Sari la conținut

⭐ Anca Băneasa- 0731682811 ⭐


Postări Recomandate

Salutare

Am făcut și eu o vizită acestei doamne Anya. Văzut anunț, sunat, răspunde o voce caldă și suavă,îmi dă detalii,stabilit întâlnirea. Revenit cu telefonul din zona,îmi spune unde să ajung,un cartier nou,bine amplasat pentru noi cei care frecventăm,și ajung un locație.

Un apartament nou, mare, foarte bine aranjat,cu bun gust. Făcut duș,am așteptat să își facă și ea dus,după care am stabilit ce vom face și am platit. Am optat pentru un masaj,și bine înțeles și pentru serviciile de companie intima. Masajul bine executat,cel de relaxare un adevărat răsfăț,iar eroticul un adevărat preludiu. Partida de sex ma făcut să mă simt că acum câți va ani ,când eram și eu mai tinerel. Am finalizat la un oral bine executat,cu pasiune și plăcere,finalul a fost exploziv pe sânii ei,pe gat,masanduse de plăcere și sarutanduma ușor în zona intima. Ce pot sa spun,este că dameza e bună în ce face,se vede că are experiență și e atentă.

Am mers la duș împreună,am revenit în camera, ne-am amuzat cat timp m-am îmbrăcat,iar la plecare i-am cunoscut și colega,nu e de evitat tipa. Ii voi face și ei i vizita cat de curând.

Notele mele sunt cu mult peste așteptări,își merită toți banii. Halatul a fost 400. Așa am vrut eu,dar sunt mai multe oferte la halat,ai de unde alege că să te simți bine. 

O să vă țin la curent.👍👍

  • Trist 1
Link spre comentariu

Va salut dragilor!

Nu mă pot abține să nu vă răspund afirmațiilor făcute. Multi dintre voi mă cunoașteți,Anca=actuala Anya. Va spun sincer că nu mă deranjează afirmațiile voastre sau glume, răutăți ,cum vreți voi sa le numiți. Chiar am ras copios 😂😂😂,de micii domnului lottt,nu mai spun de merluciul domnului gicacontra2012. 

Incep cu un răspuns pentru domnul Gică,nu am pește și nici nu am avut vreodată,cât am lucrat la sweet,singurul salon in care am fost vreodată am fost angajată ,acum sunt independenta,sunt o femeie echilibrata emoțional și mental la propriu, că să ajung sa fac bani pentru merluciu,crap, știucă,biban sau rechini..... înțelegeți dumneavoastră domnule "merluciu".Vizavi de micii domnului lottt 😂😂😂 chiar nu am mai mâncat de mult,dacă va permite timpul va invit la un mic,mare, cum o fi,așa îmi  puteți analiza greutatea să știți sigur câți mici mănânc 😂😂😂😂.  Iar Domnului owic,nu am platit în viața mea un bărbat pentru ce i-ar plăcea lui să fie plătit 🤭🤭🤭 ,in schimb eu da,primesc foarte multi de la bărbați,este adevărat,nu de la toți,și asta este foarte bine,nici eu nu-i vreau pe toți avem gusturi diferite.

Vizavi de aspectul meu fizic,sunt o tipă cu forme rubensiene,dacă știți ce înseamnă asta. Așa am fost mereu,o femeie cu forme. Cine mă cunoaște,nu din auzite ,mă refer la cei care au fost la mn și care îmi sunt clienți constant,pot confirma asta și nu numai. 

Va pupa Anca,să aveți o zi excelentă!! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Dacu nu ma insel este colega cu 

 

 

Am nimerit odata la ea. Am solicitat doar masaj fara finalizare. Un masaj slabut dealtfel.

 

Mie nu-mi place pentru ca sunt fan skinny.

La fata e decenta.

400 lei este oricum enorm. Pretul corect ar fi 100 lei.

 

Link spre comentariu

Dragule OHA,nu cred că ți-a cerut cineva ție 400. Și dacă ai fi înțeles ce a scris colegul tau mai sus, preturile sunt variabile,nu exista un preț standard,și da sunt colega ci Irina. Ce tine de masaj....întreabă pe aici,și ți se va răspunde despre experiența mea în arta masajului. Ar fi fost bine daca ai fi ajuns pe la mn,că de vorbit,vorbim toți.

Link spre comentariu
Acum 20 minute, lexmann a spus:

Parizeru` asta vrea 400 ? =))

Am înțeles,îți place parizerul,ce sa spun,pofta mare!! *Asta" cum mă numești tu, din păcate pt tn și din fericire pt mn,primește 400 zilnic și nu odată. Dar parizer de genul....nu mănâncă ori-cine la 400,înțelegi tu 😉😉👍👍

Link spre comentariu
Vizitator cristimane
Reputație: 0
Acum 33 minute, lexmann a spus:

Parizeru` asta vrea 400 ? =))

Termina cu răutățile 😂😂😂ca femeia arată super bine !are mâinile mai grase decât pocioarele mele!

eu ii ofer 600

Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0
Acum 19 ore, gicacontra2012 a spus:

Dacă te tamponează doamna, ai dauna totală. :) PS : recenzia cam miroase a merlucius. 

Daca ii faci CASCO iti iei una noua 😂

Link spre comentariu
Acum 2 minute, mangliu a spus:

..sunt clienți  care le plac femeile mai bbw. Sa fim serioși  si sa lăsăm  caterinca.

 

Nu e problemă,sincer. Sunt bărbați care din en motive nu pot ajunge la o anumita maseuza și atunci se descarcă și ei cum pot. Eu nu fac parte din categoria bbw,am forme rubensiene este altceva. Bbw sunt Irina din Brâncoveanu, Gabriela din Pipera și mai pot enumera. Dar lăsăm pe toată lumea să se simtă bine. Macar așa dacă altfel nu pot și ei. 👍👍

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, 0728210286 a spus:

Va salut dragilor!

Nu mă pot abține să nu vă răspund afirmațiilor făcute. Multi dintre voi mă cunoașteți,Anca=actuala Anya. Va spun sincer că nu mă deranjează afirmațiile voastre sau glume, răutăți ,cum vreți voi sa le numiți. Chiar am ras copios 😂😂😂,de micii domnului lottt,nu mai spun de merluciul domnului gicacontra2012. 

Incep cu un răspuns pentru domnul Gică,nu am pește și nici nu am avut vreodată,cât am lucrat la sweet,singurul salon in care am fost vreodată am fost angajată ,acum sunt independenta,sunt o femeie echilibrata emoțional și mental la propriu, că să ajung sa fac bani pentru merluciu,crap, știucă,biban sau rechini..... înțelegeți dumneavoastră domnule "merluciu".Vizavi de micii domnului lottt 😂😂😂 chiar nu am mai mâncat de mult,dacă va permite timpul va invit la un mic,mare, cum o fi,așa îmi  puteți analiza greutatea să știți sigur câți mici mănânc 😂😂😂😂.  Iar Domnului owic,nu am platit în viața mea un bărbat pentru ce i-ar plăcea lui să fie plătit 🤭🤭🤭 ,in schimb eu da,primesc foarte multi de la bărbați,este adevărat,nu de la toți,și asta este foarte bine,nici eu nu-i vreau pe toți avem gusturi diferite.

Vizavi de aspectul meu fizic,sunt o tipă cu forme rubensiene,dacă știți ce înseamnă asta. Așa am fost mereu,o femeie cu forme. Cine mă cunoaște,nu din auzite ,mă refer la cei care au fost la mn și care îmi sunt clienți constant,pot confirma asta și nu numai. 

Va pupa Anca,să aveți o zi excelentă!! 

Apreciez replicile civilizate, în rest, da, 400/h e cam mult ținând cont că acesta e pragul (+/- 50 RON) pe care îl au în prezent practic absolut toate fetele cele mai bune de pe forum. Singura categorie pentru care ar putea să merite ar fi într-adevăr amatorii de femei cu forme și cei care au poate fetish-uri legate de asta, și dacă serviciile vor fi pe măsură, evident. Oricum dacă doamna va rezista pe piață, va scădea și prețul, mă îndoiesc să aibă o cerere prea mare în prezent.

Dar nu mai fac mișto de titulara contului, că măcar într-adevăr pare echilibrată. Toată lumea a sărit pentru că primul comment este fix modelul de review fals postat de pește: cont nou-nouț, scris prost, succint, artificial, fără detalii personale și relativ agramat.

Link spre comentariu

Acum 7 ore, lottt a spus:

Apreciez replicile civilizate, în rest, da, 400/h e cam mult ținând cont că acesta e pragul (+/- 50 RON) pe care îl au în prezent practic absolut toate fetele cele mai bune de pe forum. Singura categorie pentru care ar putea să merite ar fi într-adevăr amatorii de femei cu forme și cei care au poate fetish-uri legate de asta, și dacă serviciile vor fi pe măsură, evident. Oricum dacă doamna va rezista pe piață, va scădea și prețul, mă îndoiesc să aibă o cerere prea mare în prezent.

Dar nu mai fac mișto de titulara contului, că măcar într-adevăr pare echilibrată. Toată lumea a sărit pentru că primul comment este fix modelul de review fals postat de pește: cont nou-nouț, scris prost, succint, artificial, fără detalii personale și relativ agramat.

Nu a afirmat nimeni că este 400/h. In recenzia domnului Coro scrie foarte clar,400 a plătit el ,că așa a vrut, a și specificat că prețurile sunt diversificate in funcție de servicii.  La 400/h  a primit masaj, companie intima,scuirt și uro. Nu cred că e nimic deplasat ca și preț pentru aceste servicii / h. Este adevărat,nu fac asta cu toată lumea, îmi selectez clienții,nu că am cv cu cineva,doar că nu orice bărbat știe să ducă o femeie în punctul de a avea scuirt. Prețul este 200/h,că asta e piata,restul se discută. Ce tine de recenzia făcută,exprimarea nu știu cum ar trebui sa fie din partea voastră când scrieți,probabil asta a simțit să spună asta a spus. Eu apreciez faptul că nu a aberat cu nimic în recenzie.😉😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...