Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Ema 0737252488

Recommended Posts

• Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

am sa va spun astazi povestea ursului pacalit de vulpe, varianta nimfomane! se potriveste mai ales ca semanam amandoi cu personajele. vazand astazi ca are o fereastra, am zis ca totusi sa dau fra

Gataaaa am reușit ceva ceva 

Salut. După ce m-a luat la pl Ema că am făcut o glumă cu ea, de prost gust să zicem, am luat-o în vizor și o așteptam ca pâinea caldă să văd dacă mai calcă pe bec. Nu a călcat, din contră, prin modul

Posted Images

Astăzi am avut un eveniment neplacut si nu am putut onora 2 programari 🙏 din aceasta cauza va voi reprograma de urgenta și cele 2 programari anulate vor avea o reducere de 50 de lei. Imi pare tare rău si nu pot discuta chiar acum dar imediat cum voi avea acces la numărul de munca voi reveni cu un mesaj. Mulțumesc si îmi cer scuze

Acum 18 ore, talibanu a spus:

Spor la trimis mesaje :))

Ce nu face omu pentru o partida buna :)) ....Nu de alta da ieri am fost la 2 necunoscute de pe publi pe care le-am futut ca nu mai puteam de coaie...dar altfel iti venea sa le dai cu capu de pereti...2 tipe de pe aleea garofitei in caz ca sunati la ele...nu va duceti :)))

• Haha 1
  • Minus 1
Acum 14 ore, talibanu a spus:

Avand in vedere ca esti blonda, tu cugeti vreodata? :))

Tu te rog frumos sa te abții ca stii ca nu e de vina culoarea parului🤣

• Haha 2
Acum 11 minute, skippy7419 a spus:

Hai, repede, cu ea la top....🤪🤪

"Promoterii", vedeti ca sunteti pe ultima suta de metri... tic-tac, tic-tac...😂😂

Stai linistit ca revin în 2-3 saptamani, si repet nu ma interesează un loc la top la 5-6 ore pe zi pe care le muncesc eu, poate sunt fete care au mai mare nevoie de el😁

• Like 1
6 hours ago, skippy7419 said:

"Promoterii", vedeti ca sunteti pe ultima suta de metri... tic-tac, tic-tac...😂😂

Dar, de ce ai pus ghilimele? Sper ca nu te-ai referit la peștișori, sau da? 

Acum 9 ore, skippy7419 a spus:

Raciturooo!!! :) Sa nu zici ca nu ma gandesc la tine :) ia uite ce melodii de dragoste iti dedic la 12 noaptea :))

• pisicuts changed the title to Ema 0737252488