Sari la conținut

Bruneta in orașul tău ! Centru ! 0732096345


Postări Recomandate

   Buna sunt Mihaela !!! Sunt o bruneta cocheta si plină de energie  . Am 21 de ani ,1.60înălțime și 52 kg . Sunt dornica sa-ți provoc placere. . Dacă ma vrei suna-ma cu încredere . Cer și ofer igiena și discreție totala !!!! Nu încercați sa deranjați inutil . Nu răspund la numere private , SMS-URI sau mesaje pe pagina!!!! 
  Servicii mele sunt oral neprotejat in funcție de igiena ! Normal protejat , diferite poziții 69 ! 
Aștept telefonul tău !

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 minute, Mihaela6 a spus:

   Buna sunt Mihaela !!! Sunt o bruneta cocheta si plină de energie  . Am 21 de ani ,1.60înălțime și 52 kg . Sunt dornica sa-ți provoc placere. . Dacă ma vrei suna-ma cu încredere . Cer și ofer igiena și discreție totala !!!! Nu încercați sa deranjați inutil . Nu răspund la numere private , SMS-URI sau mesaje pe pagina!!!! 
  Servicii mele sunt oral neprotejat in funcție de igiena ! Normal protejat , diferite poziții 69 ! 
Aștept telefonul tău !

Pune poze și tariful, chiar dacă nu răspunzi la mesajele de pe pagină  :)

  • Haha 1
Link spre comentariu

Am fost eu la domnisoara,ieri! Locatie pe gheorghe doja pe langa bcr.ul mare,foarte ok.Subtirica,curata,frumusica,cateva tatuaje.pasarica stramta.am optat pentru o finalizare.oral normal 100 ron.oralul nep. Se implica,nu comenteaza,(gogu e putin mai gros,fiind stramta o durea cand dadeam mai intens)din punctul meu de vedere isi merita pe deplin banutii!cu siguranta voi reveni.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...