Sari la conținut

0738312340


Ionny05

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 35 minute, Ionny05 a spus:

Am anunt si pe public 24 ,dar nu stiu cum sa il atașez aici 

Asta e linkul de la publi24, te ajut eu tura asta :D 

Dar in anunt apar pozele donsoarei elladenisa73, care are deja topic aici .... :D 

https://nimfomane.com/forum/topic/171063-0755167745/

Ia explica-ne si noua daca esti draguta , nu cumva sunteti surori gemene ?  :lol: :lol: :lol: 

7f87755a5ff3e01f27c2df502f40858e.jpg

8dec93fa85c9214dfae02660534e7a77.jpg

  • Like 1

 

Link spre comentariu

Bad Requinu... baaad! 😉 Ai prins pasarica....

@lonny05 Pasarica...daca nu te-ai putut conecta, de ce nu ai scris acolo pe topicul tau, cu acest cont nou sa explici situatia, onest si corect?... chiar daca acolo au aparut deja impresii care nu fac bine la cota de piata.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

deci de asta a vrut sa isi schimbe saraca telefonul.... nu din cauza recenziilor proaste, saracutza nu se mai putea conecta... :lol: .... dar parea sa se descurce cu partea "tehnica" , pe topicul vechi imediat sarea sa dea replici ... :lol: :lol:

  • Like 3

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Chiar ma lăsați masca la cat de mult puteti sa mințiți.Mai bine va căutați ceva de făcut, decat sa lăsați comentarii false și atât de multă nesimțire din partea unora  de nu am vazut in viata mea de cand practic aceasta meserie .

Da ,eu sunt Ella si nu trebuie să dau nimănui explicatii de ce mi.am făcut altul .Cine are creier ,e capabil sa gândească ca am avut un motiv ,nicidecum sa va fraieresc pe voi ,ca oricum daca nu va plac ...plecați,nu e logic .De cand am acest cont ,am vazut numai răutate si încercați sa demigratii fiecare excorta .

De aceea pleaca femeiile in alte tari la munca ,pentru ca acolo stie sa respecte o excorta si sa nu isi bată joc pentru ca dau niste bănuți. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 4 minute, Ionny05 a spus:

Da ,eu sunt Ella .......,nicidecum sa va fraieresc pe voi .

Pai si de ce nu ai zis asa iubito de la inceput,  ca esti tot tu, adica Ella ? :D  Ne-ai luat cu Ionny05 , cu telefon schimbat , cu 3 topice facute aiurea si tot felul de prostii ..... :D .... lumea e mai "versata" pe aici si nu prea pune botu' la vrajeala , nu e ca in alte tari  unde se respecta "eXcorte"-le ..... :lol: 

  • Like 2

 

Link spre comentariu

Pasarica... om fi noi "rauti" ca identificam minarii (daca erai onesta, si nu te descurcai cu vechiul cont, scriai cu asta nou pe topicul vechi) da' nu avem cum sa fim altfel cind schimbi si numarul de telefon.

La ala cu ce nu te-ai mai descurcat? Ai uitat PIN-ul? 😉

Fetele oneste nu schimba telefonul si anuntul ani de zile. Alea pot pretinde ca nu vor sa ne fraiereasca... da' nu e chiar cazul tau. Nu crezi?

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...