Sari la conținut

⭐ Anca Băneasa- 0731682811 ⭐


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

❤️1171743714_IMG_20220614_123223_35.jpg.ca034cfdaa7078bde23dc8bd2a007dd7.jpg

🖤

👉 300 lei, 30 / min.

Masaj de relaxare, erotic, oral, (oral neprotejat dacă permite igiena) fantezii, sărutări, fk.

👉 400 lei/ 60 min  

oral și normal, o finalizare ( normal protejat,oral neprotejat  cu finalizare orala, daca permite igiena) diferite poziții, fantezii, jocuri erotice, fk, 69.

👉500 lei / 60 min.

normal protejat,diferite poziții, oral neprotejat cu finalizare orală (daca îmi permite igiena), diferite poziții, jocuri erotice,fk, 69, doua finalizări și un masaj de relaxare

💋

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 10 minute, Ankaswtwoman a spus:

❤️1171743714_IMG_20220614_123223_35.jpg.ca034cfdaa7078bde23dc8bd2a007dd7.jpg

🖤

👉 300 lei, 30 / min.

Masaj de relaxare, erotic, oral, (oral neprotejat dacă permite igiena) fantezii, sărutări, fk.

👉 400 lei/ 60 min  

oral și normal, o finalizare ( normal protejat,oral neprotejat  cu finalizare orala, daca permite igiena) diferite poziții, fantezii, jocuri erotice, fk, 69.

👉500 lei / 60 min.

normal protejat,diferite poziții, oral neprotejat cu finalizare orală (daca îmi permite igiena), diferite poziții, jocuri erotice,fk, 69, doua finalizări și un masaj de relaxare

💋

...fainosag...😋😋😋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 5 ore, somebody_tm a spus:

"Spune-mi, daca te-as prinde-ntr-o zi
si ti-as saruta talpa piciorului,
nu-i asa ca ai schiopata putin, dupa aceea,
de teama sa nu-mi strivesti sarutul?"...💋💋💋💋💋💋💋💋

El e stiloul, ea e hârtia și împreună crează poezia. 💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 25 minute, Salamu a spus:

Evident ca pot fi mai explicit.. daca am dorinta si nu am bani cum te pot vizita ? 🙂 ..

Virtual, pe aici sau pe publi24 😉😉💋

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 28 minute, Salamu a spus:

Nu ma pot multumi cu putin.. maine fac imprumut la banca! Seductia incepe cand femeia zice.. NU!

😂😂😂😂

Dacă vrei...te însoțesc 🤭🤭🤭

Seducția începe când femeia zice...CĂT 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 9 minute, sf.Duch a spus:

seara 

scuze ca intervin in discutie dar,

Seductia incepe sau se sfarseste cand barbatul afla CAT

Seară și la tine! 🤭

CÂT.....scrie mai sus in pagina.

Dar....ne mai băgăm și noi in seamă.....dacă altfel nu ne permitem, app de seducția care se sfârșește când bărbatul află CÂT 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
7 hours ago, Ankaswtwoman said:

Seducția începe când femeia zice...CĂT 😂 😂

Ce sa inteleg de aici ca , daca esti sedusa "regulamentar " oferta poate varia ? 

6 hours ago, Ankaswtwoman said:

Seară și la tine! 🤭

CÂT.....scrie mai sus in pagina.

Dar....ne mai băgăm și noi în mare.....dacă altfel nu ne permitem, app de seducție care se sfârșește când bărbatul află CÂT 😂 😂 😂

Off ,offf, offf ,

eu in nebunia mea credeam ca femeilor le place sa fie bagate in seama si seduse .

constat insa ca exista si femei  la care seductia banului o intrece pe cea feminina rezultatul fiind ca , se poate vorbi de o "boala profesionala"( exista in nomenclator )

App ,  daca ne permitem sau nu seducatoarea oferta depinde de CAT esti sedusa sa oferi pentru a acoperii oferta ,  lasand la o parte simpla enumerare din oferta 

 seductia  femeie  /  barbat o problema existentiala

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 5 minute, sf.Duch a spus:

Ce sa inteleg de aici ca , daca esti sedusa "regulamentar " oferta poate varia ? 

Off ,offf, offf ,

eu in nebunia mea credeam ca femeilor le place sa fie bagate in seama si seduse .

constat insa ca exista si femei  la care seductia banului o intrece pe cea feminina rezultatul fiind ca , se poate vorbi de o "boala profesionala"( exista in nomenclator )

App ,  daca ne permitem sau nu seducatoarea oferta depinde de CAT esti sedusa sa oferi pentru a acoperii oferta ,  lasand la o parte simpla enumerare din oferta 

 seductia  femeie  /  barbat o problema existentiala

Nu sufăr de nici o boală, ce tine de feminitate, am din plin. Răspunsul meu a fost cu subanteles pentru colegul tau, dar.....

App, voi bărbații, ar trebui sa considerați acei bani pe care ii scoateți din buzunar, un cadou, un buchet de flori, o ciocolată, o apreciere pentru timpul petrecut alaturi de femeia respectivă (in funcție de cât plătești, atât primești, aici vorbesc strict despre calitate, 1 leu dai, 1 leu face) ști, mulți vorbesc puțini înțeleg. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 13 ore, sf.Duch a spus:

AHHHHhhhhhh

Te-am ratat la mustata 

Vroiam sa-ti raspund la ultima postare dar, avand in vedere ca este posibil sa se transforme intr-un  "combat  "de idei si ,fiindca este topicul tau trebuie sa-ti cer permisiunea . 

😂😂😂😂😂

Sa înțeleg că ai mustață? 🙄🙄

App, nu am transformat nimic niciodată, chiar daca discursul îmi permitea să fac asta. Nu mă interesează ce spun cei din jurul meu, mai ales daca nu mă cunosc, ce-i drept am răspuns uneori cam urât dar nu cu injurii.

Dacă la asta te referi....🤔🤔

Tot ce am transformat până acum.... a fost doar,  pe cei ce mi-au ajuns în pat, pe sub masa, prin baie, prin bucătărie 😂😂😂😂😂 

Din cate am înțeles, nu este topicul meu ci despre mine( așa am fost informată de alți colegi de-ai tăi) așa că nu trebuie să-mi ceri permisiune pentru a spune ceva  😉😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...