Sari la conținut

⭐ Anca Băneasa- 0731682811 ⭐


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

Bună dimineața dragilor!

👉200 lei/h 

servicii de masaj; relaxare, body și erotic ( sunt permise; atingeri, mângâieri, sărutări)

👉 300 lei/h 

oral și normal ( normal protejat,oral neprotejat )

👉 400 lei/h 

oral,normal,jocuri eratice( normal protejat,oral neprotejat și cu finalizare orala) 

numărul meu este:

0731682811

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ⭐ Anca Băneasa- 0731682811 ⭐
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

Bună dimineața dragilor!

👉200 lei/h 

servicii de masaj; relaxare, body și erotic ( sunt permise; atingeri, mângâieri, sărutări) 

👉 300 lei/h 

oral și normal ( normal protejat,oral neprotejat ) atingeri, mângâieri, sărutări.

👉 400 lei/h 

oral,normal,jocuri eratice,fantezii( normal protejat,oral neprotejat și cu finalizare orala) 

 

1001604685_chrome_screenshot_16277207930677.png.6eae3b0d62394ddc608ed54e60a6162d.png

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 31 minute, man@work a spus:

eu as facea si rapelul si doza booster cu tine da' mi-e ca in loc sa ma fack bine.. mai rau devin "simptomatic" :) de.. 

😂😂😂😂😂😂😂😂 Poți să încerci,in funcție de simptome tratăm cu....

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

Bună dimineața!!!

👉200 lei/h 

servicii de masaj; relaxare, body și erotic ( sunt permise; atingeri, mângâieri, sărutări) 

👉 300 lei/h 

oral și normal ( normal protejat,oral neprotejat ) atingeri, mângâieri, sărutări.

👉 400 lei/h 

oral,normal,jocuri eratice,fantezii( normal protejat,oral neprotejat  cu finalizare orala) 

 

461195953_IMG_20210120_125515_28.jpg.9fd69ff604fa80ebbff7e7b225a6d4c1.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Doamna puneți virsta... Înălțimea și greutatea... o poza cu fata cu ochelari de soare... și sâni sa se vadă cit sunt de mari și fermi și cum sunt sfircurile... Ieri am avut o intilnire care s a încheiat cu sex cu o,, civila,, care la 59 ani se pare ca arata mult mai bine ca Tine în pozele expuse... Ce nu se înțelege fiecare client pina la servici și tarife se oprește la o imagine. Se poate sau sigur exista și o categorie de bărbați care cauta servicii le și nu i interesează cum arata,, fetita,, Asfel Eu înțeleg ca ai ceva de ascuns și mergi pe principiul,, mormolocul,, se agita da greu de mine la telefon iar cind ajunge pina în Băneasa după 2 ore în trafic ramine ca s a saturat sa o frece în mașină în trafic. Am citit ceva mai sus,, nu am plătit niciodată un bărbat pentru sex,,. Ca idee ne faci fraieri pe toți care plătim... Dar Tu cind plătești o chirie sau cumperi o rochie un ruj nu ești tot ,, fraiera,, Știi bani sunt doar niște hirtii colorate care pentru unii nu au valoare sunt doar un pretext pentru a primi ceva... simplu pentru ca nu muncesc pentru Ei. 

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 8 ore, Strikland04 a spus:

Și încă ceva te știu din vedere de la Snagov... Ai peste 45 ani...

Bună seara!

Având în vedere activitatea ta vasta pe forum zic sa te bag și eu puțin în seamă. Sigur ai nevoie.

Dacă tot mă ști din vedere,de ce ești așa de deranjat că nu-mi pun poze cu fața?   Chiar dacă nu ma cunoști m-ai văzut deja,nu vad pe nimeni deranjat de faptul că nu îmi dezvălui identitatea aici. Iar ce tine de "civila" ta, de 59 de ani și pentru felul cum arată,îi poți face tu un topic nou unde poți să spui la toată lumea cum arată,nu trebuie sa te rezumi doar la acest topic,daca topicul ei a fost închis. Sau daca tu crezi că o ajuta reclama și aici "baftă". 

Vârsta mea nu cred că este prea importantă crede-mă,mă cunosc destule persoane de pe aici și ele te pot informa despre vârsta mea reală, cum lucrez eu,care sunt serviciile mele și la ce nivel se ridică aceste servicii și totodată daca eu mă cred atât de importantă pe cât afirmi tu. Cere câteva detalii înainte să faci afirmații despre ce nu cunoști și mai ales cum sunt tratați în compania mea "mormolocii",cum ii numești tu pe restul. Ca sa înțelegi expresia "nu am platit niciodată un bărbat pentru sex" va trebui sa recitești recenzia respectiva de mult mai multe ori incat sa poți înțelege și tu ceva.

Iti doresc o seara buna! 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...