Sari la conținut

⭐ Anca Băneasa- 0731682811 ⭐


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 4 minute, curios1977 a spus:

Nunu, nu sunt curios

Ca desi m-as incumeta sa vin sa te fut, desi e tarziu, esti mult prea departe de mine 😒

Asa, și?

Gandeste-o pentru tine sau ramai în zona ta de confort, nu este necesar sa ma informezi și pe mine sau sa te lungești în discuții cu scuze si alte idei sterile!

PS.A făcut bine Anca că nu a pus și a doua poza, asa ca nici eu cand am văzut aceasta...nu am pus continuarea gifului cu lungimea cracilor.

Mai putem da încă o pagina aici, nici o problema, când nu aveți nimic de spus și noi va putem trata cu "material" slab.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, vistantric a spus:

Asa, și?

Gandeste-o pentru tine sau ramai în zona ta de confort, nu este necesar sa ma informezi și pe mine sau sa te lungești în discuții cu scuze si alte idei 

In timpul meu liber, ma lungesc cum vreau, insa repet, pacat ca esti "la tara" ca ti-as fi executat o clanta.......

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 4 minute, curios1977 a spus:

In timpul meu liber, ma lungesc cum vreau, insa repet, pacat ca esti "la tara" ca ti-as fi executat o clanta.......

Pare ca tu esti la țară și bați câmpii!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 10 minute, mario1000 a spus:

Vis ce faci la țară? Glasul pământului cumva? Eu credeam ca la tine e glasul iubirii… Hmm, m-ai dezamagit 😔

E bine, nu vreau sa câștig încântarea unor bărbați de teapa ta! 

Acum 5 minute, curios1977 a spus:

Nu pisoi, sunt din si in Buc si as fute ceva, insa nu la 45min de casa 

Bine ma, vezi de treaba în alta parte!

  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 8 ore, mario1000 a spus:

De fapt erau două propoziții, doua predicate deci doua propoziții… Nu prea va pricepeti la limba maternă 😊

Nu ma interesează defel viața Dvs doar că am văzut că va cam plictisiți singură pe-aici si am avut un moment de compasiune. In general simt asta pentru persoanele mai in vârstă.

Știți cum se spune “ cine n-are un bătrân sa-si cumpere” Daca dorm bine cred vin maine sa va cumpăr o oră. Ce spuneți?

 

Acum 8 ore, vistantric a spus:

Ai vrut sa zici de fapt ca unii dintre cunoscuții tai rămân...și cu prăvălia inchisă, da, sunt niste simpatici și te adora!

Nenea Mario nu știu pe unde-si mai face veacul și ce e cu el, ai fost eleganta și nu avea rost sa pierzi sensul și umorul din răspunsul tău, exact asa cum mi-ai spus mie în privat.

Mario,( nici nene,nici domn,încă nu a ajuns la acest nivel) își face veacul pe unde vrea el,100,200 de lei 😂😂 înțelegi tu. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 8 ore, mario1000 a spus:

De fapt erau două propoziții, doua predicate deci doua propoziții… Nu prea va pricepeti la limba maternă 😊

Nu ma interesează defel viața Dvs doar că am văzut că va cam plictisiți singură pe-aici si am avut un moment de compasiune. In general simt asta pentru persoanele mai in vârstă.

Știți cum se spune “ cine n-are un bătrân sa-si cumpere” Daca dorm bine cred vin maine sa va cumpăr o oră. Ce spuneți?

😂😂😂😂😂 Stăpânesc cu măiestrie limba maternă,îți pot relata multi de pe aici ce jucăușă și pricepută e....😂😂😂 Daca îmi pun mintea cu tine ,te stăpânesc și pe tine, 😂😂😂 doar că eu nu mă întâlnesc cu mușterii de vărsată ta. 

Ce tine de viața mea....chiar nu mă plictisesc și nici nu am de gând să dau cuiva satisfacție pe aici ( doar celor care ajung la mine 👉👌😂😂😂😂) dar tu ești mic daca înțelegi ce spun, cu subiect și predicat și la propriu și la figurat 😂😂😂

Iar de cumpărat ceva astăzi de la mine...nu prea ai ce. Poate....daca mă găsești liberă,o pereche de chiloți folosiți sa ii miroși când te macina ceva( cum a fost acum cu postarea mea de încheiere)

Hai te-am pupat,că ți-am dat prea multă atenție de la prima ora carlanule..😂😂😂😂

Aaaaa era să uit,vezi să-mi așezi și mie subiectele și predicatele pe la locurile lor.....😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Eu sunt mai bătrână și să nu fiu prea obosita când ajung mușterii la mine 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 hours ago, Ankaswtwoman said:

Noapte buna dl Mario!
Ai pus doua întrebări într-o propoziție,ce te interesează?
Daca am închis prăvălia? Sau daca au plecat mușterii?
Unii dintre mușterii pot rămâne și după ce închid prăvălia.😉😉

Carevasazica' doamna Anca, pentru ca este cu adevarat o doamna, nu a lipsit nici de la orele de gramatica, nici de la cele de logica elementara. O nuca tare pentru cei care au obiceiul sa trateze femeia de sus.

Cu stima,

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

😂😂😂😂 daca stai ,nu vei primi nimic "ști ce zic"👍👍

Cand îmi voi sărbători pensionarea,te voi invita și pe tine.... bineînțeles,daca vei mai fi printre noi..😂😂😂😂😂

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
6 minutes ago, Ankaswtwoman said:

😂😂😂😂 daca stai ,nu vei primi nimic "ști ce zic"👍👍

Cand îmi voi sărbători pensionarea,te voi invita și pe tine.... bineînțeles,daca vei mai fi printre noi..😂😂😂😂😂

Pai nu stiu ca nu stau.....

Va pensionati amandoua odata?

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:satu lu Bucur
  • Oras:satu lu Bucur
Acum 7 ore, Ankaswtwoman a spus:

 

Mario,( nici nene,nici domn,încă nu a ajuns la acest nivel) își face veacul pe unde vrea el,100,200 de lei 😂😂 înțelegi tu. 

Doamna Anka, realitatea e ca in cei doar 15 ani de curvăsărie (spun doar pt ca pe lângă Domnia Voastră sunt un junior :)) singura pe care am futut-o pe 100 de lei a fost colega Dvs visătoare ( bine eram si foarte beat in seara cu pricina)

Restul… totul LUX 👌- nu înțelegi tu 😉n-ai cum…

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

😂😂😂😂😂😂

După cum vedeți hățurile sunt la mn,va dirijez in ce direcție vreau eu și după cum se observă va place și vouă mușteriilor 😂😂😂😂😂😂 

Aveți grijă la drum,sa nu pun biciul pe voi 😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...