Sari la conținut

Sara 0759656833


djgopo2

Postări Recomandate

 

Nu este o miss, dar arată bine. Și este adevarăt ceea ce scrie în anunțul ei, nu e doar reclamă.
Chiar este o persoana caldă. Una din cele mai iubitoare d-șoare pe care le-am întâlnit. 
Este exact așa cum trebuie sa fie o femeie (pe mine unul m-a cucerit; m-a uscat și pe cap cu foenul când am ieșit de la duș :) )
Aș rezuma experiența personală cu ea ca fiind una foarte pozitivă. Părerea mea e că merită vizitată.
 

Link spre comentariu

poate că sunt cam de modă veche, îmi place dragostea clasică fără extravaganțe,
dar să fie bine făcută (on + diferite poziții).
150 L - 30 min (dar nu "m-a dat ea afară", mă grăbeam eu să ajung în alta parte)
locație- str. Unirii 
 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost si eu la domnita. Fata e foarte frumoasa din punctul meu de vedere. Are ceva care ma starneste rau de tot. Sociabila, un fund superb si bombat, sani micuti. Am ajuns la ea, intrat la dus, apoi in camera. Oral bun, fara atentie la oo dar bun, in timp ce mi-o sugea ii admiram fundul ala frumos si abia asteptam sa o gust. Pasarica frumoasa, curatenie impecabila. S-a speriat putin, eu fiind ceva mai marisor, am fost totusi foarte atent cu ea, printre cele mai stramte pasarici pe care le-am avut. Dupa ce s-a obisnuit a fost ok, am inceput in misionar, apoi dady on top si dupa ce a transpirat bine din nou misionar. Se misca bine cand e deasupra, foarte excitant mai ales cand ii strangeam bucile alea faine in maini. Una peste alta o experienta reusita, maine cred ca o sa o vizitez din nou, cum spuneam are pentru mine acel ceva care ma starneste. Sara, ai fost minunata, te pup. 

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 19 ore, unsuflet a spus:

Se poate un link cu anuntul ei de pe publi?

Salutare Unsuflet👍,am fost de càteva ori la Sara,când a fost la Deva,ea nu e prea interesatà de forum de aceea nu are paginà aici ,o recomand cu încredere,e o fatà sociabilà,cu bun simț,se implicà,şi prin atitudinea ei te cucereşte ,servici plăcute,am avut şi puțin fk,este mai micuță de staturà,un fund bombat,un pussy destul de drăgut numai bun de mototolit,per ansamblu e o fatà ok,eu chiar am petrecut clipe superbe cu ea,prin faptul cà e amabilà,şi cu bun simț,dacă ai o atitudine la fel ca a ei,sigur vei pleca mulțumit,,Baftà..

Link spre comentariu
Acum 1 oră, ingineru27 a spus:

Am fost si eu la domnita. Fata e foarte frumoasa din punctul meu de vedere. Are ceva care ma starneste rau de tot. Sociabila, un fund superb si bombat, sani micuti. Am ajuns la ea, intrat la dus, apoi in camera. Oral bun, fara atentie la oo dar bun, in timp ce mi-o sugea ii admiram fundul ala frumos si abia asteptam sa o gust. Pasarica frumoasa, curatenie impecabila. S-a speriat putin, eu fiind ceva mai marisor, am fost totusi foarte atent cu ea, printre cele mai stramte pasarici pe care le-am avut. Dupa ce s-a obisnuit a fost ok, am inceput in misionar, apoi dady on top si dupa ce a transpirat bine din nou misionar. Se misca bine cand e deasupra, foarte excitant mai ales cand ii strangeam bucile alea faine in maini. Una peste alta o experienta reusita, maine cred ca o sa o vizitez din nou, cum spuneam are pentru mine acel ceva care ma starneste. Sara, ai fost minunata, te pup. 

Scor, zona? Face fk, cim? 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
La 18.12.2021 la 16:47, calatorul00 a spus:

Salutare Unsuflet👍,am fost de càteva ori la Sara,când a fost la Deva,ea nu e prea interesatà de forum de aceea nu are paginà aici ,o recomand cu încredere,e o fatà sociabilà,cu bun simț,se implicà,şi prin atitudinea ei te cucereşte ,servici plăcute,am avut şi puțin fk,este mai micuță de staturà,un fund bombat,un pussy destul de drăgut numai bun de mototolit,per ansamblu e o fatà ok,eu chiar am petrecut clipe superbe cu ea,prin faptul cà e amabilà,şi cu bun simț,dacă ai o atitudine la fel ca a ei,sigur vei pleca mulțumit,,Baftà..

Te salut, Călătorule! Confirm cele scrise de tine. Sara este o fată deosebită. Am avut plăcerea să o vizitez de mai multe ori când a venit în Deva și de fiecare dată am avut parte de întâlniri excelente, astfel că nu pot avea decât cuvinte de laudă la adresa ei.

Este deschisă, dezinvoltă, călduroasă, cu un zâmbet ce te unge la suflet, trup gingaș cu piele fină, sâni micuți dar frumoși și proporționați și funduleț demențial. În același timp să impresie de fragilitate, de fiecare dată m-am străduit să fiu finuț.

De abia aștept să o revizitez. Până atunci acordați-i atenția cuvenită și bucurați-vă de ea 👍

 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sara e o himeră...o fata "morgana"...alunecoasă ca un șarpe "...pe mine m-a dus cu vorba... e bipolară...o dată e available...alteori unavailable...poate nu am prins-o pe treaba ei...astea "finuțe "...sunt sensibile la tărtăcuță...as mai putea da câteva exemple....care se petrec contemporan zilelor noastre...nu mai dau nume...fete care le plac mai mult fetele ca băieți...aici e problema?trageți concluzii...deaceea suntem cum suntem...Sara...o experiență amara...pentru alții dulce...cum v-o fi norocul...Ciocane tari...dsi portofele groase!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...