Sari la conținut

Masaj cu finalizare Oradea sau imprejurimi


Postări Recomandate

Reputație: 1572

Bella vita, lângă piata cetate. Finalizare, însă doar prin laba. Te mai lasă cate una sa o smeclesti pe țâțe sau pe corp, dar cam atat. Nu știu dacă pe Decebal se merge mai departe de atat

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am sunat-o pe Andreea ( are aici mai multe tipice deschise ) e vorba de aia frumoasa ce face/nu face masaj. 

Mi-a comunicat noile tarife 250 Ron cu finalizare orala...totuși prea mult. 

PS - eu o aștept până pune curu la bătaie :))

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 13 ore, chrisbbmike a spus:

Am sunat-o pe Andreea ( are aici mai multe tipice deschise ) e vorba de aia frumoasa ce face/nu face masaj. 

Mi-a comunicat noile tarife 250 Ron cu finalizare orala...totuși prea mult. 

PS - eu o aștept până pune curu la bătaie :))

Care mai exact?

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
La 05.07.2021 la 2:38, bombomby a spus:

Care mai exact?

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/reala-100-poze-reale-needitate-masaj-erotic-si-unele-mici-fantezii/48fd7hh3d492787d211d6f4f16ef19e5.html

 

Asta e anunțul de pe publi...o să caut și topicul/topicele ei să vezi...frumoasă dar se pare că, cam atât

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

i-am deschis un topic acum mai bine de un an.... frumoasa!!!! hmmm, e tanara, e placuta, un corp frumos proportionat, muschii nu sunt tonifiati adica sport zero iar aceasta meserie o face pt ca nu ii placea deloc scoala deci culturo si inteligenta sub medie... acuma fiecare are standardele lui cuvantul frumoasa fiind mult prea general

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 ore, discret74 a spus:

i-am deschis un topic acum mai bine de un an.... frumoasa!!!! hmmm, e tanara, e placuta, un corp frumos proportionat, muschii nu sunt tonifiati adica sport zero iar aceasta meserie o face pt ca nu ii placea deloc scoala deci culturo si inteligenta sub medie... acuma fiecare are standardele lui cuvantul frumoasa fiind mult prea general

Ms de info. Descrierea actiunii? Merita vizita? :)) vad ca nu se hazardeaza lumea la comentarii pozitive 🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 2 ore, claus266 a spus:

Ms de info. Descrierea actiunii? Merita vizita? :)) vad ca nu se hazardeaza lumea la comentarii pozitive 🤦‍♂️

Pentru că din păcate nu sunt comentarii pozitive...e frumoasă domnișoara, are un fund ( că am și întrebat-o dacă mă lasă  să îl sodomizez puțin ) dat se pare că, cam atât...la capitolul servicii cică sta prost, masaj așa în Doru lelii, acuma face și oral protejat...250 Ron....multtttt cratere.

Dacă totuși te încumeți și o vizitezi, împărtășește-ne și nouă experiența. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 17 ore, chrisbbmike a spus:

Unul din topice

 

Treaba nu ii serioasa. Bani aruncati. Dupa ce citesti commenturile … pff. 
La masaj erotic primesti acceasi treaba si alegi. Momentan recomand blonda de la tropical. Daca aveti si voi cv recomandari pt masaj + sex sau macar finalizare. PS blonda nu face sex. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

o domnisoara care facea alergie la scoala s-a gandit ca e mult mai simplu sa faca bani asa, tinerica si dragutza fiind isi gaseste multi fraieri (printre care si eu) pentru 200 lei primesti o ungere cu ulei pe spate, nu cred ca stie ce inseamna cuvantul masaj, dupa care primesti o laba cu 2 degete incet si daca este in zile bune primesti si un zambet, acuma sunt unii care se termina in 30 sec si atunci atat le ajunge, dar la mine trebuie muncit serios. ca sa vrei mai mult decartezi (si aici vorbesc doar de implicare putin mai multa), vrei sa o atingi decartezi, vrei oral decartezi astronomic.

Concluzia o trageti singuri

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...