Sari la conținut

Gay activi pe Constanța?


Vizitator katasabia22

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 oră, g2br13l a spus:

Cauta în toaletele publice. E plin acolo de oferte și numere de telefon 😀

Cand am vazut raspunsul tau pe acest topic m-am speriat putin :))) eram ceva de genu "deaia m-a scos la cafea" :))))

  • Haha 2
Link spre comentariu
2 hours ago, talibanu said:

Cand am vazut raspunsul tau pe acest topic m-am speriat putin :))) eram ceva de genu "deaia m-a scos la cafea" :))))

Daca ar știi lumea pe unde m-ai băgat tu sa bem cafeaua aia.... 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Pai acea cafea s-a întâmplat în carantina. Și întru-cât nu se putea bea cafea pe nicăieri, colegul Talibanu a găsit o locație. La care, sa spunem asa, ca am întrat prin dos. 🤣. În rest a fost o super atmosfera și o super servire. 

Acum trecând peste faptul ca ne-am întâlnit după vreo 4 ani de când nu ne mai văzusem, eu m-am simțit minunat în condițiile în care job-ul meu ma obliga sa umblu printr-un oraș în care nu prea aveai ce face. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 48 minute, g2br13l a spus:

Pai acea cafea s-a întâmplat în carantina. Și întru-cât nu se putea bea cafea pe nicăieri, colegul Talibanu a găsit o locație. La care, sa spunem asa, ca am întrat prin dos. 🤣. În rest a fost o super atmosfera și o super servire. 

Acum trecând peste faptul ca ne-am întâlnit după vreo 4 ani de când nu ne mai văzusem, eu m-am simțit minunat în condițiile în care job-ul meu ma obliga sa umblu printr-un oraș în care nu prea aveai ce face. 

Deci...ti-a placut prin dos  :) :) hai poate mai bem una tot prin dos :)) 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...