, pt mine e evident.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 35 minute, josephseed a spus:

RECORD: 28 ZILE

ZILE FARA TS IN CLUJ: 28

Eu zic sa te resemnezi, bro. Mai da si la pizda pana iti vine vreo ts in cluj sau... mai schimba orasul dreaqu. Parca ma doare si pe mine la cat suferi :)))

Link spre comentariu

1. Are atatea filtre si retusuri pe fata in poze de parca e o pictura din aia restaurata gresit de un amator

2. Ultima poza nu e a ei

3. In restul pozelor nu exista linii drepte in jurul ei(un fel de corpul ei indoaie caramizi)

4. Poarta corset dar tot are nevoie de editare si indoire forme ca sa para cat de cat ok

5. Nu in ultimul rand am fost la ea acu cativa ani.Inainte de pandemie in orice caz. Pe atunci nu avea asa de prost retusate poze asa ca m-am riscat, dar realitatea din teren a foat alta. Avea atunci locatie undeva pe Plopilor langa benzinarie. Nu mai tin minte multe, dar stiu ca arata mult mai rau decat in poze. Lat in umeri, masiv, silicoanele pareau prost puse sau s-a ingrasat mult dupa si acuma stateau ciudat, ceva de genul. Tinea lumina stinsa si nu am vazut multe, stiu ca a refuzat sa o aprinda. Eram mai verde pe atunci si nu am zis nimic.Cand m-am apropiat am observat ca mirosea a transpiratie ai cand am pus mana pe fund sub fusta sau body, nu mai tin minte ce era exact, dar stiu ca era paros. Da par serios...gen... hairy ass mother fucker. In momentul ala am spus pas ai am plecat. Nu mai stiu cat a fost  tariful, dar au fost bine investiti. A fost una din experientele care m-a facut sa devin exigent cu ce vizitez si sa plec la cele mai mici chestii negative observate.

Daca vreti sa resetez countdownul o fac, desi sincer nu merita specimenul onoarea

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...