Sari la conținut

Ema 0732872726


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0

oameni buni, a trecut mai bine de o luna de cand Ema a zis ca o sa revina... faptul ca in acest interval de timp nu a revenit, nu va da cu virgula? daca ar fi vrut sa revina, revenea!

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 21 ore, nicieu a spus:

oameni buni, a trecut mai bine de o luna de cand Ema a zis ca o sa revina... faptul ca in acest interval de timp nu a revenit, nu va da cu virgula? daca ar fi vrut sa revina, revenea!

Deja mi-am luat gândul de.la ea....prea multa așteptare.  

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, Orb1t a spus:

Daca o suni sa-i spui ca vreau cu nerabdare s-o cunosc. 🤣🤣 cred ca am ceva in comun cu ea. 🤣🤣🤣

Nu mai am minute 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, Razzvan1976 a spus:

Nu am cunoscut o  personal(sunt de cateva zile pe acest site),  insa am citit astazi recenziile despre ea, poate revine la noi.🙏

Iti spun sigur ca nu revine! Fata e plecata in tarile calde si nu are de ce sa revina aici momentan... nu ca nu mi-ar mai placea sa ma dau in barca cu ea din nou, dar nu se poate!

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 6 minute, Razzvan1976 a spus:

Nu am cunoscut o  personal(sunt de cateva zile pe acest site),  insa am citit astazi recenziile despre ea, poate revine la noi.🙏

Lexule iar incepi ma cu vrajeala? De cate zile esti site?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
7 minutes ago, nicieu said:

Iti spun sigur ca nu revine! Fata e plecata in tarile calde si nu are de ce sa revina aici momentan... nu ca nu mi-ar mai placea sa ma dau in barca cu ea din nou, dar nu se poate!

Am o rugaminte la tine: diseara am o programare la o fata caruia nu ii gasesc topicul. Cum sa fac sa postez o recenzie? Deschid topic nou cu numele pe care mi l spune ea?   Si pun eventual link ul de pe publi?   Ca de acolo am luat numarul de tel, cica azi a inceput activitatea in CTA.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
6 minutes ago, benzema09 said:

Lexule iar incepi ma cu vrajeala? De cate zile esti site?

Iti dau cuvantul meu de onoare ca nu sunt Lexx.Nu am cum sa dovedesc, ca doar nu o sa las nr meu de tel aici pe site(doar sa las un mail) !!

Doar trebuie sa ma crezi, oricum tu esti din cei 6 care posteaza recenzii adevarate, si eu incerc sa fac asta.

Am astazi o programare la o fata, cica de azi e venita, o sa incerc sa fac recenzia, am citit despre cum se face o recenzie

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA
Acum 2 minute, Razzvan1976 a spus:

Iti dau cuvantul meu de onoare ca nu sunt Lexx.Nu am cum sa dovedesc, ca doar nu o sa las nr meu de tel aici pe site(doar sa las un mail) !!

Doar trebuie sa ma crezi, oricum tu esti din cei 6 care posteaza recenzii adevarate, si eu incerc sa fac asta.

Am astazi o programare la o fata, cica de azi e venita, o sa incerc sa fac recenzia, am citit despre cum se face o recenzie

Ti-am mai dat odata exemplul asta, da nu te prinzi deloc. Nu stii sa postezi o recenzie? Da stii ca vitceibo e obi? Și el nu mai are contul de 2 ani. Las-o asa, si treci pe contul principal.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
7 minutes ago, benzema09 said:

Ti-am mai dat odata exemplul asta, da nu te prinzi deloc. Nu stii sa postezi o recenzie? Da stii ca vitceibo e obi? Și el nu mai are contul de 2 ani. Las-o asa, si treci pe contul principal.

Am citit despre fiecare in parte, am intrat pe activitatea voasta, asta am facut 4 zile la rad, ca vreau sa fiu si eu ca Domniile Voastre!!!💯

Normal ca am vazut ca este Obi, ca este laudat de obiectivitate!

Si tu esti foarte apreciat,Va multumesc ca existati, ca de la voi am sa descopar si eu acest siropos site!!

RESPECT BENZEMA

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
13 minutes ago, Razzvan1976 said:

Am citit despre fiecare in parte, am intrat pe activitatea voasta, asta am facut 4 zile la rad, ca vreau sa fiu si eu ca Domniile Voastre!!!💯

Normal ca am vazut ca este Obi, ca este laudat de obiectivitate!

Si tu esti foarte apreciat,Va multumesc ca existati, ca de la voi am sa descopar si eu acest siropos site!!

RESPECT BENZEMA

Draga BENZEMA, un minus se da cand isi spune omul parerea si opiniile ??

E ca si cum nu esti de acord cu mine.....

Pai de ce sa nu fii??

Numai inteleg nimic, hai ca mai e si retardul de Vaselina Italia ca imi da cu minus, la ala e ultima oara cand ii pronunt numele......dar tu dai cu minus fara sa citesti ce scriu??

ASa pare.....

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
2 hours ago, Razzvan1976 said:

Draga BENZEMA, un minus se da cand isi spune omul parerea si opiniile ??

E ca si cum nu esti de acord cu mine.....

Pai de ce sa nu fii??

Numai inteleg nimic, hai ca mai e si retardul de Vaselina Italia ca imi da cu minus, la ala e ultima oara cand ii pronunt numele......dar tu dai cu minus fara sa citesti ce scriu??

ASa pare.....

A mai aparut si Talibanu cu minusurile

Incercati sa goniti userii noi, dar eu va respect pe toti: NICIEU, VITCEIBO, BENZEMA, TALIBANU,CARPE DIEM, GABRIEL

NU conteaza ca minusati la greu, nu este explicatie ptr asta, e ca si cum ai avea ceva cu cineva novice si interesat de noutate!

RESPECT

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:Undeva in romanica
  • Oras:Undeva in romanica
12 minutes ago, Razzvan1976 said:

A mai aparut si Talibanu cu minusurile

Incercati sa goniti userii noi, dar eu va respect pe toti: NICIEU, VITCEIBO, BENZEMA, TALIBANU,CARPE DIEM, GABRIEL

NU conteaza ca minusati la greu, nu este explicatie ptr asta, e ca si cum ai avea ceva cu cineva novice si interesat de noutate!

RESPECT

Mai ai un pic si le sugi si pula astora, din respect asa, nu de alta. Lexule te stiam de prost, dar asta m-a lasat masca. Mi-ai facut seara deosebita. RESPECT 

  • Haha 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...