Sari la conținut

Lara și Tania vrem sa va vizitam ❤️


Babyy

Postări Recomandate

Acum 22 minute, adamura a spus:

pai si de ce ati deschis topic acum o luna jumate daca nu ati venit?

Care este numele topicului ? Intenția cu care a fost deschis era  pentru a găsi o locație buna , între timp noi am sunat și nu am găsit nimic liber , având in vedere ca suntem doua fete am căutat un apartament cu doua camere , dar din păcate nu am găsit nimic , între timp am ajuns la Arad și am anunțat și aici ca noi suntem la Arad și ca o sa anunțam când venim la Baia Mare . Voi ma certați pana la urma sau cum ca nu înțeleg ? Fiecare face ce vrea , iar acum nu înțeleg de ce ne mai lungim pe tema asta și tot căutam nod in papură. 

Link spre comentariu

"Buna domnilor și domnișorilor ! Eu cu colega am vrea sa va vizitam zilele următoare însă am avea nevoie de ajutor in legătura cu locația (căutam o zona buna și accesibila pentru voi ) "

 

"Câteva zile in baia mare câteva zile in Arad , momentan trebuie sa găsim locație și unde o sa găsim acolo o sa mergem prima data"

 

"Deocamdată suntem in Arad , va anunțam când venim 😘
"

geaba va luati de fata..zau de nu!...

nu prea aveti dreptate!

ca unu o postat unde s-o uitat, mi se pare putin deplasat sa fie baby luata la rost..

make love not war!

 

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 8 minute, _sahy_ a spus:

"Buna domnilor și domnișorilor ! Eu cu colega am vrea sa va vizitam zilele următoare însă am avea nevoie de ajutor in legătura cu locația (căutam o zona buna și accesibila pentru voi ) "

 

"Câteva zile in baia mare câteva zile in Arad , momentan trebuie sa găsim locație și unde o sa găsim acolo o sa mergem prima data"

 

"Deocamdată suntem in Arad , va anunțam când venim 😘
"

geaba va luati de fata..zau de nu!...

nu prea aveti dreptate!

ca unu o postat unde s-o uitat, mi se pare putin deplasat sa fie baby luata la rost..

make love not war!

 

Bai omule citeste ce am scris eu si catre cine.Nu o jignesc ca poate sa-mi fie fata dar ea sa aruncat in arogante cu mine aiurea fara ca eu sa ii fi zis ei personal ceva rau.Daca nu pricepe limba romana nui grija mea.Cu examenul pe care si la facut singurica in fata mea a picat rau.Daca o acuzam de ceva ieseam cu pieptul in fata ca da domnule eu sunt ala,cum nu am avut treaba cu ea chiar nu ma intereseaza,dar nici nu o da cu mine in aroganta ca daca ii dau 2 vorbe o las plangand.

Link spre comentariu
Acum 9 minute, danezudan a spus:

Bai omule citeste ce am scris eu si catre cine.Nu o jignesc ca poate sa-mi fie fata dar ea sa aruncat in arogante cu mine aiurea fara ca eu sa ii fi zis ei personal ceva rau.Daca nu pricepe limba romana nui grija mea.Cu examenul pe care si la facut singurica in fata mea a picat rau.Daca o acuzam de ceva ieseam cu pieptul in fata ca da domnule eu sunt ala,cum nu am avut treaba cu ea chiar nu ma intereseaza,dar nici nu o da cu mine in aroganta ca daca ii dau 2 vorbe o las plangand.

Stai liniștit ca nu fac arogante și nu plâng eu pentru vorbele nimănui , o dam in altele și poate îmi pierd din politețe . 

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 3 minute, Babyy a spus:

Stai liniștit ca nu fac arogante și nu plâng eu pentru vorbele nimănui , o dam in altele și poate îmi pierd din politețe . 

Nepoato pedaleaza,nu vreau sa te jignesc dar daca nu cunosti limba Romana dute in clasele 1-4 si invata.Nu m-am certat cu nici o femeie pana acu tu esti singura ca si-o cauta cu lumanarea.Citeste ce am scris si cui am scris si daca intradevar tie personal ti-am scris i-ti dau voie sa ma jignesti direct.Stai la tine acolo la mine in oras iti garantez ca nu ai loc.

Link spre comentariu
Acum 7 minute, danezudan a spus:

Nepoato pedaleaza,nu vreau sa te jignesc dar daca nu cunosti limba Romana dute in clasele 1-4 si invata.Nu m-am certat cu nici o femeie pana acu tu esti singura ca si-o cauta cu lumanarea.Citeste ce am scris si cui am scris si daca intradevar tie personal ti-am scris i-ti dau voie sa ma jignesti direct.Stai la tine acolo la mine in oras iti garantez ca nu ai loc.

Ușor cu amenințările , nu cred ca nu te-ai certat cu nici o femeie având in vedere cum îți sare țandăra pe degeaba . Nu îmi spune nimeni mie unde am loc și unde nu ! Nu confunda marfa cu ambalajul doar pentru ca ți-am vorbit frumos ! 

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 5 minute, Babyy a spus:

Ușor cu amenințările , nu cred ca nu te-ai certat cu nici o femeie având in vedere cum îți sare țandăra pe degeaba . Nu îmi spune nimeni mie unde am loc și unde nu ! Nu confunda marfa cu ambalajul doar pentru ca ți-am vorbit frumos ! 

Cautama cand inveti limba romana ca n-are rost.Pentru mine esti inexistenta,nu-s eu pus aici sa fac scoala cu voi,aia se face pana la o anumita varsta,sau vrei si tu nume galben si acu ti-ai gasit omul sa te ajute?😁Si de amenintat nu te-a amenintat nimeni dar ma rog fiecare cat il duce capul.

Link spre comentariu
Acum 1 minut, danezudan a spus:

Cautama cand inveti limba romana ca n-are rost.Pentru mine esti inexistenta,nu-s eu pus aici sa fac scoala cu voi,aia se face pana la o anumita varsta,sau vrei si tu nume galben si acu ti-ai gasit omul sa te ajute?😁Si de amenintat nu te-a amenintat nimeni dar ma rog fiecare cat il duce capul.

Lasă ca am făcut destulă școală și știu prea bine limba română . Am zis mai sus ca nu îmi petrec mult timp pe forum , acum știu și de ce . O zi buna in continuare ! Ne vedem la BM 🙋🏻‍♀️😏😗

Link spre comentariu
Acum 2 ore, danezudan a spus:

Bai omule citeste ce am scris eu si catre cine.Nu o jignesc ca poate sa-mi fie fata dar ea sa aruncat in arogante cu mine aiurea fara ca eu sa ii fi zis ei personal ceva rau.Daca nu pricepe limba romana nui grija mea.Cu examenul pe care si la facut singurica in fata mea a picat rau.Daca o acuzam de ceva ieseam cu pieptul in fata ca da domnule eu sunt ala,cum nu am avut treaba cu ea chiar nu ma intereseaza,dar nici nu o da cu mine in aroganta ca daca ii dau 2 vorbe o las plangand.

danezule,  eu am priceput prea bine, discutiile (nu doar dintre voi 2)..

in primul rand bolundau, sau cum l-o chema.. prin ce a scris acolo, o facut-o pe fata sa de-a replica..

vizavi de vocabular.. inteleg ca fata e mai cizelata asa.. si nu prea inghite felul in care vorbim noi intre noi... dar de aici pana unde s-a ajuns.. hmmmm.

dane, poate ai o zi mai proasta.. sau esti mai irascibil azi.. lasa lucrurile asa.. faptul ca esti cel mai vocal acolo.. te arunca in mari involburate...

bm, nu e nici al meu, al tau sau al fetelor.. e al tuturor.. de ce sa ajungeti in jigniri?..

baby.. intelege si tu.. ca noi barbatii cam asa ne vorbim intre noi.. lasa si tu, treci cu vederea peste astfel de aspecte..

cand aveti de gand sa vizitati orasul, intai de toate cautati-va cazare sigur..

nu anuntati apoi cautati.. multe fete fac asta.. apoi ..ne lasa cu buza umflata...

respectati-va oameni buni...

eu ies din discutie...

tot ce va doriti!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator danezudan
Reputație: 0

Mai repet nu am cu nimeni nimic,da sunt un mistocar mai arogant,dar vorba ta fie așa ca zic ceva și iar se supăra lumea peacilea.Încet încet o sa ajung sa stau și eu pe forum doar ca privitor e mult mai bine.;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...