Sari la conținut

Zile fara TS in Cluj


Postări Recomandate

  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 57 minute, josephseed a spus:

RECORD: 11 ZILE

ZILE FARA TS IN CLUJ: 0

 

Chiar nu ma asteptam la asta.Ce surpriza placuta. Bine ai revenit Alessandra

Nu sta foarte mult timp așa ca profitați de ocazie baby 💋🤣

Link spre comentariu

Topicul ei aici e

https://nimfomane.com/forum/topic/83959-0726360502-alessandra/page/59/

Anuntul nu il mai gasesc acum pe publi deci

RECORD: 11 ZILE

ZILE FARA TS IN CLUJ: 1

 

Din pacate eu nu am reusit sa o vizitez de data asta. M-am programat, din pacate mi-a anulat programarea cand eram in drum sprea ea, ceea ce nu a fost foarte placut, dar asta e.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
1 oră în urmă, josephseed a spus:

Topicul ei aici e

https://nimfomane.com/forum/topic/83959-0726360502-alessandra/page/59/

Anuntul nu il mai gasesc acum pe publi deci

RECORD: 11 ZILE

ZILE FARA TS IN CLUJ: 1

 

Din pacate eu nu am reusit sa o vizitez de data asta. M-am programat, din pacate mi-a anulat programarea cand eram in drum sprea ea, ceea ce nu a fost foarte placut, dar asta e.

Este in Brașov acum. 

Link spre comentariu

Nu ma intelege gresit. Nu critic. Doar constat.

1. O fi fata in Cluj dar nu a raspuns la telefon.

2. Nu comunica pe Whataapp. Nu am cerut poze, nu am cerut confirmari, nu am cautat conversatie.Nu e nevoie, am vazut deja recomandarile Karlei si a ta in trecut. Am fost strict, profesionist, la subiect. Dar fara comunicare. Concluzie, nu a lucrat, cel putin nu azi.

3. Poate sa aiba iubi. Nu e treaba mea. Nu pe el il caut. Remarca mea era doar sarcasm avand invedere imposibilitatea de a o contacta.

4. Nu o fi iubi. In schimb are poze impreuna cu el in ultimii 2 ani pe FB. O fi colegu de banca din liceu.( tot sarcasm, am zis sa precizez daca nu se intelege)

Link spre comentariu
Acum 10 ore, josephseed a spus:

Nu ma intelege gresit. Nu critic. Doar constat.

1. O fi fata in Cluj dar nu a raspuns la telefon.

2. Nu comunica pe Whataapp. Nu am cerut poze, nu am cerut confirmari, nu am cautat conversatie.Nu e nevoie, am vazut deja recomandarile Karlei si a ta in trecut. Am fost strict, profesionist, la subiect. Dar fara comunicare. Concluzie, nu a lucrat, cel putin nu azi.

3. Poate sa aiba iubi. Nu e treaba mea. Nu pe el il caut. Remarca mea era doar sarcasm avand invedere imposibilitatea de a o contacta.

4. Nu o fi iubi. In schimb are poze impreuna cu el in ultimii 2 ani pe FB. O fi colegu de banca din liceu.( tot sarcasm, am zis sa precizez daca nu se intelege)


Cu ai găsit-o pe fb ? Eu am tot incercat sa o caut după numele din anunț dar nimic 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...