Sari la conținut

Andreea 0754833384


rechinu00

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna sunt Andreea , sunt o fata tânără și pasională, am vârsta de 19 ani. Pozele imi apartin in totalitate. Micile tale fantezii pot prinde contur odată ce m-ai întâlnit. Sunt o fata cu forme apetisante, o fire veselă și prietenoasă in a cărei companii te vei destinde atât cât dorești. Cerințele unei întâlniri frumoase sunt igiena, discreția și bunul simt din ambele părți, mai multe detalii îți pot oferi la telefon !
*Nu accept persoane cu tenta violenta,cu bile sau in stare de ebrietate. Nu raspund la numar privat sau mesaje!*

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/noua-in-orasul-tau-poze-reale-100/72dgh12h0i3i70f6d0078h725387eg50.html

 

2eb66be138aa7d4dae02ff240cfd4c62.jpg

8c3d42e6aa12b21d765897f3a4ba4032.jpg

62e73741b6fbebdb14acff2e1d33a871.jpg

  • Like 3

 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Hai ca sparg eu gheata!

Am ajuns la domnita din titlu la auzul vocii ei suave care imi explica calm si concis cum se vor desfasura actiunile de trage in poligon.Bun ajung la locatie in spate la tribunal,dau de o domnita la 19 20 de ani declarati de ea si tind sa i dau dreptate nu are mai mult de 20,pana aici totul bine.Intru in camera de joaca si ma izbeste direct un miros de caca de la baie,usa fiind deschisa,dar si un miros de tigara combinat cu o caldura care efectiv te sufoca.Nu stiu de ce naiba am ramas ca eu de obicei nu raman la asa combinatii de mirosuri,dar am gandit cu pula in momentul ala si am zis hai sa o incerc pe domnita cat de rau poate sa fie,ca ea nu arata chiar rau.

Si de aici incepe show.ul!!!!

Hai la oral,care oral mai mult laba,bine ca stau bine cu instrumentul si se scoala repede🤣deci oral 10 secunde maxim,restul de 50 de secunde mi a frecat o!!

Hai la normal cu ea deasupra,s a infipt in pula si acolo statea,zic da si tu din cur fa ceva.....aaa pai am obosit,m a bufnit rasul ca nu facuse nimic sa oboseasca decat s a dezbracat🤣🤣

Treci capra sa termin sa plec odata ca deja ma sictirisem,dar si aici incepe auu ma doare nu pune mana acolo nu fa aia hai mai ai?cand am auzit astea mi s a taiat tot cheful si m am chinuit sa termin numai eu stiu cum si dus am fost!!!

Ca note:

Oral-4

Normal-4

Igiena-9 mirosea frumos era proaspat epilata,parul cam sarmos,dsr per total ok

Locatie-4 miroa de caca cu tigara si caldura va dati seama ce bine va miros hainele dupa tragere.

Halat-100 plm am auzit ca cerea si 150 poate astia la 100 primesc serviciile astea care le am primit eu si aia la 150 au parte de servicii premium😂

Ca si concluzie:primul futai ratat pe anul asta!!

Tineti.va banii in buzunar sau strangetii pt ceva mai bun!

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 4 ore, madalinmad11 a spus:

Hai ca sparg eu gheata!

Am ajuns la domnita din titlu la auzul vocii ei suave care imi explica calm si concis cum se vor desfasura actiunile de trage in poligon.Bun ajung la locatie in spate la tribunal,dau de o domnita la 19 20 de ani declarati de ea si tind sa i dau dreptate nu are mai mult de 20,pana aici totul bine.Intru in camera de joaca si ma izbeste direct un miros de caca de la baie,usa fiind deschisa,dar si un miros de tigara combinat cu o caldura care efectiv te sufoca.Nu stiu de ce naiba am ramas ca eu de obicei nu raman la asa combinatii de mirosuri,dar am gandit cu pula in momentul ala si am zis hai sa o incerc pe domnita cat de rau poate sa fie,ca ea nu arata chiar rau.

Si de aici incepe show.ul!!!!

Hai la oral,care oral mai mult laba,bine ca stau bine cu instrumentul si se scoala repede🤣deci oral 10 secunde maxim,restul de 50 de secunde mi a frecat o!!

Hai la normal cu ea deasupra,s a infipt in pula si acolo statea,zic da si tu din cur fa ceva.....aaa pai am obosit,m a bufnit rasul ca nu facuse nimic sa oboseasca decat s a dezbracat🤣🤣

Treci capra sa termin sa plec odata ca deja ma sictirisem,dar si aici incepe auu ma doare nu pune mana acolo nu fa aia hai mai ai?cand am auzit astea mi s a taiat tot cheful si m am chinuit sa termin numai eu stiu cum si dus am fost!!!

Ca note:

Oral-4

Normal-4

Igiena-9 mirosea frumos era proaspat epilata,parul cam sarmos,dsr per total ok

Locatie-4 miroa de caca cu tigara si caldura va dati seama ce bine va miros hainele dupa tragere.

Halat-100 plm am auzit ca cerea si 150 poate astia la 100 primesc serviciile astea care le am primit eu si aia la 150 au parte de servicii premium😂

Ca si concluzie:primul futai ratat pe anul asta!!

Tineti.va banii in buzunar sau strangetii pt ceva mai bun!

Imi pare rau ca nu pot sa dau reactii la ce ai scris, dar rad de 2 minute deja de ma dor falcile! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Cum frate sa miroase a cacat in casă? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Inteleg ca sunt nevoi fiziologice dar exista spray de camera... aerisire sau daca nu... "vino peste 15 min sa fac un dus" sa schimbe mirosul in puii mei... probabil s-a cacat, s-a sters, ti-a deschis usa si dupa ti-a intins mâna: "Buna sunt Andreea" 

Hahaha! Salut si sorry pt experienta nasoala oricum.

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0

Inca o cacacioasa mica pusa pe pe capatuiala 💩 Trebuie sa ii punem un bradulet odorizant la gat si sa o trimitem la reeducare....la cules de ceapa si cartofi 😂 

Link spre comentariu
Acum 13 ore, madalinmad11 a spus:

Hai ca sparg eu gheata!

Am ajuns la domnita din titlu la auzul vocii ei suave care imi explica calm si concis cum se vor desfasura actiunile de trage in poligon.Bun ajung la locatie in spate la tribunal,dau de o domnita la 19 20 de ani declarati de ea si tind sa i dau dreptate nu are mai mult de 20,pana aici totul bine.Intru in camera de joaca si ma izbeste direct un miros de caca de la baie,usa fiind deschisa,dar si un miros de tigara combinat cu o caldura care efectiv te sufoca.Nu stiu de ce naiba am ramas ca eu de obicei nu raman la asa combinatii de mirosuri,dar am gandit cu pula in momentul ala si am zis hai sa o incerc pe domnita cat de rau poate sa fie,ca ea nu arata chiar rau.

Si de aici incepe show.ul!!!!

Hai la oral,care oral mai mult laba,bine ca stau bine cu instrumentul si se scoala repede🤣deci oral 10 secunde maxim,restul de 50 de secunde mi a frecat o!!

Hai la normal cu ea deasupra,s a infipt in pula si acolo statea,zic da si tu din cur fa ceva.....aaa pai am obosit,m a bufnit rasul ca nu facuse nimic sa oboseasca decat s a dezbracat🤣🤣

Treci capra sa termin sa plec odata ca deja ma sictirisem,dar si aici incepe auu ma doare nu pune mana acolo nu fa aia hai mai ai?cand am auzit astea mi s a taiat tot cheful si m am chinuit sa termin numai eu stiu cum si dus am fost!!!

Ca note:

Oral-4

Normal-4

Igiena-9 mirosea frumos era proaspat epilata,parul cam sarmos,dsr per total ok

Locatie-4 miroa de caca cu tigara si caldura va dati seama ce bine va miros hainele dupa tragere.

Halat-100 plm am auzit ca cerea si 150 poate astia la 100 primesc serviciile astea care le am primit eu si aia la 150 au parte de servicii premium😂

Ca si concluzie:primul futai ratat pe anul asta!!

Tineti.va banii in buzunar sau strangetii pt ceva mai bun!

Este ea in poze?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...