Sari la conținut

andreea 0728110040


Postări Recomandate

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Am vizitat -

Locatie: in spate la mall vitan, intr-un bloc reabilitat dar cam urat el asha.  Apt 2 camere inghesuit.

Dsoara:  nu este cea din poze dar similara.  O tipa de etnie, inalta, par negru, lung.

Amenda; 250h

Actiune:  nu a fost pt ca nu mi-a placut tipa.  Un alt comentariu e ca locuieste cu cineva (poate pestele?).  Cert este ca atunci cand parcam a iesit un tip de etnie din bloc, s-a bagat intr-un BMW alb unde l-am si gasit la intoarcere.  Cand sa plec intra din nou in bloc....

Nu urata gagica, atitudine ok dar nu a fost pt mine.  Deci un pic neutra recenzia.

Link spre comentariu

Am vizitat și eu azi cea mai prosta decizie de un an încoace, locația lângă mall vitan nu e tipa din poze dar nu e rea are silicoane dar nimic wow, la telefon spune niște servicii fata in fața total altceva, halatu 200 de lei, ora după cum a zis ea la telefon spunând ca face oralul np cu finalizare corporala, odată ajuns acolo nici vorba de asa ceva, după câteva minute de acțiune i am zis fa vreau oralul neprotejat si finalizarea pe sâni însă a zis ca nu face, dacă vreau un hand job, merci o laba puteam face și eu acasă, nu recomand absolut sub nici o forma 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Acum 18 ore, aiias08 a spus:

Am vizitat și eu azi cea mai prosta decizie de un an încoace, locația lângă mall vitan nu e tipa din poze dar nu e rea are silicoane dar nimic wow, la telefon spune niște servicii fata in fața total altceva, halatu 200 de lei, ora după cum a zis ea la telefon spunând ca face oralul np cu finalizare corporala, odată ajuns acolo nici vorba de asa ceva, după câteva minute de acțiune i am zis fa vreau oralul neprotejat si finalizarea pe sâni însă a zis ca nu face, dacă vreau un hand job, merci o laba puteam face și eu acasă, nu recomand absolut sub nici o forma 

Multumim pentru sacrificiu.

Trebuia să pleci când ai văzut că nu e cea din poze...mai ales ca are niște condiții financiare ridicate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...