Sari la conținut

0726538896 Andreea si Erica . Bune rau !


Postări Recomandate

  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Nu-l mai băgați in seama pe prostălăul ăsta, deschide topice aiurea, recenzii pula, și pe deasupra se dă și idiot, are niste comentarii de spui că are datorii forumul la el, și se simte obligat să se logheze și el pe aici.

El știe să scrie "sugipula" invers, se crede beton rău de tot, dar de fapt, e un lăbar obosit unde-i băgat în seama și el, de unii, că doar aici își mai alină și el suferința.

Dați-i la muie, eu oricum îi dau să sugă.

  • Minus 1
Link spre comentariu
La 23.01.2021 la 7:29, dan1984 a spus:

tutankamon din câte stiu nimeni n-a scris despre Dumas (bunicul) pe acest topic decât tine... te dai de gol singur singurel...

mi se pare, contul alexanderdumas nu mai este banat...

poate îți recuperezi parola.....

man.....habar nu am cine e Dumas si ce banare spui tu acolo 

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
La 23.01.2021 la 9:05, danrobert21 a spus:

Nu-l mai băgați in seama pe prostălăul ăsta, deschide topice aiurea, recenzii pula, și pe deasupra se dă și idiot, are niste comentarii de spui că are datorii forumul la el, și se simte obligat să se logheze și el pe aici.

El știe să scrie "sugipula" invers, se crede beton rău de tot, dar de fapt, e un lăbar obosit unde-i băgat în seama și el, de unii, că doar aici își mai alină și el suferința.

Dați-i la muie, eu oricum îi dau să sugă.

te autoflatezi pulifriciule ......mai ai rahatel de scos din tine ? Vezi ca te-ai murdarit la gura umpic , spurcaciune mica Danrobertelcacacel

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya
3 hours ago, Tutankamonus said:

te autoflatezi pulifriciule ......mai ai rahatel de scos din tine ? Vezi ca te-ai murdarit la gura umpic , spurcaciune mica Danrobertelcacacel

REPUTAȚIE COMUNITATE
Tutankamonus :
-Reputatie: Troll / Spam :
Bă, mulți proști am văzut pe lumea asta, dar mai prost ca tine, rar am vazut.
Nu-mi mai da reply, dă-te-n pula mea de carcalac.

PS : Sugi pula ( în continuare ) după tastatură.

PPS : Cred că sugi pula des, încat să crezi că te mai bag în seamă :))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
La 22.01.2021 la 11:37, pulcher a spus:

tutankamonus fostul pictorul face reclama la niste boarfe expirate, am fost la baragladinele astea execrabile si am facut stanga imprejur dupa ce au deschis usa

ii costy96, am analizat modul cum scrie, is mai multe elemete de spatiere care corespund, plus modul in care face emoticonul cu 3 paranteze in ambele conturi, alupigus costy96 :)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Acum 18 minute, nikilucy a spus:

ii costy96, am analizat modul cum scrie, is mai multe elemete de spatiere care corespund, plus modul in care face emoticonul cu 3 paranteze in ambele conturi, alupigus costy96 :)))

sau gresesc eu, costi asta scrie corect mana pe cand tutan scrie cu i, in rest aproape identic. oricum nu pictorul sau dumas, ei au alt scris.

Link spre comentariu

ai mai scris despre tutan ca a făcut toată școala înainte când era mai bine și de aceea scrie mina și nu mana, mincare și mancare etc. nu este nevoie sa fi făcut toată școala înainte ci doar primele 4 clase primare... când s-a făcut trecerea după... in tranziție era deja format 

rămân la părerea mea ca duma=fuchenstein=tutankamon

 

ps nu imi pare rau de off-topic pe acest topic...

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
On 2/1/2021 at 10:12 AM, dan1984 said:

ai mai scris despre tutan ca a făcut toată școala înainte când era mai bine și de aceea scrie mina și nu mana, mincare și mancare etc. nu este nevoie sa fi făcut toată școala înainte ci doar primele 4 clase primare... când s-a făcut trecerea după... in tranziție era deja format 

rămân la părerea mea ca duma=fuchenstein=tutankamon

 

ps nu imi pare rau de off-topic pe acest topic...

Cum s-au strans toti detectivii pe aici😃 Ti-e si frica sa-ti mai dai chilotii jos pe la vreo dameza ca astia te si identifica..

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...