Sari la conținut

Sabrina, a fost cineva?


ritchie21

Postări Recomandate

Salut! Am fost si eu la inceputul saptamanii. Preturile erau 150 finalizarea cu OP, 200 cu ON si, cred, 300 ora. Am ales sa platesc 200 si nu mi-a parut deloc rau pentru alegerea facuta. Fata stie meserie, e cumunicativa, are initiativa, se face placuta. Aproape la fiecare etapa aveam emotii ca nu mai rezist, de aceea la un moment dat, in timpul oralului, am cerut sa trecem mai departe, ca parca era prea de tot, iar dupa ce a fost ea deasupra, apoi si eu la randul meu, tot asa, am cerut sa trecem la doggy style ca altfel mi-era frica ca nu-l mai prind. Apartamentul era curat si ordonat, la baie am primit prosop curat, aveai de unde alege la gelurile de dus si aveai la dispozitie si apa de gura. Igiena Sabrinei mi s-a parut impecabila. Ca personalitate mi s-a parut calda si organizata, nu cred ca e genul la care sa mergi si sa-ti iei teapa. Recomand fara retineri!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
La 21.01.2021 la 3:44, benedict_ a spus:

Salut! Am fost si eu la inceputul saptamanii. Preturile erau 150 finalizarea cu OP, 200 cu ON si, cred, 300 ora. Am ales sa platesc 200 si nu mi-a parut deloc rau pentru alegerea facuta. Fata stie meserie, e cumunicativa, are initiativa, se face placuta. Aproape la fiecare etapa aveam emotii ca nu mai rezist, de aceea la un moment dat, in timpul oralului, am cerut sa trecem mai departe, ca parca era prea de tot, iar dupa ce a fost ea deasupra, apoi si eu la randul meu, tot asa, am cerut sa trecem la doggy style ca altfel mi-era frica ca nu-l mai prind. Apartamentul era curat si ordonat, la baie am primit prosop curat, aveai de unde alege la gelurile de dus si aveai la dispozitie si apa de gura. Igiena Sabrinei mi s-a parut impecabila. Ca personalitate mi s-a parut calda si organizata, nu cred ca e genul la care sa mergi si sa-ti iei teapa. Recomand fara retineri!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut

Am fost de 2 ori la ea si este ok, are ceva al ei, poate sunt subiectiv,  se simte ca a lucrat pe afara, o atitudine super ,

A zis ca mai vine prin martie si probabil tot in locatia din Ared Kaufland, .

Halatul 150 jumatate de ora si 300 ora - OP, NP, nu face FK iar pentru ON +50 lei

Bafta

 

Link spre comentariu

Recenzia mea este putin cam intarziata si relativ veche, respectiv de la finele anului trecut, inainte sa plece din  Arad.,,

Sabrina este o fiinta placuta (aparte de faptul ca este  o femeie atragatoare). Mentionez ca eu nu prea merg pe la fete pe bani , asadar admit ca am cam putini termeni de comparatie in domeniul sexului platit, dar d-soara mi-a lasat o impresie agreabila. Este o femeie, primul rand....la ea inca s-a simtit asta.

Foarte placut sentimentul, dar trebuie sa-l sustina si barbatul , prin tot ceea ce face. Toti vor GFE ridicat, dar putini inteleg ca femeia nu este un robot( culme este ca exact asta ne si displace)... si-atunci se cuvine s-o tratam ca ceea ce dorim sa ne fie. Personal, Sabrina mi-a lasat o impresie buna tocmai pentru ca este umana. Este o femeie frumoasa si pentru faptul asta.

  

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...