Sari la conținut

ana 0725387830


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 13 minute, iflirtgirls a spus:

Nu apare cu wapp pe acest nr...

Probabil vb cu ea, și îți dă alt Nr, unde să-ți dea poze wapp, nu e prima care face așa. Întradevăr pe Nr din anunț nu are wapp.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 23 minute, iflirtgirls a spus:

Nu apare cu wapp pe acest nr...

Acum 25 de minute, când am sunat-o , vb cu ea și întrebat dacă pozele sunt reale, mi-a spus că dacă vreau și am wapp, poate să-mi confirme că este ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Îmi retrag singur titlul de curvar. Mă duc mai bine să mă uit la desene animate! Nu mai postez nimic, mi-am luat MUiE pe banii mei ( eu sunt de vină că am mers, că am rămas). Prost și punct. Eu.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am spus că nu scriu nimic, dar acum fac o recenzie completă: pozele îi aparțin, la telefon 150 ora + 30 cu oral neprotejat. La fața locului ora a fost 200, 45 de minute. Ea , fata din poze, țigancă înaltă, e reală, are un ochi vânat, i l-am văzut. Servicii de căcat, întradevăr, te suge fără prezervativ, după ce te întrebă de câteva ori dacă ai boli, și dupaia îți șterge pula frenetic. Suge in cu un șervețel lângă, în care scuipă constant. Se uită mereu la telefon, să vadă când vine următorul. Camera de acțiune, un pat de 1 persoană. Lumina stinsă, doar lumină de la telefon, așa vrea. Să nu o stingi pe tâte,. A fost foarte bună până a luat banii. Atât!

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...