Sari la conținut

Andreea :0767433143


alfon0000

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Buna eu am fost am vizitat                                    am luat legatura prin whatapp am facut programarea programul a fost respectat in ambele part fata frumoasa amabila pot sa discuti cu ia                                                               aspect : placuta draguta                                        Oral Protejat                                                            Normal Protejat diferite pozitii 69                        are o pasrica foarte frumosa numai sa dai limbi pana te saturi                                                  pretul 200 fin 300 ora                                            merita incercat nou in domeniul                           Varsta aproape 30 de ani                                      De Revenit Da 100% 110%

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 2 minute, alfon0000 a spus:

Buna am vizitato pe domnisoara varsta are aproape 30 de ani e amabila draguta am luat legatura prin whatapp a fost respectata in ambrle parti oral: protejat normal :protejat sarauari pe corp numai Fk : nu lasa diferite potitii 69 mici fantezi pretul :200 fin 300 ora nu te grabeste are o pasarica foarte frumoasa numai sa dai limbi pana te saturi fara mirosuri suspecte noua in domeniu merita incercat de revizitat 100% 110% Bafta .

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...