Sari la conținut

Oare, oare...


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hai bună ziua! Pe mine m-ați primi cu bratele (și nu numai) deschise? Nu am nici pe departe fizicul Sabrinei (offf 😭), dar cu tremurături în genunchi va pot lăsa :)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 36 minute, larisssa a spus:

Hai bună ziua! Pe mine m-ați primi cu bratele (și nu numai) deschise? Nu am nici pe departe fizicul Sabrinei (offf 😭), dar cu tremurături în genunchi va pot lăsa :)

Ce sigura esti pe tine Larissa 😁

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 49 minute, larisssa a spus:

Hai bună ziua! Pe mine m-ați primi cu bratele (și nu numai) deschise? Nu am nici pe departe fizicul Sabrinei (offf 😭), dar cu tremurături în genunchi va pot lăsa :)

hm...daca tot ne.ai starnit, nu ne lasa asa....p.s...tocmai ce am dat citire unor opinii despre tine pe bv si cta...bravo, se pare ca da, ne poti lasa cu tremuraturi in genunchi...deci, ce zici?daca tot ai aruncat manusa?!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
Acum 33 minute, gigi32g a spus:

Ce sigura esti pe tine Larissa 😁

Cam da. Dar ma bazez pe niște anișori de "experienta", pe sute de recenzii bune și f bune în multe orașe ale tarii ( Top Constanța și Brașov, Iași, Bacău, Tulcea, Sibiu). 

Asa cum am spus, nu sunt vreun fotomodel sau vreo bomba sexi sa îți explodeze fermoarul când îți deschid ușa. Sunt o femeie absolut normala, de 35 de ani, înaltă (174 cm) și slaba (56-58 kg). Am sânii mici, dar am sfarcuri mari. Și cracii lungi. Și, se pare, ca am un talent nativ de a reuși sa fac oamenii sa se simtă în largul lor lmga mine. La mine nu vii pe fuga, ca nu te vreau :) Bem un suc, o cafea, fumam o tigara, vad cu cine am de-a face, vezi cu cine ai de-a face.  Mergi la dus obligatoriu (am văzut niște discuții mai puțin drăguțe vis-a-vis de asta, asa ca țin sa menționez ca vei avea la dispoziție apa de gura+pahare de unica folosință, papuci, geluri de dus, săpun antibacterian solid și lichid, prosoape curate). După dus, i cepe timpul tău, pentru care am pretenții sa fiu plătită ( 200 RON ptr 30 de min, 300 RON  ptr o ora). Ce alegi sa faci cu acel timp este strict alegerea ta. Nu contorizez și nu tarifez la nr de finalizări.

Între cearceafuri regulile sunt simple și puține : NU Anal, NU frenchkiss și NU normal neprotejat. În rest, The sky îs The limit. 

Și cam atât. Am luat în calcul Galatiul ptr o scurta vizita la începutul săptămânii viitoare la recomandarea unei colege, daca reușește sa își elibereze programul va fi și ea lreze ta si 3some cu noi  este recunoscut ca fiind unul destul de antrenant. 

Ah, extrem de important. Putem comunica doar pe wts. Oricum, cu vreo 2 zile inainte sa ajung  voi deschide topic regulamentar. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
1 oră în urmă, larisssa a spus:

la recomandarea unei colege, daca reușește sa își elibereze programul va fi și ea lreze ta si 3some cu noi  este recunoscut ca fiind unul destul de antrenant.

pai si cine ar fi colega  de 3some ? :rockettes-1 poti sa ne spui, sau e o surpriza ? :lol:

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂
1 oră în urmă, larisssa a spus:

 

Și cam atât. Am luat în calcul Galatiul ptr o scurta vizita la începutul săptămânii viitoare la recomandarea unei colege, daca reușește sa își elibereze programul va fi și ea lreze ta si 3some cu noi  este recunoscut ca fiind unul destul de antrenant. 

 

Buna, colega cu care urmeaza sa vii  e tipa blonda Ana ,parca?

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da, despre ea e vorba. Dar, repet, n este nimic sigur în legătură cu ea. Are de rezolvat niște chestii și de ele depinde dacă reușește sau nu sa ajungă. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața, Galați! Vreun pont pentru cazare? Întreb aici înainte de a frunzări site-urile de profil, pentru că unul din criteriile mele este ca proprietarul/agentul sa știe ce se va întâmpla în ap respectiv. 

Daca poseda cineva o locație, dați-mi de știre fie aici, fie pe wts. 0786645492.

Ah, as vrea sa vin marți. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

in Gl sunt 3 zone unde merita sa iti iei locatie Tiglina 1 , blocurile A1-A8 sau I1-I4, Mazepa 1, blocurile G1-G4 sau Salcia 1 si 2, si Centru, blocul L de la Finante. Mai exista niste locatii mai "high", la Italian Residence langa Mall sau pe faleza la U-ri, aici sunt blocuri noi si apartamente mai de top. 

99% din proprietarii de apartamente in regim hotelier stiu deja pentru ce inchiriaza, deci poti sa vb fara ocolisuri cu ei direct.... :lol:

  • Like 3
  • Mersi 1

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da, am găsit în Tiglina 1, evident :)

Voi începe activitatea mâine puțin după prânz. Deschid imediat și topic unde trebuie. Ms ptr ajutor. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...