Sari la conținut

⭐ Anca Băneasa- 0731682811 ⭐


Postări Recomandate

La 20.03.2022 la 9:22, Ankaswtwoman a spus:

210975538_chrome_screenshot_16462886388874.png.a43ffde6f49b5ba9d63b120d90bafa02.png

 

Acum 17 minute, Ankaswtwoman a spus:

Ce sa zic....citez un scriitor de pe aici..... Își pot spune părerea fiecare în felul lui,mai rea,mai bună,mie trebuie să-mi placă. 😂😂😂😂

Daca ar scrie aici, un sfert din cei care au ajuns la mine, nu recenzii, doar păreri nu s-ar mai face hate pe acest topic.

Dar oamenii sunt liberi să spună ce vor,mai ales când nu te cunosc. 😉

Este o mare diferență între oamenii deștepți și cei care iau note bune. 😉

P.S.: Am uitat să zic dar nu am putut edita: că dacă era „babă” nu mai erau chiloți aproape tanga, ci erau din aceia cu mileu de babă.

A, deci să-nțeleg că-ți place că te-a făcut „babă” ?

Sunt liberi să-ți spună, dar în mare pare poți să-ți dai seama de un om și fără „să-l cunoști”, asta așa la primă impresie (dacă e de rău),
dacă e bun acel om, mai rar

Citatul l-am mai auzit, și parțial e real la noi în România.

Oricum... nu prea-mi place să citesc, și nici să mă bag în certuri, că am observat că nu prea am cu cine. Dvs. le țineți piept și le cam dați rekt din ce am văzut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

638435966_B612_20220221_223729_3052.jpg.e8c0846fd569954b622ca28cacf84cb2.jpg

👉 300 lei, 30 / min.

oral și normal ( normal protejat,oral neprotejat ) fantezii, sărutări, fk.

👉 400 lei/h 

oral și normal, o finalizare ( normal protejat,oral neprotejat  cu finalizare orala, daca permite igiena) diferite poziții, fantezii, jocuri erotice, fk, 69.

👉500 lei,90 / min.

normal protejat,diferite poziții, oral neprotejat cu finalizare orală (daca îmi permite igiena), diferite poziții, jocuri erotice,fk, 69, doua finalizări și un masaj de relaxare.

♥️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 40 minute, incepator3 a spus:

 

P.S.: Am uitat să zic dar nu am putut edita: că dacă era „babă” nu mai erau chiloți aproape tanga, ci erau din aceia cu mileu de babă.

A, deci să-nțeleg că-ți place că te-a făcut „babă” ?

Sunt liberi să-ți spună, dar în mare pare poți să-ți dai seama de un om și fără „să-l cunoști”, asta așa la primă impresie (dacă e de rău),
dacă e bun acel om, mai rar

Citatul l-am mai auzit, și parțial e real la noi în România.

Oricum... nu prea-mi place să citesc, și nici să mă bag în certuri, că am observat că nu prea am cu cine. Dvs. le țineți piept și le cam dați rekt din ce am văzut.

Nu sunt "babă"!

Și da,le țin piept,dar nu mă cobor mereu la nivelul lor, dar.....ii tratăm ca atare. 😉

De certat nu mă cert cu nimeni, doar le închid gura cu ce nu le place. 🤫

Te-am pupat 💋💋

 

Link spre comentariu
Acum 57 minute, Ankaswtwoman a spus:

Nu sunt "babă"!

Și da,le țin piept,dar nu mă cobor mereu la nivelul lor, dar.....ii tratăm ca atare. 😉

De certat nu mă cert cu nimeni, doar le închid gura cu ce nu le place. 🤫

Te-am pupat 💋💋

 

Uau ce răspuns elegant și fără greșeli, cu diacritice.
Frumos, frumos. Îmi place. Și eu. Unde ?

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 4 ore, incepator3 a spus:

 

P.S.: Am uitat să zic dar nu am putut edita: că dacă era „babă” nu mai erau chiloți aproape tanga, ci erau din aceia cu mileu de babă.

A, deci să-nțeleg că-ți place că te-a făcut „babă” ?

Sunt liberi să-ți spună, dar în mare pare poți să-ți dai seama de un om și fără „să-l cunoști”, asta așa la primă impresie (dacă e de rău),
dacă e bun acel om, mai rar

Citatul l-am mai auzit, și parțial e real la noi în România.

Oricum... nu prea-mi place să citesc, și nici să mă bag în certuri, că am observat că nu prea am cu cine. Dvs. le țineți piept și le cam dați rekt din ce am văzut.

Nu am spus că-mi place acest jargon,dar cei care vorbesc așa,sunt deranjați pe prezența mea pe acest forum. Nu știu dacă înțelegi dar mormolocul ajunge broască, iar guvizii se cred rechini...😂😂😂😂 

"Orice cal ajunge gloabă'. Prostul nu e prost destul daca nu e și fudul. Înțelegi tu...😉😉

Prostii mor,însă prostia e nemuritoare.😂 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

Pentru astăzi am incheiat! 💋

Țin să vă reamintesc,nu fac programari pe wap și nici pe telegram. Răspund la anumite mesaje,restul vorbim la telefon. 

Va mulțumesc! 😉

1163267724_B612_20220322_143502_0702.jpg.adab2922ebae9cf482c9f8bfc6296a9b.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Ankaswtwoman a spus:

Pentru astăzi am incheiat! 💋

Țin să vă reamintesc,nu fac programari pe wap și nici pe telegram. Răspund la anumite mesaje,restul vorbim la telefon. 

Va mulțumesc! 😉

1163267724_B612_20220322_143502_0702.jpg.adab2922ebae9cf482c9f8bfc6296a9b.jpg

Uau, stapana.. 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 11 ore, alexxx_84 a spus:

Superba. Pur si simplu fara cusur.

Si cand te gandesti ca unele au investit zeci de mii de euro si tot nu au aceasta reactie, intelegi de ce sunt asa frustrate.

 😉😉💋

B612_20220217_144826_022.jpg.87bf2feb81689b4e7316e73794b702d6.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
La 23.03.2022 la 20:47, papura voda a spus:

Tot mai zici ca nu ești voluptoasă?

Mie îmi vine sa-i desenez nudul de fiecare data când își dă rochia jos...dar o fac doar cu limba si parcă e mai bine asa.E clar ca inspiră voluptate și eu ma pronunț doar pentru o corectura, cum am spus, ea poate inspira voluptate chiar...dar la nivel de arta, la propriu și la figurat.Nu este doar un corp care nu e constient de sine, in uzul poftelor voastre carnale, ea transmite ceva fin si captivant, cald si plin de forță...
Cu tine am o supărare si nu ma adresez neapărat ție, ci celuilalt tu știi tu care...in fine, bineînțeles ca sunt și cei care sunt curioși de un raspuns dacă vor sa inteleaga ce spun eu.
Depășește acea voluptate modernă în care bărbatul își bagă capul ca în pernă și visează zeițe, iar luminozitatea ei îndepărtează umbra acelei femei, lasciva si voluptoasa de pe vremuri...in care bărbații își infigeau cu desfatare colții de animale nesatule.
Parca ar face parte din generațiile viitoare de femei, peste 2 sau 3 încolo...eu încă nu m-am hotărât dacă mai revin. 😅
Eu am o vorbă...
Corpul de femeie perfect e acela care nu se transforma complet și mai poți vedea la orice vârstă a ei o urma de copil.

Video_20220325_2-1648240637441.gif.b96e5341dd919369fbbaa1c0f5afa34c.gif

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
55 minutes ago, vistantric said:

Mie îmi vine sa-i desenez nudul de fiecare data când își dă rochia jos...dar o fac doar cu limba si parcă e mai bine asa.E clar ca inspiră voluptate și eu ma pronunț doar pentru o corectura, cum am spus, ea poate inspira voluptate chiar...dar la nivel de arta, la propriu și la figurat.Nu este doar un corp care nu e constient de sine, in uzul poftelor voastre carnale, ea transmite ceva fin si captivant, cald si plin de forță...
Cu tine am o supărare si nu ma adresez neapărat ție, ci celuilalt tu știi tu care...in fine, bineînțeles ca sunt și cei care sunt curioși de un raspuns dacă vor sa inteleaga ce spun eu.
Depășește acea voluptate modernă în care bărbatul își bagă capul ca în pernă și visează zeițe, iar luminozitatea ei îndepărtează umbra acelei femei, lasciva si voluptoasa de pe vremuri...in care bărbații își infigeau cu desfatare colții de animale **spam editat**.
Parca ar face parte din generațiile viitoare de femei, peste 2 sau 3 încolo...eu încă nu m-am hotărât dacă mai revin. 😅
Eu am o vorbă...
Corpul de femeie perfect e acela care nu se transforma complet și mai poți vedea la orice vârstă a ei o urma de copil.

Video_20220325_2-1648240637441.gif.b96e5341dd919369fbbaa1c0f5afa34c.gif

Ai înțeles perfect nu numai ce am spus ci chiar ce am gândit!

În fața profunzimii gândirii tale,ca de obicei,mă înclin și îmi scot pălăria!

Respect și considerație.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...